Agnieszka Jaworska

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Poznań

Opis ogłoszenia

Cześć!
Chciałbyś/abyś nauczyć się języka francuskiego lub kontynuować jego naukę, ale obawiasz się czy podołasz temu zadaniu? Na swojej drodze spotkałeś/aś samych surowych koorepetytorów/nauczycieli/wykładowców, którzy nie potrafili zrozumieć Twoich problemów ze zrozumieniem niektórych zagadnień i zrezygnowałeś/aś z marzeń o płynnym posługiwaniu się tym językiem? Nie martw się, przebyłam taką samą drogę jak Ty i chciałabym pomóc Ci w Twoich zmaganiach. Jakie mam do tego kompetencje? Jestem absolwentką klasy dwujęzycznej z językiem francuskim zarówno w gimnazjum, jak i liceum. Od 2016 roku posiadam certyfikat DELF B2, a od 2017 roku maturę dwujęzyczną z języka francuskiego, jednak największe doświadczenie dał mi wyjazd na rocznego Erasmusa do Strasbourga, gdzie studiując historię, pisałam wszystkie prace, egzaminy po francusku, a egzamin językowy po moim powrocie ocenił mój poziom języka na C2. Obecnie regularnie wyjeżdżam do Francji i codziennie utrzymuję kontakt z tym językiem. Poznałam również metodologię francuską w dziedzinie historii, charakterystykę prac pisemnych, dlatego zapraszam również historyków. Zaopiekuję się każdą osobą niezależnie od poziomu, od początkujących, którzy nigdy nie mieli styczności z tym językiem po osoby zaawansowane, które chcą się przygotować do egzaminów. Mam nadzieję, że uda mi się podzielić się z Tobą moją pasją do tego języka.
Je t’attends!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.