Carlos Oliveros

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witajcie!
Czy jednym z Twoich postanowień noworocznych jest nauka angielskiego? A może w przeszłości już uczyłaś/eś się tego języka i teraz chciałbyś/abyś kontynuować lub po prostu chcesz pozostać w kontakcie z językiem, aby niczego nie zapomnieć? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś/aś!

Mam na imię Carlos i ukończyłem studia w zakresie edukacji. Jestem w stanie Ci pomóc niezależnie od tego jaki jest Twój cel (trudny egzamin, nadrobienie zaległości w szkole, angielski specjalistyczny do pracy itd.), poziom zaawansowania, czy wiek Od dwóch lat mieszkam w Polsce, więc mam doświadczenie w nauce języka angielskiego.

Pracowałem z osobami w różnym wieku: dzieci, młodzież, studenci, osoby dorosłe. W zależności od tego, gdzie zajęcia miałyby się odbyć koszt to 50-60 zł za godzinę (60 minut). Zniżki dla grup- im nas więcej, tym taniej!

Dzieki za uwage :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.