Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Pruszków
Piastów
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Absolwent filologi angielskiej (spec. nauczycielsko-tłumaczeniowej) oraz germanistyki, absolwent King’s College Summer Camp, absolwent British Council udzieli korepetycji z języka angielskiego do poziomu C2 włącznie. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Zaufało mi wiele ludzi jak i dużych korporacji.

Na co dzień pracuje jako lektor dla jednej z największych szkół językowych w Polsce. Przygotowuje na bieżąco do zajęć oraz omawiam zagadnienia dodatkowe, przygotowuje do egzaminów, testów, zaliczeń, egzaminu gimnazjalnego, matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Specjalizuje się również w business English. Przygotowuje do wystąpień publicznych, prezentacji, przemówień. Uczę angielskiego blisko 8 lat. Oczekuję chęci do nauki w zamian gwarantuje bardzo dobre rezultaty. Działam na terenie Pruszkowa (plus okolice) oraz Warszawy. Wszyscy moi uczniowie zawsze osiągają swoje cele.

Wszyscy moi uczniowie osiągają wysokie wyniki na wszelkich testach 80-100%. Znakomita większość plasuje się w progu 90-100%. Do nauczania wykorzystuje najnowsze badania naukowe i opieram się głównie na metodzie TPR, która jest niekonwencjonalną metodą nauczania dającą najlepsze rezultaty. Zajęcia zawsze dostosowane są do ucznia. Wierzę w to, że nauka w sposób naturalny, ciekawy i inspriujący daje najlepsze rezultaty.

Możliwe są zajęcia w grupie dwuosobowej, stawka godzinowa wynosi wtedy 50zł/za osobę oraz w grupie 3 osobowej stawka godzinowa wynosi wtedy 40zł/za osobę.

 

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Tomasz S.
Telefon kontaktowy 725 847 324

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 18:00
Wtorek07:00 - 18:00
Środa07:00 - 18:00
Czwartek06:00 - 18:00
Piątek09:00 - 18:00
Sobota07:00 - 12:00
Niedziela07:00 - 12:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Wyższa Szkoła Lingwiatyczna
Nauczyciel stażysta
Lingwistyka stosowana
Kursy i szkolenia
05.2018
How to boost interaction?
07.2018
Jak Skutecznie uczyć języków obcych
11.2018
A1 Start/ A1 in progress? - czyli jak opisywać poziomy zaawansowania naszych uczestników
Doświadczenie
03.2016 - aktualnie
lektora języka angielskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2019

Mr Tomasz is a fantastic teacher. During his lessons you can genuinely see both a passion for teaching and devotion to the subject at hand, which make his classes very enjoyable and effective. I highly recommend his services.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2018

Dzięki korepetycjom zdałem bardzo dobrze egzamin FCE :) polecam wszystkim tego korepetytora!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2018

Bardzo mi się podobają zajęcia z Panem Tomaszem, miły i luźny klimat , bardzo dużo można wynieść z samych lekcji. Fajne jest to, że Pan Tomek przyjeżdża do mnie do domu dzięki czemu nie muszę nigdzie dojeżdżać. Jestem gotów go polecić wszystkim ponieważ maturę zdałem na 96% z podstawowego angielskiego a z rozszerzonego 90% gdzie przed korepetycjami było to poza zakresem moich możliwości. :)

Tomasz S.

Bardzo dziękuje. Nasza współpraca to była dla czysta przyjemność. Życzę dalszych sukcesów :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.