Marcin Frankiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Benvenuto! Chcez mowic płynnie i poprawnie po wlosku? Mieszkam od 30 lat we Wloszech i oferuje konwersacje i nauke jezyka wloskiego, chętnie się z Toba podzielę kultura, stylem i obyczajami tego wspaniałego kraju! Możemy się spotkać w Warszawie, udzielam lekcji indywidualnych jako NATIVE SPEAKER na wszystkich poziomach, pierwsza lekcja 45’ minutowa gratis!
Oferuję także usługi w zakresie tłumacza i interpretatora w języku włoskim dla korporacji, instytucji i firm współpracujących z klientami międzynarodowymi.
VUOI PARLARE IN ITALIANO ? Zadzwon do mnie, nie pozalujesz!
Lekcja 60 min / 45 zl

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.