Agnieszka Ankiewicz

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
 
Olsztyn

Agnieszka Ankiewicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/573 opinie
Dla użytkownika Agnieszka Ankiewicz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 73
avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2019

Pani Agnieszka to świetny nauczyciel z pasją. Przygotowała mnie do matury, pomimo dużych zaległości. Pomogła mi zrozumieć chemię i nauczyła logicznego podejścia do zadań. Bardzo miło wspominam zajęcia, bo Pani Agnieszka jest niesamowicie ciepłą i cierpliwą osobą.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2019

Pani Agnieszka to świetny korepetytor chemii, który uczy z pasją. Bardzo wymagająca, ale dzięki temu widać efekty. Nie uczy na pamięć, tylko tak aby zrozumieć to z czym ma się do czynienia. Zadania obliczeniowe wykonywane zupełnie inna metoda niż w szkole, bardziej przejrzyście i na myślenie, a nie wzorem -szablonowo. Dzięki temu jest się w stanie wykonać o wiele więcej różnorodnych zadań obliczeniowych. Pani Agnieszka to osoba ciepła i serdeczna, ale również ostra i bezpośrednia co przydaje się w tym zawodzie. Gorąco polecam

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2019

Bardzo polecam Panią Agnieszkę. Nauczyciel z pasją który nie tylko dobrze przygotuje Ciebie do egzaminu maturalnego, ale także do przyszłego życia. Bo nauczysz się nie tylko dobrze liczyć , rozwiązywać zadania , ale także nauczysz się logicznego myślenia. Poznasz lepiej siebie i odkryjesz że możesz znacznie więcej niż Ci się wydaje.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2019

Z Panią Agnieszką uczyłam się do poprawy matury z chemii. Przez rok nauki przerobiłyśmy podstawę programową z 3 lat liceum. Było intensywnie, ale dzięki wiedzy i umiejętnościom tłumaczenia materiału przez Panią Agnieszkę, poprawiłam maturę i dostalam się na wymarzone studia :)
Dodatkowo, już jako studentka, jestem jedną z lepszych z przedmiotów chemicznych.
Polecam Panią Agnieszkę w 100%. Nauczyła mnie nie tylko do matury, ale również logicznego chemicznego myślenia, dzięki któremu nowe zagadnienia łapie się dużo szybciej :)

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2018

Polecam Panią Agnieszkę z całego serca. Trafiałam na wielu nauczycieli chemii, zarówno w szkole jak i na zajęciach prywatnych i żaden nie wytłumaczył mi chemii w tak zrozumiały sposób. Dzięki niej poprawiłam maturę na wysoki wynik i dostałam się na bardzo dobre studia. Zajęcia przebiegają w przyjemnej atmosferze, bez stresu. Co prawda, Pani Agnieszka jest wymagającym nauczycielem, ale ta cecha jest niezbędna w celu osiągnięcia sukcesów przez maturzystów.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2018

Bardzo polecam.Ciekawe zajęcia i szybkie efekty, gwarancja ani jednej zmarnowanej minuty w przemiłej atmosferze :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2018

Mogę z całego serca polecić panią Agnieszkę! Potrafi z niemożliwego zrobić możliwe i w rok nauczyć chemii tak, by spokojnie zdać maturę z chemii na tyle wysoko, by dostać się na lekarski. Oczywiście trzeba też w to włożyć dużo pracy, samo bycie na lekcji nie wiele da jeśli w domu nie zrobi się ogromnej ilości zadań z chemii, ale nie bójcie się, że zabraknie wam ich! Pani Ankiewicz już się o to postara, by nie zabrakło :D Pani Agnieszka świetnie przekazuje wiedzę, będzie tłumaczyć ci tak długo i na tyle sposobów, aż zrozumiesz. Atmosfera na lekcji jest doskonała, bezstresowa, ale nie rozleniwiająca. Pani jest wymagająca, ale również wyrozumiała. Pani Ankiewicz jest bardzo gościnna, toteż wchodząc do tego mieszkania czuje się, jakby wchodziło się do drugiego domu Można z Panią porozmawiać na każdy temat, jednak ostrzegam przed jedną zaleto-wadą Pani! Jest bardzo rozmowna, toteż trzeba czasem pilnować Pani, żeby się za bardzo nie rozgadała ;) Poza lekcjami chemii Pani Ankiewicz daje również lekcje życiowe (za darmo!) i za oba rodzaje lekcji chcę podziękować Pani :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2018

Nauczyciel idealny! Pani Agnieszka bardzo dużo wymaga, ale ocenia sytuacje realnie, jest też genialną motywacją. Wierzyła we mnie dużo bardziej niż ja sama. W nauce ma sposób na każdego, aby dotrzeć do wszystkich szarych komorek, ze zrozumieniem, a to jest przecież najważniejsze ;) Rzeczy, które przez tydzień w szkole były powtarzane, a wciąż uważałam za czarną magię, Pani Agnieszka wytłumaczyła mi w 20 minut zajęć i zadania wykraczające za poziom lekcji w szkole stawały się banalne! Polecam wszystkim rządnych wiedzy z całego serca!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2018

Pani Agnieszka to przede wszystkim osoba niezwykle kompetentna. Zaangażowanie, z jakim przekazuje wiedzę swoim uczniom stoi na równie wysokim poziomie, jak atmosfera podczas zajęć, wyjątkowo przyjemna, bez nadmiernego stresu, ale za to w skupieniu i z bardzo dużą efektywnością. Mając porównanie z innymi nauczycielami chemii, mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że p.Agnieszka ma naprawdę olbrzymią wiedzę w zakresie tego przedmiotu i równie duży dar do przekazywania tej wiedzy. Z perspektywy czasu, wiem, jak wiele dały mi te zajęcia również, a może i przede wszystkim pod względem umiejętności logicznego myślenia, wyciągania wniosków z wykonywanych zadań i wiele innych cennych umiejętności, przydatnych nie tylko na maturze, ale również obecnie, podczas studiów na kierunku lekarskim, do których przygotowała mnie między innymi właśnie p. Agnieszka. Szczerze polecam!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2018

Pani Agnieszka to niepowtarzalna osoba, która doskonale motywuje swoich uczniów do nauki. Podczas zajęć jest bardzo miła, rzeczowa i szczera, przez co uzyskuje zaufanie każdej osoby. Pani Agnieszka jest zawsze chętna do pomocy i nie boi się żadnych pytań, przez co uczniowie śmiało pytają ją o wszystko co stanowi dla nich problem. Odpowiedzi są zawsze satysfakcjonujące i opierane są na doskonałych przykładach, łatwych do zrozumienia. Pani Agnieszka to również osoba z wieloletnim doświadczeniem i wie jak podejść nawet do najbardziej zakłopotanych i mało pewnych siebie osób. W skrócie : kompetentna, miła, rzetelna. Bardzo polecam !!!

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2018

Na lepszych korepetycjach z chemii nie byłam. Przez 1,5 roku nauczyłam się wszystkiego czego trzeba aby dostać się na kierunek medyczny. W swojej pracy Agnieszka jest konsekwentna, wytłumaczy z 20 razy jeżeli jest taka potrzeba. Zajęcia prowadzone są w bardzo luźnej i przyjemnej atmosferze. Oprócz tego jest bardzo miła ale również BARDZO WYMAGAJĄCA - co ma swoje efekty! Zależy jej, aby każdy z jej uczniów dostał się tam gdzie chce. Genialne metody nauczania jak i świetne przygotowanie na każde zajęcia. Jak chemia to tylko z Agnieszką! :)

avatar
Daga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2018

Z czystym sumieniem polecam korepetycję z Agnieszką. Jest osobą cierpliwą, a zarazem wymagającą, co w rezultacie przekłada się na osiągnięcie zamierzonego celu. Zajęcia odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze co dodatkowo sprzyja w zrozumieniu danego materiału.

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2018

Agnieszka jest świetną korepetytorką o ogromnej wiedzy. Pokazuje jak zrozumieć chemię nie kując jej na pamięć. Dzięki niej chemia przestała mnie przerażać i udało mi się dostać na kierunek lekarski. Agnieszka jest wymagająca, nie można się u niej lenić, co daje dużą motywację do własnej pracy. Osobom celującym m.in. w medycynę rozszerza tematy poza treści licealne, by później łatwiej było poradzić sobie z materiałem na studiach. Z Agnieszką można porozmawiać o wszystkim, a na zajęciach panuje niepowtarzalna atmosfera. Zdecydowanie polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2018

W pełni zgadzam się z poprzednimi opiniami. Od siebie dodam, że Agnieszka w każdej sekundzie życia reprezentuje postawę naukowca. Uczy krytycznego myślenia, co nie udaje się niestety obecnie większości szkół i nauczycieli. Atmosfera sprzyjająca nauce towarzyszy każdej wizycie. Nie ma dla niej „beznadziejnych przypadków”, bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ogranicza nas tylko wyobraźnia i nie rezygnuje z nikogo, jeśli tylko dana osoba to zrozumie i będzie rzetelnie pracować, wnosząc wkład własny w ogrom pracy, który na pewno czeka każdego, kto zdecyduje się zdawać chemię na poziomie rozszerzonym. Niewiele jest osób, które posiadają dużą wiedzę, potrafią przekazać ją każdemu w przystępnej formie i zarażać innych pasją do chemii i nauki w ogóle.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2018

Pani Agnieszka jest bardzo dobrym korepetytorem, dzięki niej w dwa miesiące nadrobiłam zaległości z gimnazjum i mogłam dalej pogłębiać swoją wiedzę chemiczna. Podoba mi się jej sposob nauczania- chce żebyśmy dokładnie zrozumieli o co chodzi a nie uczyli się na pamięć wzorów, których w trudniejszych zadaniach ciezko jest użyć . Jest bardzo bezpośrednia, co mocniej motywuje do nauki. Dzięki temu, ze zadaje nam dużo zadan do domu możemy utrwalić wiedzę zdobyta na zajęciach i dobrze te zadania wycwiczyc co pozwala później np. na maturze takie zadanie zrobić szybciej i sprawniej. Myśle ze lepiej nie mogłam trafić, gorąco polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2018

Agnieszka jest wymagająca, ale w dobrym znaczeniu tego słowa. Wymaga i daje dużo od siebie. Dzieki niej chemia stała się łatwa i przyjemna. Zawsze gdy coś było mniej zrozumiałe poświęcała na to tyle czasu ile tylko trzebabylo i tłumaczyła to prostym, zrozumiałym językiem. Gdyby nie te korepetycje nigdy w życiu bym nie pomyślała ze pójdę na studia chemiczne. Bez Agnieszki nie dałabym rady :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2018

Pani Agnieszka była i jest do tej pory moim ogromnym autorytetem pod względem chemii. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, wynosi się z nich wiele potrzebnych informacji, uczy rzeczy przydatnych i interesujących. Warto wspomnieć że Pani Agnieszka stara się nauczyć umiejętności logicznego myślenia, a nie tylko mechanicznego rozwiązywania zadań. Zajęcia były dla mnie niezapomnianą przygodą, bardzo polecam wszystkim zainteresowanym :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
21 lutego 2018

Pani Agnieszka była i jest do tej pory moim ogromnym autorytetem pod względem chemii. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, wynosi się z nich wiele potrzebnych informacji, uczy rzeczy przydatnych i interesujących. Warto wspomnieć że Pani Agnieszka stara się nauczyć umiejętności logicznego myślenia, a nie tylko mechanicznego rozwiązywania zadań. Zajęcia były dla mnie niezapomnianą przygodą, bardzo polecam wszystkim zainteresowanym :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2018

Pani Agnieszka uczy nie tylko chemii, ale przede wszystkim logicznego myślenia. Zdecydowanie polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2017

Super korepetycje, miła atmosfera, sprawna nauka, pani korepetytorka swietnie wszystko objasnia, sprawnie i do rzeczy. POLECAM Z CAŁEGO SERCA:)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

Szukasz korepetycji z chemii? Dobrze trafiłeś/aś. Agnieszka, to jedna z najbardziej zaangażowanych osób w przekazywanie swojej wiedzy innym i to w sposób niesamowicie skuteczny. Jej bezpośredniość nieraz może doprowadzić do łez, ale jednocześnie zagonić do roboty, przez co czujesz, że sam/sama CHCESZ się uczyć, a nie jest to dla Ciebie katorga. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!!

avatar
Kasua
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

Świetny korepetytor i bardzo inspirująca osoba. Na zajęcia do Agnieszki chodziłam 9 miesięcy i muszę przyznać, że poziom moich umiejętności i sposób myślenia bardzo się zmienił. Agnieszka uczy myślenia, kombinowania i radzenia sobie z każdym zadaniem. Jest bardzo otwarta i bezpośrednia, przez co współpraca z nią jest naprawdę przyjemna. Jednocześnie jest bardzo stanowcza i wymagająca, ale myślę, że to jest właśnie klucz do sukcesu. W skrócie- korepetycje dla wytrwałych, nie ma obijania się, ale dzięki temu z czystym sumieniem polecam :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2016

Agnieszkę uważam za swojego mentora. :) Rewelacyjnie uczy nie tylko chemii ale też zasad życia. To niesamowite i trochę przerażające, ale w ciągu dziewięciu miesięcy nauczyłam się i ZROZUMIAŁAM więcej z chemii, niż przez ostatnie sześć lat w szkole. Agnieszka jest bardzo ciepłą osobą, która zawsze ugości pyszną herbatą i pomoże w chwilach największego załamania, ale jest też bardzo stanowcza i wymagająca jeżeli chodzi o naukę. Daje z siebie wszystko i tego samego oczekuje od nas. I właśnie to gwarantuje jej sukces jako korepetytora i nam, jako wysoko mierzących uczniów. Uczęszczałam na zajęcia z chemii do wielu korepetytorów, ale tylko u Agnieszki zrobiłam taki postęp, jest bezkonkurencyjna. Napeawdę bardzo, bardzo się cieszę, że do niej trafiłam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2015

Pełen profesjonalizm ze strony Agnieszki. Uczy nie tylko chemii, ale przede wszystkim własnego myślenia. Ma własne sposoby na wyjaśnienie pewnych tematów co jest bardzo pomocne, dla osób u których tłumaczenie w szkole przez nauczyciela niewiele pomaga. Poza tym dzięki swojemu podejściu i zaangażowaniu jest w stanie sprawić, że każdy pokocha chemię. Sama wymaga pełnego zaangażowania w zajęcia, dzięki czemu może dawać z siebie 100%. Po roku spędzonym na korepetycjach uważam, że Agnieszka jest bezkonkurencyjna. Cieszę się, że mogłem z nią współpracować.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2015

Agnieszka jest super korepetytorką. Dzięki niej zdałam mature na wysokim poziomie. Jest wymagającym nauczycielem, świetnie tłumaczy, jest konkretna i miła, dzięki niej wszystko staje się prostrze. Jeśli marzysz o kierunku medycznym to z pewnocią powinniście wybrać się na korepetycje do Agnieszki.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2015

Agnieszka jest świetnym korepetytorem! Na zajęciach panuje miła atmosfera, przez co nauka przychodzi jeszcze łatwiej. Zanim przyszłam do Agnieszki chemia była dla mnie czarną magią, lecz to zmieniła, chemia stała się łatwa i zrozumiała. Dzięki niej polubiłam chemię.
Agnieszka jest bardzo wymagająca, nie ma czasu na obijanie się. Jest ona także bardzo sympatyczną osobą, z którą można porozmawiać na każdy temat.
Nie ma takiej drugiej korepetytorki - GORĄCO POLECAM!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Agnieszka to świetna korepetytorka. Konkretna i wymagająca, a co więcej niekonwencjonalna. Na tych zajęciach nie uświadczycie bezmyślnego wkuwania wzorów na pamięć, nauczycie się rozwiązywać zadania różnymi innymi sposobami, o których w szkole nigdy nawet nie słyszeliście. Agnieszka, pogłębi waszą wiedzę i rozszerzy chemiczne horyzonty, dzięki czemu nauka będzie przyjemniejsza. Na każdych zajęciach dostaniecie solidną porcję zadań i materiałów, które pozwolą wam sprawdzić czy rozumiecie dane zagadnienie i utrwalić zdobytą na zajęciach wiedzę. Co więcej, nawet jeśli nie będziecie czuli się pewnie w danym typie zadań, Agnieszka wytłumaczy wam je cierpliwie kolejny raz i na "chłopski rozum". Dlatego, jeśli jesteś ambitny i chcesz poprawić się z chemii albo poszerzyć zakres swojej wiedzy, to bardzo polecam te korepetycje. Dzięki nim w tym roku, wiele z jej uczniów dostało się na wymarzone kierunki medyczne! : )

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Świetna korepetytorka! Polecam gorąco i z całego serca!
Agnieszka oprócz tego, że jest bardzo sympatyczną osobą i rozmowa z nią to czysta przyjemność, jest także bardzo wymagającym nauczycielem. Jeśli liczysz na to, że się poobijasz, to możesz zapomnieć:P Agnieszka motywuje, nie daje czasu na obijanie się, po prostu NAPRAWDĘ DUŻO WYMAGA. Oprócz tego świetnie tłumaczy materiał i nawet najmniej zrozumiałą rzecz potrafi wytłumaczyć w tak prosty sposób, że nie da się tego nie zrozumieć!:)
Jeśli nie jesteś zdeterminowany aby dobrze zdać maturę i się przyłożyć, to po prostu daj sobie spokój- nie warto marnować ani swojego czasu, ani tym bardziej czasu Agnieszki. Jeśli jednak chcesz naprawdę dobrze zdać maturę to nie zastanawiaj się ani chwili- lepszego korepetytora nie znajdziesz!:)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Nie ma co się zastanawiać, jeśli chcesz zdać maturę z chemii na wysokim poziomie. Korepetycje u Agnieszki to bardzo dobra inwestycja w swoją przyszłość. Jeszcze rok temu nie sądziłam, że moją przyszłość zwiążę właśnie z chemią - a jednak! Wszystkie opinie poniżej są jak najbardziej prawdziwe, więc nie będę się powtarzać - po prostu dzwoń i umawiaj się na korki - może jeszcze Agnieszka znajdzie termin!

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2015

Korepetycje u Agnieszki to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Nie ma miejsca na naukę ma pamięć. Agnieszka tłumaczy wszystko w bardzo przystępny sposób. Dużo wymaga, ale to dlatego żeby zmotywować i zachęcić do pracy. Przez kilka miesięcy można nauczyć się więcej niż przez kilka lat w szkole. Więc jeśli szukacie kogoś kto pomoże wam zrozumieć i polubić chemię to właśnie jest Agnieszka. Polecam.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2015

Agnieszka jest niesamowicie zdolną nauczycielą. Przez pare miesięcy nauczyłam się wiecej niż przez parę lat w szkole no i co najważniejsze zrozumiałym chemię. Wymaga i motywuje do pracy , taki nauczyciel to skarb :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2015

Nie żałuję ani chwili spędzonej na korepetycjach u Agnieszki :) W odróżnieniu od moich nauczycieli Agnieszka nie uczy schematów rozwiązywania zadań, nie każe uczyć się wzorów na pamięć, lecz uczy logicznego myślenia dzięki któremu nawet trudne zadania przestały być straszne. Co ważniejsze każdy temat zaczynałyśmy omawiać od zupełnych podstaw dzięki czemu definicje i podręcznikowe formułki stawały się zrozumiałe i nie miałam problemu z zastosowaniem ich w zadaniach. Agnieszka jest bardzo wymagająca ale jednocześnie cierpliwa i szczera dzięki czemu skutecznie motywuje do samodzielnej pracy. Polecam korepetycje u Agnieszki każdej zainteresowanej osobie!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2015

Świetna korepetytorka. Sprawia, ze zaczynasz więcej wymagać od siebie i wierzyć w swoje możliwości. Udowadnia, że da się lubić chemię. w ciągu kilku miesięcy dowiedziałam się więcej niż przez 3 lata nauki w liceum. Polecam.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2015

W kilka miesięcy przerobiliśmy większość maturalnego materiału i to na najwyższym poziomie. Wszystko wytłumaczone jak najbardziej przystępnie. Bardzo polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2015

Agnieszka w ciągu niecałego roku znacząco podniosła mój poziom w chemii. Jeszcze we wrześniu tego roku szkolnego nie wiedziałem nawet co to mol,a dzisiaj jestem jedną z lepszych osób z chemii w klasie. Agnieszka nie uczy schematycznie jak podręczniki i nauczyciele w szkołach, ona dzięki opracowanymi przez siebie sposobami pozwala zrozumieć o co tak naprawdę chodzi w chemii. Świetnie motywuje również do samodzielniej pracy,a juz po paru pierwszych zajęciach chemia staje się ulubionym przedmiotem.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2015

Agnieszka jest genialną korepetytorką! Uczy w bardzo przystęny i zrozumiały dla każdego sposób. Pokazuje jak w logiczny sposób podejść do zadania i je rozwiązać. Najważniejszą myślą zajęć jest zrozumieć, a nie nauczyć się na pamięć. Bardzo cierpliwa, pomocna i sympatyczna osoba. Atmosfera panująca podczas zajęć naprawdę przemiła. Szczerze polecam!
PS: Świetna herbata! :)

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2015

Agnieszka nie jest korepetytorem dla każdego. Przetrwają tylko najambitniejsi, ale ich wyniki będą więcej niż zadowalające. Gorąco polecam wszystkim, którym naprawdę zależy na wspaniałych wynikach.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2015

Pani Agnieszka jest bardzo dobrą korepetytorką, potrafi w łatwy i zrozumiały dla każdego sposób wytłumaczyć ten trudny przedmiot jakim jest Chemia.Atmosfera jest bardzo miła i bezstresowa przez co nauka przychodzi dużo łatwiej.Jeśli ma sie problemy z chemią polecam Agnieszkę , ja dzięki tym korepetycjom zdałem maturę z chemii oraz zaliczyłem chemię na studiach :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2015

Agnieszka jest korepetytorka wprost GENIALNA! Nawet czysta kartke papieru nauczylaby chemii nie mowiac juz o osobach opornie nastawionych do tego przedmiotu, ktorzy polubia go wlasnie dzieki niej. Agnieszka poprowadzila mnie w ten sposob, ze nauczylam sie typowego chemicznego sposobu myslenia, ktore dawniej nie bylo moja mocna strona i ktore nie zostalo mi wczesniej pokazane przez zadna z korepetytorek. Wlasnie za jej sprawa pokochalam chemie, a chemia pokochala mnie i nie jest mi juz taka starszna. Mysla przewodnia tych zajec jest przede wszystkim zrozumiec a nie wykuc na blache. Wszystko jest przedstawione w bardzo przystepny sposob, latwy do zrozumienia i zapamietania. Na dodatek Agnieszka jest bardzo dobrym czlowiekiem i przemila osoba, takze w jej towarzystwie mozna sie czuc niezwykle komfortowo i swobodnie :) Wszystkim, ktorzy pytaja sie mnie o dobrego korepetytora z chemii polecam Agnieszke. Czas spedzony na tych korepetycjach uwazam za bardzo dobrze spozytkowany i zagospodarowany.

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2015

Zdecydowanie sie na pójście na korepetycje do Agnieszki była jedną z najlepszych decyzji, jakie podjęłam w swoim zyciu szkolnym. Dzięki niej odkryłam, ze chemia wcale nie jest taka straszna, jak sie wydaje, a to dzięki temu, ze Agnieszka każde zagadnienie, nawet to dla danej osoby najbardziej problematyczne, jest w stanie wytłumaczyć i wyłożyć z taka lekkością i łatwością, ze automatycznie wchodzi do głowy :) poza tym atmosfera zawsze jest bardzo przyjemna i sprzyjająca pracy. Agnieszka jest bardzo wymagającą korepetytorką, ale to chyba tego wlasnie miedzy innymi trzeba, by móc osiągnąć sukces :) Serdecznie polecam, każda godzina spędzona na zajęciach u Agnieszki wnosi niezwykle dużo wiadomości-to najlepsza korepetytorka, z jaką miałam zajęcia :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2015

Na początku nie byłam przekonana co do korepetycji z Agnieszką jednak teraz wiem że to był bardzo dobry wybór dużo dzięki niej zrozumiałam teraz chemia nie jest już dla mnie taką czarną magią świetna atmosfera i przede wszystkim Agnieszka uczy jak robić zadania nie koniecznie na wzorach :) szczerze polecam wszystkim! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2014

Najlepsza korepetytorka z chemii jaką miałam zajęcia, serdecznie polecam. Dzięki niej chemia przestała być czarną magią i zaczęłam rozumieć to co piszę. Matura z Agnieszką nie mogła pójść inaczej jak doskonale i dzięki temu dostałam się na wszystkie uczelenie gdzie startowałam i mogłam wybrać tę , która zagwarantuje mi sukces w przyszłości :) Jedyne czego żałuję to, że nie zaczęłam do niej chodzić wcześniej by poszerzyć swoją wiedzę z chemii o wiele bardziej niż na poziomie maturalnym :)

avatar
Wika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2014

Chodzę do Agnieszki na korepetycje drugi rok. Początkowo mój poziom chemii był fatalny. Dostałam się do klasy z rozszerzoną chemią,a nie potrafiłam nawet wyliczyć stężenia procentowego ;) Na lekcjach Aga przedstawiła mi całkiem inaczej ten przedmiot. Chemia stała się dla mnie czymś, bez czego aktualnie nie wyobrażam sobie mojego dnia. Zadania robię nie tylko z przyzwyczajenia, ale także z przyjemności. Nie boję się matury w maju, bo wiem, że jestem bardzo dobrze przygotowana, a przez czas który nam został będziemy wszystko dokładnie szlifować :) Jest ciężko, to fakt, chemia zabiera mi więcej niż 30h tygodniowo, poziomy zadań wciąż rosną i rosną, ale jeżeli ktoś chce osiągnąć sukces to na tym to polega. Co do atmosfery na lekcjach to chyba nic już nie da się dodać. Na samą myśl zajęć poprawia mi się humor. Nigdy, ale to nigdy nie czułam, że uczęszczam do Agnieszki z przymusu. Super kobietka, z którą można porozmawiać dosłownie na każdy temat, zaufać i oczekiwać dobrej rady, nie zapominając oczywiście o chemii ;) 2h zajęć to czyste połączenie pożytecznego z przyjemnym. Jeżeli miałabym komukolwiek polecić nauczyciela chemii zawsze będzie to Agnieszka:)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2014

Pani Agnieszka uczy mnie juz od 1,5 roku i nie mogłam trafić na lepszą korepetytorkę. Jest bardzo sympatyczna i otwarta osoba, posiadająca w sobie ogrom pozytywnej energii, która z reszta bardzo sie udziela. Pani Agnieszka posiada niesamowity dar przekazywania wiedzy, wszystko potrafi wyjaśnić w prosty i przejrzysty sposób, chodź jest tez wymagająca. Widać, ze to co robi sprawia jej przyjemność, a nie jest tylko i wyłącznie jej praca. Potrafi zaciekawić chemia i udowadnia, ze wbrew pozorom jest to łatwy do zrozumienia przedmiot. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera, i z przyjemnością uczęszczam na korepetycje. Widzę duża poprawę moich ocen, a moja wiedza jest usystematyzowana. Polecam panią Agnieszkę szczególnie tym, którzy zwątpili ze jeszcze ktokolwiek moze im pomoc zrozumieć chemię :)!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2014

Korepetycje na bardzo wysokim poziomie. Oceniając należy wspomnieć o podejściu do przedmiotu- Agnieszka nie uczy ślepego rozwiązywania zadań na pamięć , nie uczy schematów czy korzystania ze wzorow bez zrozumienia, lecz uczy chemii. Uczy w sposób z jakim nigdy wcześniej się nie spotkałem. Jako korepetytor odkrywa słabe strony ucznia, ale także pokazuje jego mocne strony. Pokazuje inne (często łatwiejsze) spojrzenie na zadania czy teorie. Widać zaangażowanie w swoją pracę. Nie zależy jej tylko na "odbębnieniu" godziny czy dwóch ale na tym żeby uczeń wyniósł z lekcji jak najwięcej. Agnieszka potrafi zmotywować, czasem mocno sprowadzając na ziemię, ale bez tego nie miałbym wiedzy jaka mam teraz. Atmosfera na zajęciach oczywiście bardzo ciepła, zawsze jest się poczestowanym jedna z tuzina herbat. Można by się dużo rozpisywać ale jeśli ktokolwiek chce przekonać się jakim korepetytorem jest Agnieszka, musi spróbować na własnej skórze. Polecam gorąco.

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2014

Najlepsza korepetytorka! Cierpliwa i wymagająca, dzięki czemu nauka przynosi rewelacyjne efekty. Po zajęciach z Agnieszką chemia nigdy wiecej nie będzie problemem. Bardzo miła, szczera i otwarta osoba, z którą korepetycje to sama przyjemność. Polecam wszystkim!
Oczywiście herbatka przepyszna!

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2014

Doskonała nauczycielka. Pasjonatka chemii, która potrafi pociągnąć Cię za sobą i zainteresować tym przedmiotem oraz sprawić, że go pokochasz. Wszystkie "trudne zadania", stają się nagle banalnie łatwe, a oceny idą w górę, co bardzo mobilizuje do dalszej nauki. Bardzo przyjazna, spokojna i cierpliwa dzięki czemu na zajęciach panuje miła i luźna atmosfera. Gorąco polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2014

Dzięki pani Agnieszce odkryłam na nowo miłość do chemii.
Gorąco polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2014

Agnieszka uratowała mnie przed dużymi problemami. Miałam "warunek" z chemii organicznej i w głowie totalna dziurę!! Agnieszka doskonale uczy, tłumaczy i mobilizuje. Polecam serdecznie. P.S. "organiczna" zaliczona na 3+ :):)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2014

Agnieszka uczyła mnie chemii przez cały rok nauki w liceum. ( IIILO biochem). Ma cudowne podejście i anielską cierpliwość. Dzięki niej nauczyłam się patrzeć na chemię z innej strony i nauka stała się banalna :-) Bez problemu zdałam maturę z chemii i nie mam problemów na studiach. Jeśli szukasz idealnej nauczycielki to dobrze trafiłeś. Gorąco polecam!!

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2014

Pani Agnieszka uczy mnie już prawie drugi rok. Wcześniej próbowałem u dwóch innych korepetytorów i żaden z nich nie był tak dobry jak Pani Agnieszka. Naprawdę bardzo dobrze mi się z nią pracuje. Na zajęciach panuje miła atmosfera i spokój. Pani Agnieszka jest prawilna i niemal zawsze rozpiera ją radość. Jak dla mnie świetna opcja dla osób które nie radzą sobie z chemii. Tyle w temacie

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2014

Dzięki Agnieszce mam w końcu szansę dostać się tam, gdzie chciałam od zawsze - weterynaria. 90% tego, co robiłyśmy na korkach nie było wcale (lub było w takim stopniu że nikt nie rozumiał) wytłumaczone w szkole. Chodzę do LO V (nauczycielka chemii pani Monika D.) i chemia była dla mnie czarną magią, której musiałam się nauczyć, by zdać maturę. Agnieszka pokazała mi, że chemia nie jest taka straszna i sprawiła że wszystko pojęłam. Robię zadania ROZUMIEJĄC co robię - a nie tak jak w szkole znając na pamięć wzór, czy sposób robienia. Serdecznie dziękuję p. Agnieszce za sprawienie że chemia jest przyjemnością a nie smutnym obowiązkiem :)

I tak jak piszą poprzednicy - herbatka na prawdę świetna :D

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2014

SERDECZNIE POLECAM!
Do czasu, kiedy nie spotkałam się z Agnieszką, chemia to było dla mnie coś zupełnie irracjonalnego! Jestem studentką II roku i miałam poważne problemy z chemią organiczną.
Dzięki Agnieszce zaliczyłam 2 kolokwia - tym samym całe ćwiczenia i nie grozi mi warunek, a wystarczyły tylko 2 spotkania!
Sposób uczenia jaki proponuje jest naprawdę bardzo przystępny - nie jest to "surowe" tłumaczenie, a uczeń też się bardzo angażuje, rozwiązuje zadania, itp.
Jeśli masz problemy z chemią i jest ona dla Ciebie tzw. "czarną magią" - Agnieszka na pewno Ci pomoże!
PS: jeśli już ja zrozumiałam i pozaliczałam - to każdy, naprawdę każdy jest w stanie to zrobić :)
Raz jeszcze - Gorąco Polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2013

Naprawdę gorąco polecam
Agnieszka ma super osobowość i żadne zajęcia nie były nudne. Wszystko zawsze wytłumaczy. Jest wymagająca ale to duży plus dla niej, że cche sie jej sprawdzać miliony kartek prac domowych, takich "nauczycieli" jak ona, trzeba ze świecą szukać.
ps. Nigdy nie piłem dwóch herbat o tych samych smakach :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2013

NAJLEPSZA KOREPETYTORKA JAKA ISTNIEJE. Wszystko prosto i jasno wytłumaczone, przemiła atmosfera. Dzięki Agnieszce polubiłam chemię i nauczyłam się uczyć. Na zajęcia chodziłam pół roku i nauczyłam się więcej niż przez 3 lata gimnazjum i rok liceum. Agnieszka serwuje pyszną herbatkę, można z nią pogadać <nie tylko o chemii>, jest przesympatyczną, cierpliwą osobą, chociaż wymagającą, co motywuje do nauki. SZCZERZE POLECAM

avatar
Anna D.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2013

Jestem mamą dziewczyny, która zdała poprawkę z chemii I LO. Jestem pod wrażeniem, Pani Agnieszka dokonała cudu, a mówią, że cuda się nie zdarzają. Pozdrawiam i dziękuję.

avatar
Ela.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2013

Bardzo miła atmosfera, bardzo dobra herbatka, a do tego gwarantowane poprawienie umiejętności z chemii. Agnieszka sprawiła, że polubiłam i zrozumiałam chemię, chociaż początki nie były łatwe :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2013

Agnieszka nie udziela korepetycji, ona ratuje czlowiekowi życie. Wybroniła przed poprawką nawet takiego gamonia jak ja, do tego nauka bez stresu, w świetnej luźnej atmosferze.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2013

Najlepsza korepetytorka! Podejmie się nawet beznadziejnych przypadków (tak jak było to w moim wypadku ;) ) i zrealizuje założony cel. Super tłumaczone, na "chłopski rozum". Poza tym świetna, wesoła osoba i przemiła atmosfera. Jak najbardziej polecam :)

avatar
Barnim
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2013

Świetny nauczyciel chemii z brakiem wiedzy z gimnazjum i technikum zaliczyłem pierwszy rok studiów gdzie chemia nie była za łatwa. Bardzo prosto i logicznie wytłumaczone, bardzo miła atmosfera aż chciało się chodzić na korepetycje. Serdecznie polecam!!!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2013

Dokładnie. Miałam 5 kół z chemii do zaliczenia, w stosunkowo krótkim czasie. Uratowała mnie Agnieszka. W świetnej atmosferze, logicznie i przyswajalnie tłumaczyła i do tego z TAKĄ energią i pasją, że odnowiła moją chęć do działania. Dodam, że dużym plusem dla studenta jest to, że znane Jej są sposoby nauczania na UWM i Wie czego się trzymać.
Oczywiście wszystkie koła zaliczone i semestr też! Dzięki Aga :)

avatar
Micha$
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2013

Miałem dwa koła do zaliczenia z chemii nieorganicznej. Do Agnieszki poszedłem na ostatnią chwilę, dzień przed kołem. W dwie godziny wytłumaczyła mi większość zadań. Następnego dnia nie miałem problemów z napisaniem pracy. Drugie spotkanie też dwie godz. i kolejne koło z głowy:)
Agnieszka to osoba z którą dobrze się współpracuje, tłumaczy prosto, zrozumiale i do skutku. Polecam studentom.

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2013

Polecam,naprawde warto! po korepetycjach potrafiłam rozwiązywac najtrudniejsze zadania i zaliczyłam kolokwium na 4:)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2012

Zajęcia z Panią Agnieszką przynoszą szybkie i widoczne efekty, odbywają się w przyjemnej atmosferze. Prowadzone są przez prawdziwego nauczyciela z powołania, szkoda, że tacy nie uczą nas w szkołach. Tylko Pani Agnieszka potrafi zrobić z humanisty matematyka-rozszerzeniowca. Zdecydowanie jestem na tak i gorąco polecam!

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2012

Pani Agnieszka świetnie uczy; to solidna, bardzo kompetentna nauczycielka. Na korkach zawsze jest miła atmosfera, a zadnia tłumaczone są do skutku. Gorąco polecam, pani Agnieszka jest super!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2012

Zdecydowanie polecam! Pani Agnieszka to świetna nauczycielka. Wszystko tłumaczy w prosty i przystępny sposób w miłej, bezstresowej atmosferze.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2012

Pani Agnieszka to świetna i solidna korepetytorka. Dzięki niej wyszłam z zagrożenia z chemii. Do tej pory miałam wiele korepetycji z chemii, ale nikt nie nauczył mnie tak dobrze. Pani Agnieszka jest bardzo miłą kobietą i świetnie dogaduje się z młodzieżą. :)
Dzięki niej, nauczyłam rozwiązywać się zadania, z którymi wcześniej miałam ogromny problem. Bardzo serdecznie polecam!

avatar
Abdol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2012

I was preparing for my entrance exam.I had difficulties in chemistry and I needed some help.
I called her and she accepted she taught me in English for six months ,then I passed my exam.
She is a really good teacher ,helpful and professional .
I'm very thankful for her :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2012

Zdecydowane TAK! dla Pani Agnieszki :) Miałam ciężką sytuację na studiach. Poprawiłam wszystkie pięć kół w bardzo krótkim czasie, a wszystko dzięki tej cudotwórczyni, która potrafi wytłumaczyć trudne do zrozumienia zagadnienia na banalnych przykładach. Jest osobą cierpliwą i będzie tłumaczyła tak długo aż zrozumiesz, czyli bardzo szybko ;) Polecam.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2012

Dzięki Pani Agnieszce w przyjemny, bezstresowy sposób nauczyłam się logicznie myśleć i oprócz przygotowania do matury, zdać bezproblemowo egzamin z chemii. Polecam !!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2012

Jak najbardziej polecam! Profesjonalna pomoc, super kontakt, bardzo jasno wytłumaczona chemia ;)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2012

Przyjemna atmosfera, skuteczna i prosta nauka, egzamin zdany bez większych problemów. Polecam serdecznie :D

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2012

Polecam z całego serca!
Pani Agnieszka uratowała mnie przed warunkiem z chemii.
Dziękuję za przyspieszony kurs chemii ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.