Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Kraków (Podgórze)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

(FV)  Przez 15 lat pomogłem dziesiątkom osób PRZEŁAMAĆ BARIERĘ KOMUNIKACJI w j. angielskim.

Specjalizuję się w angielskim w pracy, biznesie, IT. Uczę osoby w największych korporacjach w Krakowie, jak również w mniejszych firmach

Pomagam osobom na każdym poziomie zaawansowania

Lekcje zawsze dopasowuję  do indywidualnych potrzeb, poziomu, predyspozycji, zainteresowań i czasu jaki dana osoba można poświęcić na naukę. 

Skupiam się na rozwijaniu AKTYWNYCH umiejętności językowych.

Na przestrzeni lat wypracowałem własną metodę opartą na przygotowanych przeze mnie materiałach oraz aplikacjach przyspieszających naukę.

Studiowałem zarówno w  USA  jak i UK .

Chcesz zobaczyć co inni sądzą o moich lekcjach? Wejdź na moją stronę WWW wpisując w wyszukiwarce TALKSHOP KRAKÓW. Tam znajdziesz również więcej informacji o mnie oraz BLOG-PRZEWODNIK po naszych najczęstszych błędach w komunikacji w języku angielskim.

Do zobaczenia!

Lekcje odbywają się na Piaskach (Kalinowa/Podgórze) . Dojeżdżam również do firm.

Moje lekcje/korepetycje obejmują: konwersacje, business English (angielski w biznesie), przygotowanie CV oraz do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim. Przygotowuję również do egzaminów, w szczególności: BEC Preliminary/Vantage/Higher, IELTS, CPE oraz CAE. Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi, aktywnymi zawodowo obecnie lub wkrótce oraz studentami.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Jacek Cachro
Kalinowa 11
30-686 Kraków
NIP: 945-149-15-36

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.