Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Warszawa (Praga-południe)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Statystyka90 / 60 min

Maciej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/522 opinie

Opis ogłoszenia

SPSS + Statystyka + Metodologia badań + Tutoring in English + PSPP
English speakers, please scroll down
Warszawa lub online

Specjalizuję się w statystyce, metodologii naukowej, obsłudze statystycznych programów SPSS i PSPP oraz psychometrii. Wszystko wyjaśniam w przystępnym dla humanistów języku. Zajęcia dostosowuję do potrzeb klienta. Korepetycji z powodzeniem udzielam od 5 lat. Pomogłem już ponad 300 studentom i doktorantom m.in. z uczelni SWPS, UW, UWr, APS, SGH, UKSW i SGGW.

Dziedziny w jakich pomagam:
• Nauka obsługi programów statystycznych SPSS i PSPP
• Statystyka teoretyczna - statystyki opisowe i wnioskowanie statystyczne
• Metodologia badań naukowych
• Pomoc przy przeprowadzaniu i opisywaniu analiz statystycznych do badań

Zakres wiedzy statystycznej, z jakiej nauczam, to m.in.:
• Miary tendencji centralnej, rozproszenia i rozkładu
• Wykresy (słupkowe, skrzynkowe, rozrzutu, histogramy, liniowe)
• Estymacja punktowa i przedziałowa (przedziały ufności), rozkłady normalny, t i F 
• Klasyczne testy oparte na modelu liniowym (testy t, analiza wariancji/ANOVA we wszystkich schematach, ANCOVA, MANOVA, korelacja Pearson’a, regresja liniowa)
• Testy nieparametryczne (Mann-Whitney, Wilcoxon, Kruskal-Wallis, Friedman oraz korelacja współczynnikami Spearman’a i Kendall’a) 
• Inne testy nieliniowe (Chi-kwadrat, McNemar’a, Cochrane’a)
• Analiza czynnikowa
• Analiza dyskryminacyjna
• Regresja logistyczna
• Fundamenty teoretyczne statystyki: opis statystyczny, wnioskowanie statystyczne, pojęcie istotności (p), centralne twierdzenie graniczne, błąd standardowy, znaczenie rozkładu normalnego

Zakres wiedzy z metodologii naukowej i psychometrii to m.in.:
• Pojęcie zmiennej - podział na zmienne niezależne i zależne
• Pojęcie pomiaru - operacjonalizacja zmiennych i dobór wskaźników (narzędzi badawczych)
• Poziom pomiaru (skale zmiennych)
• Rodzaje badań - eksperyment, quasi-eksperyment, badania obserwacyjne
• Schematy badawcze - międzygrupowy, wewnątrzgrupowy, mieszany
• Trafność wewnętrzna i zewnętrzna badań empirycznych
• Procedura badawcza
• Pojęcia rzetelności, trafność, normalizacji i standaryzacji w testach
• Formułowanie pytań i hipotez badawczych

Zajęcia prowadzę zarówno na żywo, w Warszawie, jak i online przez skype’a.
Wszystkich, którzy preferują pierwszą z opcji, zapraszam do siebie. Zajęcia odbywają się na Saskiej Kępie, niedaleko Ronda Waszyngotna, w komfortowej atmosferze, przy kubku gorącej kawy lub herbaty.

English speakers

I am a private statistics tutor who graduated in Psychology from the Warsaw University of Social Sciences and Humanities (SWPS). I specialize in both descriptive and inferential statistics, scientific methodology in psychology, and statistical software like SPSS and PSPP. I have been giving private statistics lessons successfully for the past 5 years. I also help with running and describing analyses for academic degrees and research reports. We can either meet at my place in Warsaw (I live near National Stadium, in Saska Kępa) or connect online.

Koszt: 90 zł za godzinę zegarową
Zajęcia w parze – łącznie 120 zł
Tel/mobile: 504 532 255

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 20:00
Wtorek12:00 - 20:00
Środa12:00 - 20:00
Czwartek12:00 - 20:00
Piątek12:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 11.2017
Uniwersytet SWPS
Magister
Psychologia ogólna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 22
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Maciej jest korepetytorem, którego cechuje cierpliwość i indywidualne podejście do klienta. Ze swoim profesjonalizmem, wiedzą i umiejętnościami zapewnia współpracę na najwyższym poziomie. W razie konieczności oferuje konsultacje na odległość, co jest pomocne w niespodziewanych sytuacjach.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2019

Dzięki Maciejowi wreszcie udało mi się poprawnie opisać i zrozumieć badania i wyniki statystyczne do mojej pracy mgr. Byłam u kilku innych korepetytorów i żaden nie pomógł mi w poprawny sposób. W dodatku na zajęciach panuje miła atmosfera i wszystko tłumaczone jest w zrozumiale i konkretnie.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2019

Maciej jest osobą godną zaufania.
Niezwykle uprzejmy i życzliwy, a w dodatku wszystko potrafi wytłumaczyć prostym i klarownym językiem. Cierpliwość,spokój oraz umiejętność słuchania to cechy, które go wyróżniają i które sprawiają, że jest on idealnym korepetytorem.
Bardzo miło będę wspominać naszą współpracę :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Człowiek, który ludzkim językiem potrafi wytłumaczyć nie do końca łatwe rzeczy, które zamieniają się w banał. Najlepszy korepetytor ze statystyki z jakim miałam do czynienia ( a trochę ich przeszłam :). Serdecznie polecam Macieja na pewno będziecie zadowoleni.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2019

Maciej pomagał mi w przygotowaniu części statystycznej mojego doktoratu. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy!!! Na bieżąco ustalaliśmy kolejne etapy badania, Maciej tłumaczył mi bardzo klarownie ich cel, metodologię, co z nich wynika itp. Pomógł mi również w graficznym opracowaniu wyników. Zdecydowanie polecam!!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Kolokwium ze statystyki bez korepetycji - 5%. Kolokwium ze statystyki po korepetycjach - 100%. Maciek tłumaczy wszystko dokładnie i prostym językiem tak, aby każdy zrozumiał. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z nim i mogę z całego serca polecić Maćka! Najlepszy korepetytor, jakiego miałam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2019

Pan Maciej jest fantastycznym nauczycielem. Bardzo cierpliwym i wyrozumiałym. Tłumaczy zawiłe rzeczy w prosty przystępny i wytrwale. Dzięki jego lekcjom zaliczyłam statystykę, zarówno zaliczenie w SPSS, jaki i egzamin na 5.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2018

Polecam 100%. Miałem do wykonania trudną, nietypową analizę danych nominalnych w SPSS. Maciek poprowadził poprowadził mnie krok po kroku i jako jedyny z 4 korepetytorów z którymi miałem w tym celu zajęcia, zaproponował mi najbardziej optymalne rozwiązania, które finalnie sprawdziły się w mojej pracy. Dzięki jego pomocy moja praca naukowa ma bardzo mocną część analityczną z kilkupoziomową weryfikacją wyników, co przyczyniło się do uzyskania najwyższej oceny. Świetne jest to, że Maciek poprowadził mnie na spokojnie od początku do końca. Myślę, że najlepsze jest właśnie to, że korepetytor jest w stanie wesprzeć Cię na całej drodze i nie wyłamuje się gdy napotka problem "nie do przejścia" ale szuka rozwiązań razem z Tobą. Bardzo polecam!

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2018

Z pomocy Macieja korzystałam zarówno podczas przygotowania do egzaminów, jak i w trakcie pisania pracy dyplomowej. Maciej to bardzo zaangażowany nauczyciel- z uwagą wsłuchuje się w zadawane pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Dysponuje dużą wiedzą oraz co najważniejsze- potrafi ją w niezwykle przystępny sposób przekazać. Polecam!:)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2018

Dzięki Maćkowi zdałem statystykę. W sposób przystępny i bardzo jasny wszystko wyjaśnia. Ma dużą wiedzę i wszystko spokojnie. Bardzo polecam.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Polecam wszystkim poszukującym pomocy w zakresie metodologii/statystyki. Maciek potrafi cierpliwie, przystępnie, jasno wytłumaczyć najtrudniejsze kwestie. To dzięki Niemu mogłam spokojnie podejść do egzaminu i zdać go celująco ;)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2017

Maciek jest bardzo kontaktowym i cierpliwym korepetytorem. Tłumaczy aż do skutku i na różnych przykładach, dostosowując się przy tym do ucznia. Pomógł mi zrozumieć statystykę matematyczną na pierwszym roku studiów, co było nie lada wyzwaniem. Myślę, że w przyszłości (o ile dalej będzie uczył) możemy się spotkać ponownie, ponieważ psychologia to trudna sztuka badawcza :)
Jeszcze raz serdecznie polecam go jako nauczyciela!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2017

Zajęcia w miłej atmosferze, Maciek rozwiewa wszelkie wątpliwości i odpowiada na wszystkie pytania. Zdecydowanie polecam korepetytora! :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2017

Jestem na 5 roku psychologii, a statystykę miałem na 3 i sporo zapomniałem. Maciek bez problemów odpowiedział mi na wszystkie wątpliwości w zrozumiały sposób (za każdym razem!). Myślę, że SPSS nie ma przed nim tajemnic. Przygotowując na spotkanie z promotorką cieszę się, że mam koło ratunkowe - korepetycje z Maćkiem :)
Zdecydowanie polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2017

Maciej ma dwie cechy niezbędne u dobrego korepetytora: zna się na tym, czego uczy i umie tego uczyć :). Zdecydowanie mogę go polecić jako korepetytora.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2017

Pozytywny korepetytor. Przygotował mnie do egzaminu z psychometrii, która jest dla mnie b trudna i zdałam ten egzamin. Polecam lekcje z Maciejem.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2017

Wspaniały, cierpliwy korepetytor, polecam wszystkim zdałam na 5. Tłumaczy aż do skutku. Nawet Ci co nie lubią statystyki mają szansę na zmianę:) Jeśli potrzebujesz analiz ststystycznych też gorąco polecam. super profesjonalnie , terminowo, z ogomną życzliwością. I przy tym naprawdę świetny człowiek :) .Jeśli potrzebujesz korepetycji ze statystyki Pan Maciek jest najlepszym wyborem

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2016

Maciek jest cierpliwym i wyrozumiałym korepetytorem. W bardzo prosty sposób potrafi wytłumaczyć zawiłości statystyki. Szczerze polecam Maćka:)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2016

Współpraca z Maćkiem układała się bardzo dobrze, Maciek jest wyrozumiały i cierpliwy, nie czułam zakłopotania mimo mojej mizernej wiedzy i niechęci do statystyki. Można na serio nie mieć pojęcia i Maćka to raczej nie dziwi :) Bardzo dobry kontakt i precyzyjne, szybkie odpowiedzi na nagłe pytania. Polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2016

Polecam Macieja !!! Zdałam egzamin z zaawansowanej metodologii, po kilku godz korepetycji. (Nie miałam możliwości uczestniczenia w wykładach, jedyna możliwością były korepetycje).
w skali 1-10 ma u mnie 11:-)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2015

Bardzo mily korepetytor.:)
Nauka w fajnej atmosferze no i z efektami!
Polecam wszystkim Macka.:))))

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2015

Świetny ! Od początku studiów miałam problem ze statystyką, co budziło irytację kolejnych prowadzących. Pan Maciej wytłumaczył mi wszystko od podstaw i to co do niedawna wydawało się być czarną magią, stało się przejrzyste i zrozumiałe. Cierpliwy i wyrozumiały. Polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.