Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Warszawa

Opis ogłoszenia

Oiii, jestem Diego z Brazylii (native speaker) mieszkający w Polsce. Udzielam lekcji i korepetycji z języka portugalskiego na każdym poziomie.
W zakresie:
-nadrobienia zaległości w szkole i na studiach
-przegląd i powtórzenie gramatyki
-konwersacje i doskonalenie wypowiedzi ustnej
-bądź zwykłą chęć nauki języka
Zapewniam dynamiczne zajęcia w miłej i przyjaznej atmosferze. Wszelkie materiały zapewniam w cenie. Oczywiście zajęcia w całości prowadzę w języku portugalskim, co zapewnia szybsze efekty nauki. W razie potrzeby tłumaczę w j. angielskim lub hiszpańskim w zależności od klienta. Język polski znam w stopniu podstawowym, ale cały czas się uczę.

Również tłumaczę teksty bądź robię korekty prac, zadań.

Lekcje udzielam 7 dni w tygodniu u siebie (60min/35zł lub 90min/50zł) lub mogę dojeżdżać do klienta (60min/40zł lub 90min/55zł).
Mieszkam niedaleko stacji metra Stare Bielany.

Wszelkie pytania proszę kierować na:
skype: diego.caballero88
lub nr.kom: 723667305

Até logo ;]

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
13 maja 2018

Nie polecam. Użytkownik dodał ogłoszenie być może dla żartu. Zależało mi na czasie i jak najszybszym zasięgnięciu pomocy z języka i mimo, ze ta osoba wyraziła chęć prowadzenia zajęć to nagle kontakt się urwał i moje wiadomości zostały zignorowane. Strata czasu i nerwów, NIE POLECAM!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.