Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Kielce
Warszawa
Rzeszów
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia120 / 45 min

K-- Dziewisz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/511 opinii

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,

jestem czynnym nauczycielem chemii, 18 - letnie doświadczenie w pracy z Uczniami pomogło mi zdobyć prowadzenie zajęć w klasach o profilu biologiczno-chemicznym w kilku wiodących LO w Kielcach i Warszawie.

Proponowane korepetycje skutecznie przygotowują do zdania matury z chemii na poziomie rozszerzonym. Uczniowie dostają się na wymarzone studia, głównie medycynę, ale nie tylko, osiągając wysokie wyniki egzaminacyjne w granicach 80% - 98% (rekordowy wynik osiągnął w tym roku Maturzysta z Krakowa)

Specjalizuję się w uczeniu pod kątem matury i maturalnych kluczy, pragnę jednak nadmienić, że kilkunastu moich Uczniów zostało laureatami lub finalistami konkursów kuratoryjnych.

Zainteresowanych Rodziców i Uczniów zapraszam do kontaktu
Pozdrawiam

*stacjonarnie/on-line

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Magdalena Tarłowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2024

Pani Kamila prowadzi lekcje bardzo rzetelnie, jestem zadowolona że córka do niej trafiła.

avatar
Janek i Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2024

Najlepsza Pani korepetytor :-) Kiedyś w jednym mieście, teraz na szczęście jest zdalne. Uczyłem się z Panią od pierwszej klasy liceum, brat cioteczny 2 lata, a od roku obaj studiujemy w Wawie, oczywiście na WUM :-D Pozdrawiamy świątecznie! Janek z Kielc/Mikołaj ze Szczecina

avatar
Tata Kacpra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2024

Bez porównania do poprzednich korepetytorów syna. Bardzo dobra inwestycja w dziecko warta swojej ceny.

avatar
Agnieszka Gilewicz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2024

Syn miał dokładnie 90 procent po lekcjach u pani Kamili. To korepetytorka bardzo zaangażowana, chce pomóc, zależy jej na uczniu i wyniku jego matury. Przede wszytkim tłumaczy chemię jak nikt inny, syn był zachwycony, polecam z czystym sumieniem.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2024

Polecam panią bardzo, jest wyjątkowym korepetytorem!

avatar
Oliwka B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2024

Mam od kilku miesięcy lekcje z Panią i przestałam się bać chemii. Zajęcia są intensywne, ale fajne. Robimy mnóstwo zadań maturalnych, arkuszy, Pani tłumaczy je krok po kroku i w tak jasny sposób, że nie da się nie rozumieć :-) Zawsze powtórzy jeśli poproszę, jest bardzo cierpliwa, choć wymagająca, ale ostatecznie się cieszę ,bo dlatego teraz umiem chemię.

avatar
Sławomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2024

Pani jest dobrze znana w kręgach rodziców, którzy chcą umożliwić swojemu dziecku zrobienie pierwszego kroku prowadzącego do zdobycia lekarskiej profesji. Namiar na dokładnie tę korepetytorkę dostaliśmy od 3 różnych osób. Naszego stomatologa, pacjentki małżonki i osoby spoza środowiska lekarskiego. Niestety najpierw córka zapisała się na kurs przedmaturalny i już nie chcieliśmy ingerować. Był tani, ale jakościowo wydawał się spełniać oczekiwania i zaryzykowaliśmy. Matylda rozumiała więcej niż w szkole, wydawało się, że jest świetnie, jednak do czasu, wyniki egzaminu zweryfikowały oczekiwania. 45%. Córka poprawiała maturę już u Pani, wynik prawie podwoiła. Jako rodzice gdzieś tam nadal żałujemy, że niepotrzebnie straciła rok i mimo jednoznacznych rekomendacji nie zapisaliśmy córki dużo wcześniej na wartościowe zajęcia u Pani. Polecam.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
21 października 2023

Nie polecam tej korepetytorki. Odwoływanie zajęć na chwilę przed, zmiana terminów w nocy o 22:00, umawianie się pod różnymi adresami korepetycji bez powiadamiania o zmianie, generalnie totalna porażka organizacyjna, natomiast nie wypowiadam się nt merytoryki. Musiałem szukać na szybko nowej osoby do prowadzenia lekcji

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2023

Na korki zapisala mnie mama, zgodzilem sie bo moglem wybrac on-line i niedojezdzac. Bylo super zupelnie inaczej niz w szkole. Chemi od podstawowki nie lubilem, zawsze bylem dobry z biologii. U Pani to sie zmienilo, wreszczie zrozumialem o co w tym chodzi, Pani tlumaczy rewelka! Napisalem biologie i chemie na te same procenty ☺️ 80% wystarczylo, bede lekarzem ☺️

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Dziękuję pani!!!! 85% na pewno się dostanę na lekarski! Szczęśliwa i dumna :D

avatar
aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Jestem neurologiem w kieleckim szpitalu, u Pani Kamili kształcę już 2 dziecko. Pierwsza córka uczyła się ponad 10 lat temu ( 87%) obecna to tegoroczna maturzystka- 90% procent z egzaminu. Myślę, że dalsze słowa są zbędne. Mi zostaje tylko po raz kolejny podziękować.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.