Bydgoskie Centrum Nauki

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Bydgoszcz
Toruń
Inowrocław
Włocławek
Grudziądz
Świecie
Brodnica
Osielsko

O mnie

Mam na imię Filip Iwiński, urodziłem się w styczniu 1995 roku. Jestem inżynierem specjalizacji inżynierii powypadkowej Uniwersytetu Technologiczno - Przyrodniczego w Bydgoszczy. Ponadto studiowałem na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej.Matematykę traktuję jako pasję i dlatego też z dużymi sukcesami przygotowuję swoich uczniów do poprawek, sprawdzianów, matur na poziomie podstawowym ( sam uzyskałem 98% ) oraz na poziomie rozszerzonym ( uzyskałem 84% ), egzaminów oraz kolokwiów na uczelniach wyższych ( posiadam stypendium naukowe ). Poza tym pomagam ludziom w zrozumieniu i nauczeniu konkretnego, jednego tematu, jeżeli istnieje taka potrzeba, jak i również do egzaminów poprawkowych, zarówno maturalnych jak i komisyjnych. Pomogę w zrozumieniu zagadnień na dany sprawdzian czy kartkówkę.Przyszłym maturzystom oferuję pełne przygotowanie do egzaminu na poziomie podstawowym jak i poziomie rozszerzonym. Za pomocą przygotowanych przeze mnie zbiorów zadań, pracy na maturach z poprzednich lat czy przerobieniu zadań, które sprawiają problem w szkole.

Przyszłym studentom uczelni wyższych mogę zaoferować przygotowanie i przyspieszony "kurs" przygotowujący do matematyki na poziomie wyższym, aby matma na uczelni nie była straszna i nie dostarczała Wam zmartwień. Dla obecnych studentów oferuję przygotowaniu do kolokwium, egzaminu czy poprawki.Przygotowywałem maturzystów , którzy dostali się na takie uczelnie jak m.in.:-Politechnika Warszawska

-Politechnika Wrocławska

-Politechnika Gdańska

-Uniwersytet Mikołaja Kopernika

-Uniwersytet Adama Mickiewicza

-Collegium Medicum w Bydgoszczy

-Wojskowa Akademia Techniczna

-Szkoła Główna Służby pożarniczej

-Akademia Górniczo-HutniczaPoza topowymi uczelniami w Polsce, uczniowie z którymi współpracowałem, dostali się na lokalne uczelnie takie jak UTP w Bydgoszczy, czy UMK w Toruniu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Osobiście jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Fajna atmosfera na zajęciach sprawia, że miło się na nie chodzi. Rezultaty pracy z Filipem są jak najbardziej zadowalające. Polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Filip to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Bardzo sympatyczny i cierpliwy gość, co moim zdaniem w tym przypadku jest bardzo istotne. Z czystym sumieniem mogę polecić naukę pod jego okiem.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Polecam bardzo serdecznie zajęcia z Filipem! To co sobie cenię na korepetycjach to miła i bezstresowa atmosfera, profesjonalne i indywidualne podejście do ucznia, a także duży zakres wiedzy korepetytora, dlatego korepetycje z Filipem to był dla mnie strzał w dziesiątkę! Jego cierpliwość oraz czas poświęcony na tłumaczenie zagadnień, które sprawiały mi problem poskutkowały zadowalającymi mnie wynikami na maturze.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Naprawdę fachowe przygotowanie do matury oraz profesjonalnie prowadzone zajęcia. Dzięki wspólnej pracy z Filipem polubiłem matematykę ;)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Pan Filip to najlepszy korepetytor! Z matematyka w ogóle nie dawałam sobie rady, a po korkach bardzo polubiłam ten przedmiot. Zdecydowanie polecam! Po jednych zajęciach więcej zrozumiałam niż w szkole przez cały dział.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Korepetycje, które wyleczyły mnie z matematycznej opresji, świetnie przygotowały do matury jak i bieżących lekcji. Szeroki zakres materiałów przygotowawczych i ćwiczeniowych dla ucznia. Jak najbardziej polecam!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Świetne przygotowanie do egzaminu maturalnego. Zajęcia przebiegały bezstresowo, po wytłumaczeniu zadań przez Filipa matematyka nie była już taka straszna. Jestem bardzo zadowolona z zajęć, polecam serdecznie!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2019

Bardzo polecam Pana Filipa. Konkretna wiedza korepetytora, indywidualne podejście do ucznia, przygotowania do matury w bardzo dobrym systemie, który się sprawdza. Bardzo cierpliwy i wyrozumiały.Jestem mega zadowolona.
Szczerze polecam nawet najbardziej odpornym na wiedzę ;)

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2019

Matematyka była dla mnie zmora dopóki kolega polecił mi Pana Filipa :) zajęcia przebiegają w miłej atmosferze dzięki czemu nie odczuwam presji jak na lekcjach matematyki. Dzięki zajeciom z P. Filipem moje problemy z matematyka zmalały w znacznym stopniu i skala ocen ze sprawdzianów i kartkówek wciąż wzrasta :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2019

Fantastycznie prowadzone zajęcia, świetnie przygotowany korepetytor. Z czystym sumieniem polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.