Krzysztof Śliwiński

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź
Warszawa

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi
Saksofon, Klarnet

*Nauka od podstaw (podstawy i techniki gry na instrumencie, nuty, oznaczenia temp, metrum i dynamiczne,czyli wszystko to,co jest potrzebne by dobrze zacząć) oraz na innych poziomach zaawansowania,w tym przygotowanie do egzaminów wstępnych na studia.
*Muzyka klasyczna, rozrywkowa oraz improwizacja (poznawanie skal,granie z akompaniamentem fortepianu na klarnecie i saksofonie, duety, ogrywanie tematów rozrywkowych, jazzowych i bluesowych).
*Gra z podkładami muzycznymi, przygotowywanymi indywidualnie dla ucznia.
Tylko u mnie możesz zarejestrować swoje nagranie w studio w czasie zajęć .
Zapraszam serdecznie
krzysztofsliwinski com
Kontakt 691656748

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - aktualnie
Akademia Muzyczna w Łodzi
Magister
Instrumentalistka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2017

Polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Jest wszechstronnie utalentowany (pianino, klarnet, sax) i przede wszystkim jest praktykiem. To sprawia, że lekcja jest zawsze bardzo ciekawa.Polecam!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2016

Pracuję z Krzykiem od roku. Żona kupiła mi sax tenorowy, takie tam marzenie by grać jazz. Dmuchałem i nic, zero dźwięku. Jeden nauczyciel zniszczył mi ustniki, drugi-szkoda gadać. Spotkałem Krzyśka, dwie lekcje i zabrałem gamę! Dziś gram-próbuję grać standardy, pewnie używam przepony-nauczyłem się jej używać. Odróżniam dźwięki saksofonów-wiem kiedy gra tenor, alt, a kiedy sopran. Ale najważniejsze-Krzysiek zaraził mnie pasją, którą sam żyje. Wszyscy piszą o pokładach, o miłej atmosferze na zajęciach. To wszystko prawda. Ale bez pasji nauczania nic by nie wyszło. A Krzysiek ją ma. I to jest to, za co zawsze będę Mu wdzięczny. I zapłacę za kolejną lekcję. Polecam to również Wam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Pan Krzysztof uczy mnie wokalu, duży nacisk kładzie na prawidłowe oddychanie przeponą, jakość dźwięku. Pan Krzysztof udostępnia mi swoje aranżacje różnych utworów, dzięki czemu mam możliwość ćwiczenia śpiewu w domu. Po dopracowaniu wokalu, Pan Krzysztof robi nagranie i mam gotowe demo. Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2015

Doskonały korepetytor. W sposób interesujący opowiada o muzyce, jest osobą z dużym doświadczeniem muzycznym i dydaktycznym. Realizator wielu różnorodnych projektów:poezji śpiewanej, muzyki żydowskiej, muzyki do gier komputerowych etc. Polecam współpracę z Panem Krzysztofem ,bowiem to nauczyciel z pasją!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2015

To jest to! Młody nauczyciel, z dużym doświadczeniem jako muzyk, kompozytor i reżyser dźwięku, do tego potrafi utrzymać moje zainteresowanie tematem przez całe zajęcia.Ja uczęszczam na reżyserie dźwięku, ciągle odkrywam nowe możliwości, uczę się obsługi programu Cubase, nagrywamy różne kompozycje, masterujemy i na koniec wychodzi cudo! Polecam gorąco!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Nie chcę zbędnie słodzić, ale chyba muszę, bo po prostu nie mam do czego się przyczepić. Podejście świetne, przygotowanie do zajęć również imponujące, jeszcze nie wyszłam z zajęć zawiedziona. Kontakt z nauczycielem bardzo dobry, Pan Krzysztof zawsze służy radą (i to radą zrozumiałą, wiadomo, co jest lepiej, a nad czym pracować), podsyła podkłady, nutki, co się da. Zajęcia są różnorodne, nie ma nudy, wręcz przeciwnie. Gramy same super kawałki, przy czym oczywiście poruszamy wszelkie zagadnienia techniczne. Nawet się nie zauważa, a robi się znaczący progress. Bardzo ciężko mi to streścić w kilku słowach, ale osobiście jestem zadowolona , a przez to zmotywowana do dalszej gry. Opinia cukierkowa, ale całkowicie prawdziwa. Polecam z pełną świadomością.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Bardzo polecam, zajęcia konkretne, dostosowane do tępa nauki ucznia. Pan Krzysztof zawsze jest na zajęcia przygotowany i przekazuje swoją wiedzę w jasny zrozumiały sposób. Fajna atmosfera i szybkie efekty. Polecam

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Genialny nauczyciel - świetny przygotowany do zajęć, urozmaicający lekcje w rewelacyjny sposób czy to akompaniując, czy też przygotowując nagrane podkłady (te otrzymywane po lekcji do ćwiczeń w domu, co również warto uznać za dodatkowy plus).
Wszystko świetnie dostosowane zarówno do tempa nauki, jak i do możliwości ucznia.
Materiał zajęć zróżnicowany, a przy tym w dużej mierze dostosowany do preferencji (gatunek muzyki, oczekiwania).
Kolejną zaletą wartą podkreślenia jest ponadto kontakt nauczyciela z uczniem, zrozumienie w przypadku konieczności zmianu terminu zajęć, a także bardzo szybki kontakt mailowy.

Bardzo polecam! :)

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Polecam wspópracę z Panem Krzysztofem. Bardzo dobry nauczyciel wykorzystujący multimedia w nauczaniu. Mnie Pan Krzysztof uczył gry na saksofonie, po każdej lekcji rejestrował wykonywane przeze mnie utwory, dzięki czemu mogłam odsłuchać je w domu i poprawić ewentualne błędy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.