Michał Banasik

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 - 100 / 60 min

Michał Banasik

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje gry na  gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej i basowej   osoby w  każdym wieku , które zaczynają swoją przygodę z gitarą jak i te, które mają już większe doświadczenie z muzyką.

UWAGA w grudniu kontakt tylko mailowy UWAGA

GDYNIA CENTRUM  + GRABÓWEK

100 zł/godzinę   - zajęcia indywidualne
60 zł od osoby  - zajęcia w grupie 2-3 osobowej

Mam   wykształcenie pedagogiczne i wieloletnie doświadczenie w edukacji muzycznej   dzieci, młodzieży i osób dorosłych , zajęcia nauki gry na gitarze prowadzę od 2015 roku.

Podchodzę do każdego ucznia indywidualnie i  program zajęć dostosowany jest do Twoich osobistych potrzeb . Zwracam dużą uwagę na feeling i improwizację w różnych stylach muzycznych, rozwijanie własnego charakteru i świadomości muzycznej.

Program nauczania oparty jest o  materiały multimedialne . Nauka obejmuje zakres gry od podstaw, skale, zagadnienia techniczne, ćwiczenia motoryczne, rytmikę, budowę utworów i teorię muzyki, umiejętności posługiwania się programami muzycznymi, efektami i sprzętem gitarowym oraz homerecording. 

Zajęcia odbywają się w  profesjonalnie wyposażonych pomieszczeniach , gdzie uczniowie mają swobodę korzystania z wysokiej klasy sprzętu gitarowego, wykorzystywanego zarówno w warunkach domowych, studyjnych i koncertowych.

O mnie:

Jestem aktywnym gitarzystą i basistą od kilku lat związanym z trójmiejską alternatywną sceną muzyczną (m. in.  Octopussy, Tranquilizer, Blindead, Nightrun87  i inne). Swoje doświadczenie muzyczne zdobywałem nagrywając w studiach i koncertując na scenach polskich i zagranicznych klubów i festiwali. Obecnie gram w gdyńskim zespole  St. John  oraz  udzielam się sesyjnie w innych projektach.

Jestem osobą o otwartej głowie a moje preferencje muzyczne sięgają od bluesa, jazz, rock po metal, pop i szeroko pojętą alternatywę i muzykę elektroniczną.

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.