Studio Językowo Artystyczne Busy Bee

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Oświęcim
Brzeszcze
Babice
Broszkowice
Gorzów
Bieruń
Osiek
Włosienica
Faktura VAT

Studio Językowo Artystyczne Busy Bee

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Studio Językowo Artystyczne Busy Bee

O mnie

Studio Językowo – Artystyczne „Busy Bee” to miejsce w którym przyswajanie języka angielskiego staje się proste i przyjemne zarówno dla dzieci jak i dorosłych !

Myśląc o najmłodszych stworzyliśmy miejsce, w którym dzieci mają szansę na twórczy rozwój umiejętności językowych w oparciu o metodę „Creative Early English”

Studio „Busy Bee” to miejsce w którym również młodzież i dorośli mogą skorzystać z bogatej oferty zajęć, konwersacji i korepetycji językowych. Proponowane zajęcia odbywają się indywidualnie lub w małych grupach prowadzonych m.in. przez Native Speaker ! Szczegóły w naszej ofercie.

Studio „Busy Bee” to miejsce nowe i czyste, wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny, ułatwiający prowadzenie różnorodnych i ciekawych zajęć. To miejsce gdzie uczą ludzie podchodząc z pasją i pełnym zaangażowaniem do swojej pracy !

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2017

Wspaniały kontakt z dzieckiem, znakomita zabawa połączona z nauką,
idealne warunki oraz wyposażenie, pyszna czekolada, polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.