Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Wos60 / 60 min

Jan

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Mam na imię Jan i z wykształcenia jestem prawnikiem. W czasie liceum byłem także finalistą olimpiad przedmiotowych z wiedzy o społeczeństwie tj. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym oraz Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka. Przygotowuję moich uczniów do matury z wos’u na poziomie rozszerzonym w formie e-learningu (via Skype).
Mogę także poprowadzić korepetycje dla uczniów szkoły podstawowej. Przy prowadzeniu zajęć istotne dla mnie jest to, żeby uczeń wyniósł z nich jak najwięcej i zdał maturę z bardzo wysokim wynikiem oraz miał bardzo dobre oceny z przedmiotu wiedza o społeczeństwie. Zagadnienia, które omawiane są w ramach wos’u wcale nie muszą być nudne, a czasem i nawet trudne. Znam bardzo dobrze podstawę programową, a zajęcia prowadzę w taki sposób, żeby były one ciekawe, a przekazywane treści w pełni zrozumiałe. Łączę teorię z praktyką (kazusy, studium przypadków), bo to umożliwia łatwiejsze przyswojenie wiedzy i jej późniejsze wykorzystanie, bo niektóre zadania na maturze z wos’u wymagają dłuższej wypowiedzi pisemnej. W ramach zajęć osoby biorące w nich udział otrzymują także materiały, które przydadzą się w nauce i dalszym pogłębianiu wiedzy.
Piszę także doktorat z prawa i mam doświadczenie w pracy ze studentami. Termin i godzina zajęć ustalane są indywidualnie z każdym z uczniów.
Koszt zajęć: 60 zł/1 godzina

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Bardzo polecam! Pan Jan jest świetnym nauczycielem.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2020

Bardzo polecam!
Dzięki korepetycjom w formie on-line zaliczyłam egzamin z bardzo dobrym wynikiem. Pan Jan jest bardzo zaangażowanym i skrupulatnym nauczycielem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.