Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Wos60 - 90 / 60 min

Jan

Opis ogłoszenia

Mam na imię Jan i z wykształcenia jestem prawnikiem. W czasie liceum byłem także finalistą olimpiad przedmiotowych z wiedzy o społeczeństwie tj. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym oraz Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka. W mojej ofercie znajdziecie Państwo zarówno zajęcia przygotowujące do matury z wos’u, jak i te nakierowane ściśle na olimpiady. Mogę także poprowadzić korepetycje dla uczniów szkoły podstawowej.
Przy prowadzeniu zajęć istotne dla mnie jest to, żeby uczeń wyniósł z nich jak najwięcej i zdał maturę z bardzo wysokim wynikiem oraz miał bardzo dobre oceny z przedmiotu wiedza o społeczeństwie. Zagadnienia, które omawiane są w ramach wos’u wcale nie muszą być nudne, a czasem i nawet trudne. Znam bardzo dobrze podstawę programową, a zajęcia prowadzę w taki sposób, żeby były one ciekawe, a przekazywane treści w pełni zrozumiałe. Łączę teorię z praktyką (kazusy, studium przypadków), bo to umożliwia łatwiejsze przyswojenie wiedzy i jej późniejsze wykorzystanie, bo pewne zadania na maturze z wos’u wymagają dłuższej wypowiedzi pisemnej. W ramach zajęć osoby biorące w nich udział otrzymują także materiały, które przydadzą się w nauce i dalszym pogłębianiu wiedzy.
Dodatkowo w ramach lekcji, dla osób chętnych, które chcą kandydować na studia prawnicze lub administrację, mogę rozszerzyć przekazywane treści tak, aby część pierwszych egzaminów na studiach przyszła z łatwością.
Piszę także doktorat z prawa i mam doświadczenie w pracy ze studentami.
W przypadku, gdy uczeń wybierze opcję zajęć u korepetytora to odbywają się one w Gdyni w bliskiej odległości (ok. 8 minut) od stacji Wzgórze Św. Maksymiliana SKM.
Termin i godzina zajęć ustalane są indywidualnie z każdym z uczniów.
Zajęcia u korepetytora: 60 zł/60 min
Zajęcia przez skype: 60 zł/60 min
Zajęcia u ucznia (w obrębie Gdyni, Sopotu i Gdańska): 90 zł/60 min

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.