Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Wos60 / 60 min

Jan

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Jeżeli w tym lub kolejnym roku szkolnym zdajesz maturę z wos’u to chętnie Ciebie do niej przygotuję. Wiedza o społeczeństwie jest złożonym i niełatwym przedmiotem, ponieważ obejmuje podstawy: socjologii, politologii, prawa i stosunków międzynarodowych. Nie przejmuj się ilością tego materiału. Przy właściwej organizacji zajęć i pracy jesteś w stanie osiągnąć cel jakim jest wysoki wynik z wos’u. Dodatkowo dzięki bardzo dobrej ocenie z matury możesz się dostać na wymarzone studia.

Prowadzę także korepetycje przygotowujące do olimpiady z wiedzy o społeczeństwie. Bardzo dobry wynik z olimpiady daje zwolnienie na maturze oraz indeksy na studia.

Mam doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminu dojrzałości. Łącze z teorię z praktyką, dzięki, której łatwiej jest Tobie opanować zagadnienia jakie pojawią się na maturze. W czasie liceum byłem także finalistą z Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym oraz Olimpiady z Wiedzy o Prawach Człowieka. Skończyłem prawo i mam także doświadczenie w pracy ze studentami.

Koszt zajęć: 60 zł/1h.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Erwin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2021

Jestem bardzo zadowolony z udzielanych mi zajęć z Wos-u. Pan Jan jest świetnym nauczycielem. Polecam.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Bardzo polecam! Pan Jan jest świetnym nauczycielem.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2020

Bardzo polecam!
Dzięki korepetycjom w formie on-line zaliczyłam egzamin z bardzo dobrym wynikiem. Pan Jan jest bardzo zaangażowanym i skrupulatnym nauczycielem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.