Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Pruszcz Gdański
Gdańsk

Sara

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Sara

O mnie

Ciao ! Nazywam się Sara. Urodziłam się we Włoszech, gdzie mieszkałam 16 lat. Biegle posługuję się tym językiem.

Zajęcia prowadzę od 2011 roku. Pracuje jako lektor w szkole językowej, firmie oraz przedszkolu.

Zainteresowanych serdecznie zapraszam na indywidualne bądz grupowe zajęcia z języka włoskiego zarówno od podstaw jak i na poziomie zaawansowanym.

Pomogę w przygowaniu do matury (ustnej, pisemnej) i różnego typu wyjazdów za granicę. Program przystosowany do potrzeb ucznia.Obecnie jestem studentką filologii romańskiej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
WERA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2018

Naukę rozpoczęłam z myślą o poznaniu podstaw języka przed wyjazdem. Współpraca przedłużyła się i p.Sara udzielała mi lekcji także podczas pobytu we Włoszech (skype). Naukę kontynuuję do dziś i jestem bardzo zadowolona! Polecam każdemu- indywidualne podejście do ucznia i rzetelna praca.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2018

nauczyciel z dużym zaangażowaniem, świetnie przygotowany do lekcji , uczy "żywego" języka co ma ogromne znaczenie i znaczeni ułatwia życie w podróży. Serdecznie polecam

avatar
maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2018

Witam. Fantastyczna, przemila i wyrozumiala dziewczyna. Cierpliwie poprawia wszystkie bledy i tlumaczy kazde watpliwosci. Chetnie przychodze na wszystkie zajecia, na ktorych czas mija niesamowicie szybko :) Sara zawsze jest swietnie przygotowana i chetna do pracy. Polecam bardzo serdecznie.

avatar
Bogusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2018

Zajęcia z Sarą zawsze z dużym zaangażowaniem, różnymi metodami, ciekawymi pomysłami, w sympatycznej atmosferze i do skutku. Dwa lata nauki to sama przyjemność. Polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2018

Zaczęłam naukę języka włoskiego z Panią Sarą kilka miesięcy temu, przez ten czas bardzo dużo się nauczyłam. Zajęcia są zawsze ciekawie prowadzone a Pani Sara cierpliwie i do skutku tłumaczy każde zagadnienie, jest przy tym wymagająca ale właśnie tego oczekujemy od dobrych nauczycieli. Teraz jestem gotowa na wyjazd do słonecznej Italii! Serdecznie wszystkim polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.