Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Programowanie50 / 60 min

Maks

Opis ogłoszenia

Witam,

Jestem absolwentem Informatyki (Informatyka Morska). Pracuję jako programista aplikacji mobilnych Android (Java) oraz iOS (swift). 

Chętnie podzielę się wiedzą z osobami, które chciałyby zacząć swoją przygodę z programowaniem, lub też chciałyby zacząć przygodę z programowaniem aplikacji mobilnych na wybraną platformę.

Pomogę zarówno osobom początkującym jak i osobom, które z programowaniem miały styczność. 

Ofertuję także pomoc w tworzeniu aplikacji mobilnych na zaliczenie przedmiotu, pracę inżynierską lub też pracę magisterską, lub też całkowite wykonanie takiej aplikacji.

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 22:00
Wtorek20:00 - 22:00
Środa18:00 - 22:00
Czwartek18:00 - 22:00
Piątek18:00 - 22:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.