Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin (centrum)
Gryfino (centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski35 / 60 min

Sara

Opis ogłoszenia

Cześć!
Mam na imię Sara, jestem studentką i chciałabym zaprosić Cię na pierwszą lekcję próbną za darmo, byś sam mógł zdecydować czy odpowiada Ci forma, w jakiej prowadzę zajęcia.
Językiem włoskim posługuję się płynnie, ale przede wszystkim z przyjemnością, i właśnie tego chciałabym nauczyć. Uważam, że metody nauczania skupiające się na nauce słówek typu przyrządy kuchenne czy zwierzątka nie przybliża nikogo do swobodnego wypowiadania się w danym języku. Dlatego podczas zajęć chciałabym przekazać przede wszystkim wiedzę praktyczną.
We Włoszech (Bari, Siena) mieszkam od roku, ale za 2 tygodnie wracam do Polski więc od października jestem dyspozycyjna.
Mój poziom języka włoskiego oceniam na C1, mam również certyfikat OLS który to potwierdza, w listopadzie będę podchodzić do egzaminu CILS.  
Oferuję zajęcia indywidualne, jak i grupowe. W cenę wliczone są materiały dydaktyczne, które będę na bieżąco drukować. Mieszkam w ścisłym centrum
35zł/h lub 50zł/1,5h
Pierwsza lekcja 45 min – gratis!!
Zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek17:00 - 20:00
Środa17:00 - 20:00
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek17:00 - 20:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela11:00 - 18:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.