Bartosz Jasiński

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków (Krowodrza)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć,
Nazywam się Bartek. Muzyka to moja największa pasja i uwielbiam dzielić się nią z innymi ludźmi. Na gitarze gram od ponad 15 lat. W tym czasie zdążyłem zdobyć spore doświadczenie koncertowe oraz studyjne. Prowadziłem również warsztaty muzyczne i uczyłem prywatnie.

Zapraszam na lekcje osoby początkujące oraz średnio zaawansowane. Na zajęciach chciałbym skupić się na praktycznej stronie gry na instrumencie. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, blues, pop oraz funky, ale jako muzyk sesyjny nie ograniczam się tylko do tych gatunków. Osobom początkującym chciałbym zaproponować kompleksową naukę od podstaw. Zajęlibyśmy się nauką dźwięków na gryfie, akordami, kostkowaniem oraz wprowadzeniem do improwizacji. Oczywiście ćwiczyć będziemy z metronomem. Jeśli chodzi o osoby średnio-zaawansowane, proponuję skupienie się nad rozwinięciem umiejętności improwizacji, zagadnieniach przygotowań do grania koncertów oraz pracy w studio. Jeśli jeszcze nie miałeś/aś okazji zagrania przed publicznością to pomogę Ci przygotować się do takiego występu, a także powiem Ci na co trzeba zwrócić uwagę jeżeli będziesz nagrywać w studio nagraniowym. Pokażę Ci również szybki sposób jak rozpisać utwór i móc go zagrać z marszu na scenie.

Lekcje mogą odbywać się u mnie w mieszkaniu (dzielnica Krowodrza). Posiadam 30watowy lampowy wzmacniacz oraz 2 gitary (elektryczną i akustyczną), więc jeśli nie masz własnego instrumentu to nie będzie to problemem. Jeżeli będzie taka wola to jestem w stanie dojechać do ucznia na terenie Krakowa.
Zapraszam do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
05.2017
3 miejsce Konkurs ,,Moje Solo'' Bałtycki Festiwal Gitary
10.2018
Certyfikat udziału w Akademii Jana Borysewicza
Doświadczenie
07.2016 - 11.2021
Zespół Andrzej Nowak i Złe Psy
Przez 5 lat byłem technicznym w zespole Złe Psy Andrzeja Nowaka z TSA.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.