Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wysogotowo
Skórzewo
Przeźmierowo
Poznań
Dąbrowa
Dąbrówka
Zakrzewo
Batorowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka80 / 60 min

Bartosz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/518 opinii

Opis ogłoszenia

Korepetytor z wieloletnim doświadczeniem zarówno zajęć stacjonarnych jak i zajęć online. Liceum, matura i studia.

Skuteczne korepetycje z matematyki szkolnej, przygotowanie do egzaminów z zakresu:

  • liceum (zakres rozszerzony),
  • studia (matematyka, algebra, analiza matematyczna, logika).

Jak będą wyglądały zajęcia?

  • Jeśli będzie trzeba, zaczniemy od zupełnych podstaw.
  • Wypracujemy warsztat, by wyeliminować błędy rachunkowe,
  • Pobudzając wyobraźnię spróbujemy wspólnie dojść do tego, że matematyka jest przyjemna, ;)
  • W trakcie zajęć online skorzystamy z kamery internetowej, tablicy elektronicznej i dowolnego komunikatora internetowego.

Uwielbiam matematykę i bardzo lubię tłumaczyć. Jednak dużo wymagam. Odrabianie prac domowych jest koniecznością.

Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 505-707-827.
(Najlepiej SMS. Nie sprawdzam regularnie skrzynki w e-korepetycje i wiadomość wysłana przez serwis może mi umknąć.)

Zapraszam na zajęcia!

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 19:00
Wtorek13:00 - 19:00
Środa13:00 - 19:00
Czwartek13:00 - 19:00
Piątek13:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Bartosza jako korepetytora. Po dwóch latach uczęszczania na zajęcia z Bartoszem moje umiejętności matematyczne wzrosły z ledwo miernego na dobre do takiego stopnia że podczas pisania matury czułem się w 100% przygotowany przez co ominął mnie cały stres co przełożyło się na wynik egzaminu.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Bartosz jest wyjątkowa osobą i wspaniałym nauczycielem. Moje braki w materiale doprowadziły do niezdania matematyki w 2 klasie liceum. Wtedy właśnie zaczęła się moja przygoda z Bartoszem. Jego niekonwencjonalny sposób nauczania i podejście do ucznia zaowocowały zdaną poprawką bez większych problemów. Jako tegoroczna maturzystka, której szanse na zdanie matury jeszcze we wrześniu były nikłe, z czystym sumieniem i wynikiem w postaci 70% mogę polecić każdemu korepetycje z Bartoszem.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Super korepetytor i równie super osoba. Po 9 miesiącach korepetycji czułem się bardzo dobrze przygotowany do matury i z dużą pewnością siebie do niej podszedłem. Dzięki bardzo dobremu podejściu do ucznia oraz sposobowi nauczania lekcje z Bartkiem Bartkiem był mój ulubiony czas w tygodniu. Żałuję, że to była tylko klasa maturalna...

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Bartek jest pierwszym korepetytorem z którym zostałam na dłużej. Miałam ich naprawdę wielu, ale żaden nie miał takiego podejścia do matematyki, a przede wszystkim do ludzi. Jeśli spodziewasz się, że to kolejne miejsce w którym będziesz trzaskać zadanka bez chwili pomyślunku i wracać do domu, nie wiedząc co faktycznie robiłeś przez cała lekcje - to nie ten przypadek. Magia tych korepetycji polega na faktycznej nauce jak działa matematyka, czyli pożytecznej umiejetnosci, przydającej się na rożnego rodzaju egzaminach. Bartek skutecznie pozbywa się złych nawyków, które często utrudniają nam prace z zadaniami. Przychodząc na te zajęcia mamy możliwość, oprócz faktycznego rozpracowania danych działów, nauczyć się „myśleć po matematycznemu” co przekłada się na polepszenie całego naszego podejścia do zagadnień, których od nas wymagają. Korzystając z chwili uwagi, mogę poprzeć swoje słowa wynikami, które uzyskałam na maturze. Przed zaczęciem współpracy było to marne 34/36 procent z próbnych. Po paru miesiącach spotkań maturę zdałam na około 70-80%. Ten wynik jest w dużej mierze efektem zwiększonej pewności siebie, wynikającej z oswojenia się z matematyką.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2019

Bardzo polecam. Ogromna wiedza i świetne podejście do ucznia, niezależnie od poziomu, na jakim jesteś. Po prawie 2 latach regularnych zajęć żadnej z lekcji nie żałuję. 11/10

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2018

Super korepetytor, bardzo dobrze tłumaczy zadania, jest w pełni zaangażowany, uczy samodzielnego myślenia podczas rozwiązywania zadan i co najwazniejsze atmosfera na zajeciach jest bardzo przyjacielska.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Bartek jest świetnym nauczycielem. Ma bardzo dobre podejście do ucznia a przede wszystkim cierpliwość

avatar
SABINA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Bartosz to najlepszy korepetytor, jakiego poznałam. Uratował mnie przed strachem w związku ze zbliżającą się maturą. Zawsze to tego przedmiotu bałam się najbardziej. Dzięki jego ciekawym i pełnym cierpliwości lekcjom nie tylko zrozumiałam cały materiał, ale poszłam na maturę z podniesioną głową. Bartosz dał mi do zrozumienia, że naprawdę to umiem i nie mam czeg się bać! We wrześniu bałam się że nie zdam. W czerwcu otrzymałam wynik 60% z matmy, więc dla mnie (i korepetytora) to ogromny sukces! Poza tym Bartek to świetny człowiek, z ktorym zawsze mozna porozmawiac i sie posmiac, dzieki czemu lekcje nigdy nie były męczące :) bardzo bardzo polecam

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Nie wiem do końca jakie poszczególne cechy na to wpływają, ale Bartosz jest bardzo dobrym nauczycielem. Podejrzewam że chodzi tu o jego cierpliwość i wrodzony talent, ale możliwe że o coś innego. Bardzo serdecznie go polecam, bo wie co robi.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2016

Świetny nauczyciel!!! Tłumaczy cierpliwie nawet najprostsze zagadnienia. Nie pójdzie dalej z materiałem, dopóki nie będzie miał pewności, że uczeń wszystko zrozumiał. Niesamowity kontakt z młodzieżą, doskonałe podejście pedagogiczne. Polecam!!! Warto!!!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Podobnie jak przedmówcy szczerze polecam tego korepetytora. Ma indywidualne podejście do ucznia, profesjonalnie przygotował mnie do testu gimnazjalnego. Konsekwentna i systematyczna praca z Panem Bartkiem dała naprawdę świetne rezultaty. Po teście nie spoczęliśmy na laurach, dalej kontynuowaliśmy spotkania, gdzie podjęliśmy materiał licealny. To dzięki tym dodatkowym lekcjom z Panem Bartkiem, podjęłam ostateczną decyzje o wyborze profilu matematyczno-fizycznego, a do pierwszych lekcji w nowej szkole podeszłam z wielkim spokojem. Niezmiernie żałuję, że zmienił obszar działania. Mam nadzieję, że przed moją maturą powróci do naszego miasta :)

avatar
Hubett
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Najlepszy według mnie korepetytor. Indywidualnie podchodzi do każdego ucznia w każdym wieku. Jest bardzo cierpliwy, zależy mu na osiągach ucznia. Prowadzi lekcje w miłej, luźnej atmosferze. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jego stylem prowadzenia zajęć. Dzięki niemu bez przeszkód pokonałem mature. Bardzo Polecam 11/10

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2016

Świetny wręcz genialny korepetytor. Posiada ogromną wiedzę i potrafi dotrzeć do osoby w każdym wieku. W genialny sposób przekazuje swoją wiedzę. Bezproblemowo potrafi zainteresować każdego prowadzoną lekcją i jednocześnie sprawia że matematyka dla każdego staje się łatwa i przyjemna.
Mogę polecić go z czystym sumieniem.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2015

Bardzo dobry nauczyciel z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Przygotowywał mnie do rozszerzenia i jestem bardzo zadowolony. Bartosz w bardzo prosty sposób przekazuje swoją wiedzę. Zdecydowanie polecam.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2015

Nauczyciel nietuzinkowy, z rzadką umiejętnością tłumaczenia. Skomplikowane pojęcia potrafi przedstawić w prosty i zrozumiały sposób. Lekcje nie są odklepaną regułką i zestawem nudnych ćwiczeń. Dostosowuje się do ucznia, świetnie motywuje, jest energiczny i pełen zapału. Widać, że nauczanie to jego żywioł. Szczerze polecam!

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2015

Bartosz to bardzo konkretna i kompetentna osoba. Jest dobry w tym co robi, potrafi dobrze tłumaczyć. Ma świetne podejście zarówno do dzieci jak i dorosłych. Polecam z czystym sumieniem!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2015

Bartosz jest bardzo dobrym korepetytorem, już na pierwszych zajęciach nauczyłem się więcej niż u poprzedniego nauczyciela przez miesiąc. Podchodzi do każdego ucznia w sposób indywidualny i doskonale przygotowuje się do zajęć. Zaletą Bartosza jest to że posiada ogromą wiedzę i którą potrafi przekazać w taki sposób, żeby uczeń mógł zrozumieć i wyobrazić sobie badane zjawisko. Pomaga również w usprawnieniu i ułatwieniu rachunków. Widać że matematyka jest jego pasją i potrafi zarazić nią każdego, kto chce się czegoś nauczyć. Ponad to ma dużo cierpliwości, jest bardzo sympatyczny i zależy mu, aby jak najlepiej wykorzystać czas.
Polecam tego korepetytora każdemu chce zrozumieć zagadnienia pojawiające się w matematyce, ponieważ jeśli się coś rozumie przestaje to nas męczyć i sprawia, że wszystko wydaje się prostsze.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2015

Bartosz posiada dużą wiedzę, ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze jest to, że ma prawdziwy dar do przekazywania swojej wiedzy innym. Umie wyjaśniać rzeczy w prosty sposób i ma dużą cierpliwość do dzieci za co szczerze podziwiam.
Taki korepetytor to prawdziwy skarb - Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.