Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Wilanów)
Język włoski18 / 45 min

Britamer

Opis ogłoszenia

Chcesz podciągnąć oceny w szkole? Przygotowujesz się do międzynarodowego egzaminu językowego, egzaminu gimnazjalnego czy maturalnego? Twoja praca wymaga znajomości włoskiego? A może po prostu chcesz podszlifować język przed wyjazdem za granicę?

Zapraszamy na zajęcia do Szkoły Języków Obcych Britamer (Miasteczko Wilanów, Warszawa)! W małych, kameralnych grupach będziesz miał mnóstwo okazji do ćwiczenia konwersacji (czy wręcz przełamania bariery w mówieniu), rozwikłania największych tajników gramatyki i znacznego poszerzenia słownictwa. Świetnie wyposażone sale (np. w tablicę interaktywną) oraz liczne materiały dydaktyczne sprawiają, że nasze lekcje nigdy nie są nudne!

Masz przyjaciela/przyjaciół, z którymi chciałbyś się uczyć? Zmontuj własną grupę - gwarantujemy promocyjne ceny!

Prowadzimy również zajęcia indywidualne, w pełni dostosowane do potrzeb naszych uczniów.

A dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalne kursy. Przekonaj się ile może nauczyć się Twoje dziecko podczas zabawy!

Nasza oferta obejmuje zajęcia dla uczniów w każdym wieku (dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów). Oferujemy kursy językowe ogólne, egzaminacyjne, biznesowe i specjalistyczne. Oprócz włoskiego prowadzimy zajęcia z angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, chińskiego oraz polskiego dla obcokrajowców.
Zajęcia prowadzone są w jednostkach po 45, 60 lub 90 minut w cenie od 18 złotych za 45 minut.
Nad jakością wszystkich zajęć czuwa wykwalifikowany metodyk.

Britamer Szkoła Języków Obcych
ul. Sarmacka 12 lok. 2
02-972 Warszawa
Tel. 22 188 14 50, 535 328 423

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Adres zajęć

Britamer
Kieślowskiego 3D lok 2
02-962 Warszawa
NIP: 95122347013

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.