Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań (Piątkowo)

Brygida

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Brygida

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2012

Jestem lekarzem w trakcie stażu podyplomowego. Pani Brygida przygotowała mnie do wyjazdu do Niemiec.

Zajęcia są zawsze starannie przygotowane, dostosowywane do umiejętności i potrzeb. Urozmaicone materiały. Lekcje prowadzone dynamicznie, więc nauka przebiega szybko i sprawnie. W tym profesjonalne słownictwo medyczne! Pani Brygida jest niezawodna! Poza tym jest bardzo miłą,przyjazną osobą a lekcje przebiegają w komfortowej atmosferze.Posiada doświadczenie w przygotowywaniu lekarzy i studentów medycyny do pracy w Niemczech.
Bardzo dogodna lokalizacja, 3 min od przystanku PST. Przystępna cena. BARDZO POLECAM!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.