Marcin Bosowski

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Toruń
Bydgoszcz
Ciechocinek
Aleksandrów Kujawski
Inowrocław
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Konsultacje w języku angielskim.

Oferta dla osób, które już w jakimś stopniu operują językiem angielskim, ale nie czują się pewnie i chcą się doszkolić i przełamać blokadę, która nie pozwala na rozpoczęcie rozmowy pomimo posiadanej wiedzy.

Jeśli kiedyś uczyłeś/ aś się języka angielskiego, czy to w szkole, na kursie bądź poprzez prywatne korepetycje, śpiewasz utwory w języku angielskim (w samochodzie, pod prysznicem, oglądając ulubiony show muzyczny), ogladasz anglojęzyczny film bez tłumaczenia i rozumiesz dialogi, a jednak w sytuacji kiedy masz się wypowiedzieć po angielsku, nagle zapominasz dosłownie wszystkiego, włącznie ze swoim imieniem i nazwiskiem, to moje konsultacje są dla Ciebie.

Jeśli jesteś malarzem, tynkarzem, stolarzem lub wykonujesz inny zawód, interesuje Cię praca za granicą, ale nie wiesz od czego zacząć- zapraszam na moje konsultacje. Tylko pamiętaj- nie uczę języka od podstaw, a pomagam w przełamaniu bariery, szkolę w mowie potocznej, uczestniczę w rozmowach o pracę (na życzenie).

Jako jeden z niewielu, a może pierwszy organizuję rozmowy „live” z prawdziwymi Irlandczykami! Na żywo bez wcześniejszych ustaleń- dzwonimy i rozmawiamy. Idziemy na żywioł, bo według mnie nie ma lepszego sposobu na przełamanie strachu.

Proszę pamiętaj- nie prowadzę agencji pośrednictwa pracy, nie oferuję jej, nie organizuję.

Przykładowe tematy konsultacji:

- Rozmowa o pracę w j. angielskim,
- Przygotowanie do wyjazdu za granicę (podział na bloki tematyczne),
- Wyjazdy służbowe,
- Rozmowy z klientami w j. angielskim,
- Wiele innych,
Napisz ,zadzwoń, przedstaw swoją sytuacje i razem ustalimy czy moja pomoc będzie przydatna.

Od 10 lat w Irlandii prowadzę własny biznes, gdzie kontakt z klientem jest najważniejszą częścią działalności firmy. Prowadzimy negocjacje, przedstawiamy produkty naszej firmy, konsultujemy parametry, ustalamy terminy itp. Posiadam również dużą wiedzę w sprzedaży b2b na terenie Irlandii, gdyż nasze produkty sprzedajemy też innym firmom. Zanim rozpocząłem własną działalność, pracowałem w tym sektorze dla irlandzkiej firmy.

Przed wyjazdem do Irlandii języka angielskiego uczyłem się przez 10 lat- od szkoły podstawowej aż po studia, brałem też prywatne lekcje i mogę powiedzieć jedno-  szkoła nauczyła mnie reguł, gramatyki, pięknej angielszczyzny, ale na pewno nie nauczyła w wystarczający sposób prawdziwej, codziennej komunikacji. Jeśli masz takie odczucia, jeśli uważasz, że potrzebujesz właśnie takiej pomocy to zapraszam na moje konsultacje.

Prowadzisz firmę i chcesz zaistnieć na rynku irlandzkim? Szukasz rynku zbytu? Poszukujesz stałego partnera do współpracy lub chcesz jednorazowo dokonać sprzedaży swoich produktów? Zadzwoń, razem ustalimy czy mogę Ci pomóc.

Jestem w Irlandii średnio co 2 tygodnie i mogę na miejscu spotkać się w Twoim imieniu z potencjalnym kontrahentem. W Polsce działam na terenie woj. kujawsko-pomorskiego (spotkania personalne*) i online (messenger, viber).

Cena to 75zł za 45min konwersacji, pozostałe usługi wycena indywidualna.
*Dojazd w obrębie Torunia w cenie, pozostałe miejscowości płatne dodatkowo.
Wystawiam fakturę VAT.

Terminy i godziny spotkań ustalam indywidualnie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Marcin Bosowski
Dojazd 6
87-100 Toruń
NIP: 8862640799

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.