Arek Borzęcki

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Lublin (Czechów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Jestem producentem muzycznym, zawodowym muzykiem i wykładowcą Instytutu Muzyki UMCS. Oferuję zajęcia z wszelkich przestrzeni produkcyjno-realizacyjnych .

Przykładowe zagadnienia:
- obsługa programów do pracy z dźwiękiem DAW (Reaper, Cubase, ProTools etc.)
- różne sposoby nagrywania dźwięku
- kompozycja i aranżacja piosenki
- tworzenie bitów
- podstawy akustyki
- podstawy muzyki (szczególnie te najbardziej potrzebne w produkcji muzycznej)
- miks i mastering
- realizacja dźwięku w studio i na koncercie
- produkcja muzyczna różnych gatunków muzycznych (rap, pop, rock, electro, techno, jazz, folk, acoustic etc.)
- rola poszczególnych instrumentów w utworze
- obsługa konsoli mikserskich
- pomogę także w skompletowaniu sprzętu do własnego studia nagrań

Wszystkie zagadnienia są przykładowymi tematami do poruszenia na zajęciach. Cały tok nauczania dostosowuję do indywidualnych oczekiwań .

www. arekborzecki . pl - zapraszam na moją stronę internetową po więcej szczegółów (wszystkie opinie zebrane w jednym miejscu, moje portfolio muzyczne, szczegółowe informacje dotyczące zajęć, które prowadzę)

Zapraszam zarówno osoby zaczynające od zera , jak i zaawansowane , które chcą dalej rozwijać się muzycznie. Prowadzę zajęcia z młodzieżą oraz osobami dorosłymi, bazując na personalnych oczekiwaniach. Indywidualne podejście pozwala osiągnąć jak najlepsze rezultaty kształcenia w niedługim czasie. Każde zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, sprzyjającej nauce :)

Prowadzę również zajęcia w formie prezentu np. na urodziny. Może to być tylko 1 godzina, jak również pakiet kilku zajęć. Szczegóły
telefonicznie.

Koszt zajęć:
- 45min / 100zł
- przy płatności z góry za cały miesiąc (4 lekcje) 380zł

Gwarantuję pełną satysfakcję z zajęć. Jeśli nie sprostam Twoim oczekiwaniom, nic nie zapłacisz! :)

Moje portale społecznościowe:
INSTAGRAM : /arek_borzecki
YOUTUBE :
artystyczny: /arekborzecki
o produkcji muzycznej: / @produkcjaPRO
(trzeba wpisać w przeglądarce główny adres portalu i po ukośniku wpisać mój login)
Załączony film jest w całości moją produkcją, w tym: realizacja nagrania / mix / mastering.

Kilka słów o mnie:
Jestem multiinstrumentalistą, kompozytorem, aranżerem, producentem muzycznym, absolwentem kierunku jazz i muzyka estradowa, a także kierunku edukacja muzyczna oraz muzykoterapia. Od dziesięciu lat zajmuję się edukacją muzyczną. Aktywnie działam na lubelskiej oraz ogólnopolskiej scenie muzycznej. Współtworzę zespoły: B6 / Monika Kowalczyk / rudzińska borzęcki. Współpracuję z amerykańskim muzykiem wykonującym muzykę gospel - Abrahamem Diomande, z którym zagrałem trasę koncertową w Brazylii w listopadzie 2019 roku. Przez dwa lata byłem wykładowcą specjalności produkcja muzyczna na Uniwersytecie Dzieci w Warszawie, a od 2023 roku jestem wykładowcą Instytutu Muzyki UMCS. Uwielbiam dzielić się wiedzą i inspirować do działania. Do każdej osoby, z którą pracuję podchodzę całkowicie indywidualnie i wspólnie pracujemy nad jak najlepszymi rezultatami zajęć.

Oferuję także indywidualne lekcje gry na:
- gitarze akustycznej / klasycznej / elektrycznej,
- pianinie / keyboardzie,
- gitarze basowej.

Prowadzę również zajęcia z :
- kształcenia słuchu,
- teorii muzyki,
- harmonii jazzowej,
- kompozycji / pisania piosenek

Przygotowuję również do egzaminów wstępnych do szkół muzycznych oraz na studia (Akademie Muzyczne, Kierunki Artystyczne).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Instytut Muzyki UMCS
Licencjat
Jazz i muzyka estradowa
10.2018 - 07.2020
Instytut Muzyki UMCS
Magister
Edukacja muzyczna
10.2018 - 07.2020
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Magister
Muzykoterapia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2017 - aktualnie
Zespół B6
Współtworzenie zespołu B6 od podstaw. Liczne nagrody w konkursach. Wydanie płyty. Koncerty w różnych miastach w Polsce.
01.2018 - aktualnie
Projekt rudzińska borzęcki
Współtworzenie zespołu z Aleksandrą Rudzińską, wspólne pisanie piosenek, produkcja muzyczna utworów, realizacja teledysków i inne muzyczne działania związane z tworzeniem zespołu.
11.2019 - 11.2019
Trasa koncertowa muzyki gospel w Brazylii
Trasa koncertowa w Brazylii z Abrahamem Diomande - amerykańskim wokalistą wykonującym muzykę gospel.
10.2020 - aktualnie
Wykładowca na Uniwersytecie Dzieci w Warszawie
Prowadzę zajęcia z produkcji muzycznej na Uniwersytecie Dzieci w Warszawie.
09.2023 - aktualnie
Wykładowca UMCS
Od 2023 jestem wykładowcą w Instytucie Muzyki UMCS.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 27
avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2023

Pan Arek bardzo skutecznie zaraził naszego syna pasją do gitary. Ogromna kompetencja, pasja i świetne umiejętności dydaktyczne. Polecam!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2023

Lekcje z Arkiem to absolutna rewelacja! Jestem osobą dorosłą i wcześniej nie pobierałam żadnych lekcji z muzyki (wiadomo, że tego, co mieliśmy w podstawówce, nie da się traktować poważnie). Nauka gry na pianinie nie jest dla mnie tak łatwa jak dla dzieci i młodzieży, ale sposób tłumaczenia, atmosfera na lekcjach i przeogromna cierpliwość Arka sprawiają, że każda lekcja to przyjemność, a ja naprawdę czuję, że jestem w stanie zagrać coraz więcej. Serdecznie polecam!!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2022

Pan Arek to świetny nauczyciel gry na gitarze, z indywidualnym, życzliwym podejściem do klienta na każdym kroku. Każda lekcja wprowadza coś nowego w tempie w pełni dostosowanym do ucznia, a postępy widać błyskawicznie.
Zarówno przystępnie przekazywana wiedza i umiejętności, jak i przyjazna atmosfera, sprawiają że ciężko wyobrazić sobie lepszego nauczyciela.
Serdecznie polecam!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2022

Bardzo polecam!
Wiedza przekazywana jest przez Arka w przystępny i zrozumiały sposób, a zajęcia motywują do dalszej nauki. I co dla mnie bardzo ważne- atmosfera panująca na lekcjach jest przyjazna, nie stresująca. Bardzo kompetentny nauczyciel, z ogromną wiedzą i cierpliwością :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2022

Po zaledwie kilku paru lekcjach z panem Arkiem zauważyłam duże postępy w grze na gitarze. Ma on indywidualne podejście do ucznia, jest bardzo zaangażowany w każdą lekcję i wszystko jest bardzo jasno wytłumaczone. Do tego zajęciach panuje bardzo przyjemna atmosfera. Zdecydowanie polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2022

Indywidualne podejście do ucznia, na spokojnie wszystko tłumaczone, Pan Arek ma bardzo dużo cierpliwości i dużo pomysłów jak dany materiał wytłumaczyć. Miałam przyjemność mieć z Panem Arkiem zajęcia z kształcenia słuchu i serdecznie polecam!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2022

Zajęcia na wysokim poziomie, dużo wiedzy, teoria od razu pokazywana na praktyce dostosowana do umiejętności. Super atmosfera!
Bardzo polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2022

Świetny muzyk, z fascynująca energią oraz podejściem do klienta. Miałam okazję obserwować pracę p. Arka oraz korzystać z jego usług i jestem w 100% zadowolona. To człowiek który zapala pasją do muzyki. Wszystkim polecam z całego serca. Naprawdę warto.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Lekcje z Arkiem nie są zwyczajną nauką gry na pianinie. Jego pasja, ogromna wiedza i holistyczne podejście do muzyki stanowią niesamowitą motywację do nauki, a umiejętność słuchania i kreatywność pomagają przebrnąć przez trudne momenty. Sympatyczna atmosfera, cierpliwość i wyrozumiałość towarzyszą każdej lekcji. Myślę, że Arek jest świetnym nauczycielem i każdy, niezależnie od instrumentu, stopnia zaawansowania i obranego celu będzie czuł, że jest w dobrym miejscu. Szczerze polecam!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2022

Szczerze polecam lekcje u Arka. Korzystam co prawda niezbyt długo, ale efekty czuję duże i jestem bardzo zadowolony. W Lublinie nie łatwo jest znaleźć kogoś kto ma szeroką wiedzę muzyczną i jednocześnie potrafi, i chce ją przekazać. Mam porównanie więc wiem co piszę. Więc jeśli szukacie lekcji gry na wysokim poziomie to u Arka je znajdziecie.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2022

Bardzo gorąco polecam naukę gry na gitarze u Pana Arka. Profesjonalista w swoim fachu, bardzo przystępnie potrafi przekazać wiedzę. Od razu widać lata praktyki w zawodzie. Lekcje "wciągają", bo są prowadzone fachowo i w bardzo miłej atmosferze. Polecam nie szukać nigdzie indziej, bo tutaj na pewno nauczysz się szybko grać!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2022

Bardzo polecam. Miła atmosfera, lekcje ciekawe. Wiedza przekazana w fajny sposób. Arek dzieli się super wskazówkami które zostają na dlugo w głowie. Jestem zadowolona. Na pewno wrócę na lekcje jeżeli tylko znajdę czas na granie!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2022

Każde zajęcia z Arkiem otwierają mi oczy na kolejne niuanse, których wcześniej nie dostrzegałem w mojej grze na gitarze. Poszerzają mój muzyczny horyzont o zagadnienia, o których istnieniu nie miałem nawet pojęcia.
Lekcje są dokładnie skrojone na miarę, i dotyczą tego czego chcę i potrzebuję się nauczyć.
Wszechstronna znajomość tematu i doświadczenie to niewątpliwe atuty Arka. Jednak moim zdaniem największym, jest otwartość i umiejętność podzielenia się tą wiedzą w przystępny sposób. Dzięki temu powrócił mi zapał do grania :-)
Szczerze polecam

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2022

Arek to świetny nauczyciel, ma bardzo indywidualne podejście i potrafi motywować do gry. Bardzo dużo skorzystałam z każdych zajęć, na których zawsze była miła, luźna atmosfera,i naprawdę mogę polecić!

avatar
Michał Kincel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2021

Rewelacyjny nauczyciel. Świetne podejście do małych dzieci. Jedyny który zainteresował muzyką rozbrykanego 9ciolatka i spokojną 7latkę. Polecam z całego serca. Ilość cierpliwości którą Pan Arek posiada jest ogromna i nieskończona. Dziękujemy że Pana mamy.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2021

Szczerze polecam Arka, szczególnie za rozległą wiedzę dotyczącą wielu tematów - czy to produkcja, czy teoria, technika, dostajemy wszystko w jednym pakiecie :) Atmosfera na zajęciach jest świetna, człowiek nie może doczekać się kolejnych, jest to mój pierwszy nauczyciel, i lepiej trafić się nie dało ;)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2021

Gram na gitarze od 16 lat a odkąd rozpocząłem zajęcia z Arkiem, mam wrażenie, że odkrywam grę na tym instrumencie na nowo. Na lekcjach czerpię z jego warsztatu, jak i wiedzy. Arek jest bardzo profesjonalnym nauczycielem, jest punktualny czuć, że ma czas dla ucznia, jest zaangażowany i skupiony, oddany pracy, potrafi podążać za uczniem. Po każdej lekcji mam poczucie, że dobrze spożytkowałem swój czas. Bardzo polecam! :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2021

Bardzo polecam Pana Arka- duża wiedza i łatwość w jej przekazywaniu :) Dodatkowo swobodna atmosfera na zajęciach i umiejetność prostego przekazania skomplikowanych rzeczy.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2021

Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia, dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Na lekcjach gitary nie tylko nauczyłam sie samej gry, ale także sporej dawki teorii, która pomogla mi zrozumieć "działanie" muzyki. Pan Arek jest bardzo pomysłowy jeśli chodzi o formę prowadzenia zajęć. Jest otwarty na propozycje i sugestie w doborze utworów, tak aby nauka sprawiała przyjemność. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2021

Idealny nauczyciel do gry na gitarze dla każdego, zarówno początkujących jak i bardziej obeznanych w grze na gitarze. Solidne wykształcenie i talent idzie w parze u Arka z mega zdolnościami dydaktycznymi. Podstwą ich są umiejętność bardzo jasnego przekazywania wiedzy, cierpliwość, ale też miła atmosfera w czasie lekcji. Wydaje mi się ze ciężko w Lublinie jest znależć kogoś bardziej kompetentnego jeżeli chodzi o naukę gry na gitarze czy tez rozwijanie swoich umiejętności. Zdecydowanie polecam nauki u Arka !!!! Wierzcie mi to strzal w dziesiątke !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2021

Bardzo dobry nauczyciel, wytrwały, cierpliwy, komunikatywny i fajnie przekazuje wiedzę. Pomógł mi również w zakupie gitary. Jestem początkującym uczniem i jestem po 40, więc moje palce i przyswajanie wiedzy nie działa jak u nastolatka, mimo to Arek cierpliwie oczekuje efektów mojego grania. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem do Arka, bo gdyby nie on to może już bym zrezygnował.... Dzięki Arek ;)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2020

Każdemu kto chce nauczyc się grać na gitarze polecam Arka.
Na lekcjach jest bardzo przyjazna atmosfera. Arek jest świetnym nauczycielem i potrafi do każdego ucznia podejść indywidualnie. Jest profesjonalistom dla tego nie ważne czy juz kiedyś grałeś czy dopiero zaczynasz przygodę z giatara, Arek pomoże rozwinąć Twoje zdolności. :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2020

Arek jest to osoba bardzo ambitna i pełna pasji. Widać, że kocha to, co robi, a dzięki temu łatwiej uczyć innych. Posiada dużą wiedzę muzyczną, którą przekazuje w ciekawy sposób. Przykłada sie do zajęć z dużym zaangażowaniem, zrozumiale tlumaczy, jednocześnie jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Miło wspominam zajęcia z kształcenia słuchu, bardzo dużo sie nauczyłam i nigdy nie nudziłam się na tych lekcjach. Naprawde polecam !

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2020

Pomimo iż z Arkiem miałem jedynie parę lekcji, muszę przyznać, że jest on świetnym nauczycielem. Jest otwarty oraz potrafi z łatwością wytłumaczyć wiele trudnych zagadnień. Jeśli zamierzasz iść w stronę muzyki, to uważam, iż Arek będzie odpowiednią osobą, która z pewnością Ci w tym pomoże ❤

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Bardzo Polecam Arka jako nauczyciela zarówna dla początkujących jak i dla tych którzy chcą doskonalić swoje zdolności muzyczne. Przygotowuje świetnie zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Arek jest świetnym nauczycielem - nie mogłam lepiej trafić na początku mojej przygody z gitarą! Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, zawsze wychodziłam z nich z zadowoleniem i nową wiedzą. Szybkość nauki jest dostosowana do poziomu ucznia - jeśli potrzebujesz czasu, by coś opanować, to nie problem. Do tego to Ty decydujesz, w jakim kierunku chcesz się rozwijać. Arek zawsze zwraca uwagę na to, jakie tematy Cię interesują, a jakie wolisz pominąć.

Serdecznie polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Zawsze chciałam grać na gitarze, ale traciłam zapał do próbowania po kilku dniach. Lekcje gry na gitarze u Arka zapaliły moje muzyczne serce do działania. Jako nauczyciel łączy w sobie wiedzę, talent, umiejętność uczenia, doceniania i motywowania. Każda lekcja sprawiała, że wracałam do domu z jeszcze większym entuzjazmem do rozwijania się, grania, dowiadywania się więcej.
Polecam Arka każdemu :) Jako osoba początkująca jestem bardzo zadowolona, myślę też, że sprosta on każdemu edukacyjnemu wyzwaniu.
Zaczynasz i się boisz porażki? Jesteś już bardzo zaawansowany i nie możesz znaleźć nauczyciela, który sprosta Twoim oczekiwaniom?
Wiesz co robić, numer telefonu jest tam gdzieś z boku:)
Powodzenia! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.