Zuzanna Ambroziak

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Pruszków

Opis ogłoszenia

Dzień dobry! Mam na imię Zuzia, mam 17 lat i jestem uczennicą 3 klasy liceum.  Cały czas mam styczność z językiem francuskim od dziecka. Staram się pogłębiać swoją wiedzę, by w niedalekiej przyszłości móc zdać pozytywnie maturę rozszerzoną z francuskiego oraz certyfikaty językowe. Bardzo interesuję się językami, a najbardziej azjatyckimi. Już od 4 lat uczę się języka koreańskiego. W planach mam studiowanie za granicą, zdawanie matury rozszerzonej z angielskiego i francuskiego oraz zdawanie egzaminu IELTS (International English Language Testing System)  Chciałabym zebrać doświadczenie na studia oraz ugruntować postawy języka, by móc być jeszcze lepszą, ale taka podzielić się z kimś moją wiedzą!  Udzielam korepetycji dla uczniów do klasy 6.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 06.2019
Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi i dwujęzycznymi im. Filipa de Girarda
Klasa dwujęzyczna
09.2019 - aktualnie
Liceum Ogólnokształcące im. Tomasza Zana w Pruszkowie
Kursy i szkolenia
06.2019
DELF A2
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.