Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Online
Toruń
Bydgoszcz
Grudziądz
Warszawa

Alessandro

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/59 opinii
Dla użytkownika Alessandro

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 listopada 2018

i po co to się ogłaszać skoro nikt nie odpowiada a Pan Alessandro nawet ma ustawiony telefon tak że nie odbiera żadnych połączeń przychodzących. Nie wiem w jakim celu w ogóle podał numer. bez sensu

Alessandro

Witaj, nie otrzymałem od Ciebie żadnych połączeń.

avatar
JOANNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2017

Alessandro to nauczyciel z powołania, pełen profesjonalizm, pasja, otwartość na świat, pomocny, życzliwy, kreatywny. Lekcje z takim nauczycielem to prawdziwa przyjemność i niezwykła przygoda. Potrafi zachęcić do nauki nawet najbardziej opornych i leniwych.Alessandro przychodzi na zajęcia zawsze uśmiechnięty, pełen energii i pomysłów na urozmaicenie zajęć. Niestetynie mam przyjemności już mieć z nim lekcji, gdyż porzucił Łódź dla urokliwego Torunia ;-) Polecam lekcje z tym lektorem z całą odpowiedzialnością( też jestem nauczycielem).

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2017

Alessandro to bardzo dobry, cierpliwy i wszechstronny nauczyciel. Lekcje prowadzi w sposób zróżnicowany, nie narażając ucznia na nudę. Treści prezentowane są bardzo przystępnie i ciekawie. Lekcje z Alessandro to była czysta przyjemność, gorąco i serdecznie każdemu polecam!

avatar
Małgorzata S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2017

Alessandro uczył również w Bydgoszczy w szkole Alliance Francaise.
Nauczyciel kompetentny, cierpliwy, wprowadzał bezstresową atmosferę na zajęciach. Zajęcia bardzo urozmaicone - nie wiadomo kiedy mijały dwie godziny nauki. Polecam.

avatar
ziutka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2017

Alessandro był moim nauczycielem w Toruniu, niestety wyprowadził się i nasza bezstresowa, interesująca i inspirująca nauka skończyła się. Gorąco polecam, zajęcia bardzo ciekawe, tematy aktualne i okazało się, że nie wszyscy Włosi to zapaleni kibice !!!

avatar
MartaPi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2017

Alessandro jest cudownym nauczycielem. Bardzo dba o swoich uczniów. Stwarza luźną i miłą atmosferę, dzięki czemu nauka języka staje się przyjemnością. Jest niesamowicie kreatywną i utalentowaną osobą a na jego lekcjach nie sposób się nudzić...

Uwaga! Zaraża miłością do swojej kultury i języka! (;

Polecam!

avatar
Gregorio
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2016

Szczerze polecam!
Alessandro od ponad roku jest moim nauczycielem i bez wątpienia jest to najlepszy nauczyciel jakiegokolwiek wcześniej miałem! Lekcje bardzo ciekawe, różnorodne tematycznie, naprawdę warto!!
Un caro saluto Alessandro:)!
G

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2016

Polecam Alessandro nie tylko dlatego że jest nativem ale również ponieważ jest bardzo utalentowanym nauczycielem. Na zajęciach z nim nauczyłam się o wiele więcej niż na standardowym kursie włoskiego. Zdecydowanie warto!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2016

Polecam zajęcia z Alessandro.Jest kompetentny i w interesujący sposób prowadzi zajęcia.Ma odpowiednie kwalfikacje do ich prowadzenia. Lekcje z nativspeakerem to świetny pomysł na naukę języka.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.