Karolina Jasny AVEC PLAISIR

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa (prawobrzeżna Warszawa +13)
Faktura VAT

Karolina Jasny AVEC PLAISIR

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Karolina Jasny AVEC PLAISIR

O mnie

Ukończyłam Filologię Francuską-Nauczanie Języka Francuskiego na Uniwersytecie Warszawskim, ponadto spędziłam 1,5 roku we Francji. Posiadam 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu kursów indywidualnych i grupowych dla wszystkich grup wiekowych, w placówkach publicznych, szkołach językowych i firmach. Cały czas podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w licznych szkoleniach dla nauczycieli.

Dotychczas pracowałam m.in. dla:Szkoły:

British School In Company Training

Mobile School

Pygmalion

POLANGLO

Mówisz-Masz

MSC Perfekt

MOBILELANGUAGE

OpenSchoolFirmy i instytucje:

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Chèque Déjeuner

Orange

Centrum Kultury Wilanów

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2022

Myślę, że były to moje najlepiej zainwestowane pieniądze w rozwój języków obcych. Każda minuta lekcji prowadzonej przez Panią Karolinę jest wykorzystana do granic możliwości. Lekcje dostosowane do ucznia. Co więcej, sumienność, pracowitość i motywowanie uczniów zgodne z zasadą sans stress, avec plaisir. Myślę, że każdy, kto szanuje swój czas oraz szuka nauczycielki z prawdziwego zdarzenia powinien się tutaj zgłosić :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Gorąco polecam Karolinę! Jak francuski to tylko z Karoliną:). Przystępnie tłumaczy, aktuwizuje kursanta. Pomogła mi przełamać barierę mówienia. Do tego przesympatyczna osoba. Nauka z Karoliną to sama przyjemność

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.