Karolina Jasny AVEC PLAISIR

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Warszawa (prawobrzeżna Warszawa +13)
Faktura VAT

Karolina Jasny AVEC PLAISIR

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Karolina Jasny AVEC PLAISIR

O mnie

Ukończyłam Filologię Francuską-Nauczanie Języka Francuskiego na Uniwersytecie Warszawskim, ponadto spędziłam 1,5 roku we Francji. Posiadam 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu kursów indywidualnych i grupowych dla wszystkich grup wiekowych, w placówkach publicznych, szkołach językowych i firmach. Cały czas podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w licznych szkoleniach dla nauczycieli.

Dotychczas pracowałam m.in. dla:Szkoły:

British School In Company Training

Mobile School

Pygmalion

POLANGLO

Mówisz-Masz

MSC Perfekt

MOBILELANGUAGE

OpenSchoolFirmy i instytucje:

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Chèque Déjeuner

Orange

Centrum Kultury Wilanów

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2023

Ogromnie polecam lekcje francuskiego z Karoliną. Zaangażowanie i profesjonalizm Karoliny są naprawdę wyjątkowe.
Zawsze przygotowana do zajęć, każda minuta korepetycji wykorzystana, a to wszystko w przemiłej, przyjacielskiej atmosferze. Z przyjemnością co tydzień czekam na nasze zajęcia. Dzięki Karolinie udało mi się bez problemu zdać egzamin DELF B2. Czułam się naprawdę świetnie przygotowana. Ilość materiałów, zadań, które Karolina oferuje na swoich zajęciach są bardzo wszechstronne i naprawdę przynoszą rezultaty. Jak francuski to tylko z Karoliną!:))

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2023

Nauka francuskiego z Karoliną to jedna z lepszych decyzji jakie można kiedykolwiek podjąć, jeśli chodzi o rozpoczęcie nauki francuskiego lub powrót do tego języka po x latach przerwy! Jej cierpliwość i wyrozumiałość, jej metody nauczania i indywidualny program, który dostosowała do mnie, są olbrzymim plusem. Doceniam klarowne reguły, dotyczące organizacji zajęć online. Jeśli wrócę do dalszej nauki to również do niej :) szczerze polecam !

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Karoliną: kiedy każdy kto się dowiadywał, że rozpoczęłam naukę francuskiego mówił o tylko o tym jaki to trudny język i że też kiedyś chciał, próbował, ale odpuścił, ja z tygodnia na tydzień robiłam postępy, a jest to ogromna zasługa talentu i doświadczenia Nauczyciela.
Ciepła, profesjonalna, zorganizowana i uśmiechnięta osoba.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2022

Karolina jest nie tylko świetną nauczycielką ale i super osobą :))) takie zajęcia to sama przyjemność, nawet po krótkim czasie człowiek czuje, że umie już o wiele więcej. Na zajęciach panuje komfortowa i przyjazna atmosfera, co sprzyja mówieniu:) Przy Karolinie z łatwością pokonuje się blokady jeśli chodzi o wypowiedź w języku francuskim. A dodatkowo dobrze tłumaczy zadania z gramatyki. Nic tylko się uczyć!!!!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2022

Karolina jest absolutnie fantastyczna, wydaję mi się, że jest jedną z najbardziej profesjonalnych lektorek jaką miałam. Dotyczy to zarówno wiedzy na temat języka, jak i świetnej organizacji zajęć. Świetny sposób pracy z uczniem, brak marnowania czasu, motywacja, przejrzyste tłumaczenie gramatyki, można długo wymieniać. Naprawdę bardzo polecam!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2022

Myślę, że były to moje najlepiej zainwestowane pieniądze w rozwój języków obcych. Każda minuta lekcji prowadzonej przez Panią Karolinę jest wykorzystana do granic możliwości. Lekcje dostosowane do ucznia. Co więcej, sumienność, pracowitość i motywowanie uczniów zgodne z zasadą sans stress, avec plaisir. Myślę, że każdy, kto szanuje swój czas oraz szuka nauczycielki z prawdziwego zdarzenia powinien się tutaj zgłosić :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Gorąco polecam Karolinę! Jak francuski to tylko z Karoliną:). Przystępnie tłumaczy, aktuwizuje kursanta. Pomogła mi przełamać barierę mówienia. Do tego przesympatyczna osoba. Nauka z Karoliną to sama przyjemność

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.