Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Rzeszów (Centrum)
Faktura VAT

Piotr Szewc

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/540 opinii
Dla użytkownika Piotr Szewc

O mnie

Nauczyciel kontraktowy z przygotowaniem pedagogicznym i 9-letnim doświadczeniem w nauczaniu chemii i prowadzeniu zajęć maturalnych dla młodzieży na studia medyczne; absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Jagiellońskiego; laureat stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w nauce; pobyty studyjne w ramach stypendium Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej (DAAD) zrealizowane na uczelniach zagranicznych – Politechnice Akwizgrańskiej (RWTH Aachen) i Wolnym Uniwersytecie Berlińskim (FU Berlin); wielokrotny stypendysta Rektora dla najlepszych studentów.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 40
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2019

Bardzo polecam zajęcia u Pana Piotra. Lekcje odbywają się w przyjemnej atmosferze, dodatkowo pełne są profesjonalizmu. Przerabiane są wszystkie typy zadań maturalnych, dzięki czemu na maturze z chemii nic nie jest w stanie nikogo zaskoczyć. Tym samym przed maturą można sobie zaoszczędzić wiele stresu. Dzięki zajęciom u Pana Piotra napisałam maturę na 92%, co pozwoliło mi dostać się na wymarzone studia. Jeszcze raz każdemu polecam!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2019

Pan Piotr to najlepszy nauczyciel z jakim miałem okazję współpracować. Lekcje z nim pozwoliły mi uzyskać zadowalający mnie wynik z matury (85%), który umożliwił mi dostanie się na wymarzone studia. Pan Piotr to osoba z ogromną wiedzą, którą przekazywał w przejrzysty i zrozumiały sposób. To nauczyciel, który patrząc na zadanie od razu wiedział z jakiej matury ono pochodzi, co świadczy o Jego wielkiej pasji do tego co robi. Na lekcjach korzystaliśmy z wielu zbiorów maturalnych, matur CKE, OKE Poznań, OKE Kraków, matur z wydawnictw oraz z zadań samodzielnie przygotowanych przed Pana Piotra. Każdemu kto chce osiągnąć dobry wynik z matury serdecznie Go polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2019

Pan Piotr to świetny korepetytor o ogromnej wiedzy, lekcje z Nim bez wątpienia były dla mnie największą pomocą w przygotowaniach do egzaminu maturalnego. Przekazywane przez Niego hand’outy są przejrzyste i bardzo praktycznie nastawione pod kątem rozwiązywania zadań maturalnych. W moim odczuciu Pan Piotr od początku nauki bardzo indywidualnie podchodził do prowadzonych zajęć co umożliwiło mi wyeliminowanie popełnianych błędów i efektywną naukę trudnych zagadnień.
Przekazuje on dużo praktycznych sposobów na rozwiązywanie skomplikowanych zadań obliczeniowych dzięki czemu podczas właściwego egzaminu nie stanowiły one dla mnie większej trudności. Dzięki współpracy z Panem Piotrem osiągnąłem satysfakcjonujący mnie wynik z egzaminu maturalnego. Osobiście uważam, że jest On najlepszym korepetytorem z Chemii do jakiego uczęszczałem a współpraca z nim to gwarancja świetnego wyniku na świadectwie dojrzałości.

avatar
Izabella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2019

Na lekcje do Pana Piotra chodziłam przez rok, udało mi się napisać maturę na 85% z czego jestem bardzo zadowolona i każdemu kto szuka dobrego korepetytora z chemii mogę polecić właśnie Pana Piotra. Jest to najlepszy nauczyciel u jakiego miałam okazję się uczyć. Jest to kompetentna osoba na właściwym miejscu! Pan Piotr do lekcji podchodzi z wielkim zaangażowaniem i widać, że to co robi to Jego wielka pasja. Każda lekcja była sumiennie przeprowadzona, z dokładnym omówieniem zagadnień, odpowiadaniem na pytania i z intensywnym robieniem zadań maturalnych.
Pan Piotr to nauczyciel znający każdą maturę z chemii, trendy maturalne i tzw. "pewniaki". Do matury zdążyliśmy przerobić materiał, skupiając się głównie na zadaniach obliczeniowych, bo to z nimi miałam największy problem, o którym zapomniałam po lekcjach z Panem Piotrem. Na lekcjach przerabialiśmy najważniejsze zbiory zadań maturalnych, arkusze maturalne CKE, OKE Kraków, OKE Poznań, arkusze z wydawnictw oraz samodzielnie przygotowane przez Pana Piotra zadania z poszczególnych działów.
Jeśli jesteś gotowy na ciężką pracę i jesteś nastawiony na sukces maturalny z chemii to gorąco polecam zajęcia z Panem Piotrem, u którego lekcje są gwarancją bardzo dobrego przygotowania się do matury!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2019

Wybór zajęć prowadzonych przez Pana Piotra był niewątpliwie najlepszym na co mogłam się zdecydować podczas maturalnych przygotowań. Lekcje zawsze były przygotowane profesjonalnie i rzetelnie. Pan Piotr jest świetnym nauczycielem, który potrafi przekazać nawet zawiłe zagadnienia w bardzo prosty i logiczny sposób. Niejednokrotnie przez godzinę korepetycji przyswajałam więcej materiału niż przez tydzień w szkole, właśnie dzięki świetnemu tłumaczeniu. Ciężko znaleźć innego nauczyciela, który byłby tak obyty i zorganizowany w maturalnym przygotowaniu. Bardzo cenne były również wszelakie materiały z zadaniami lub teorią udostępniane na zajęciach. Osiągnęłam dzięki temu wynik 92% na maturze i szczerze polecam lekcje u Pana Piotra, :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2019

Lekcje prowadzone są w sposób bardzo przejrzysty, zrozumiały. Nauczyciel chętnie wyjaśnia nawet najdrobniejsze błędy, wątpliwości. Przedstawia sposób oceniania egzaminatorów, a także najnowsze trendy maturalne. Jest rzetelnie przygotowany do zajęć, zadaje zadania domowe i sprawdza je. Dzięki zajęciom zostałam zaprzyjaźniona z początkowo niezrozumiałym dla mnie światem chemii. Serdecznie polecam :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Chemia nigdy nie była moją mocną stroną. Dopiero korepetycje z Panem Piotrem pozwoliły mi zrozumieć chemię na nowo. Sposób nauczania i indywidualne podejście do ucznia sprawiły, że nawet najtrudniejsze zagadnienia stały się łatwe. Lekcje były przeprowadzane w sposób profesjonalny i rzetelny, ogromna liczba materiałów i zadań oraz cierpliwość i wiara Pana Piotra zaowocowały wysokim, satysfakcjonującym mnie wynikiem na maturze. Gorąco polecam!!!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Pan Piotr jest świetnym korepetytorem, zawsze zrozumiale i dokładnie omawiał ze mną każdy temat. Korepetycje z Panem Piotrem pomogły mi w bardzo dobrym przygotowaniu do matury z chemii, którą zdałam na 88%. Serdecznie polecam !!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Serdecznie polecam korepetycje u Pana Piotra.
Pan Piotr ma profesjonalne podejście na każdym szczeblu współpracy. Świetnie tłumaczy każde, szczególnie trudniejsze zagadnienia chemiczne w prosty i zrozumiały sposób. Zawsze jest świetnie przygotowany i na lekcjach poświęca uczniowi 100% swojej uwagi. Przed rozpoczęciem korepetycji u Pana Piotra dużą trudność sprawiały mi przede wszystkim zadania obliczeniowe, jednak po dwóch latach współpracy stały się dla mnie logiczne i nie są już dla mnie żadnym problemem. Pan Piotr jest cierpliwym i wymagającym nauczycielem, który podchodzi do każdego ucznia w sposób indywidualny. Dzięki lekcjom z Panem Piotrem udało mi się osiągnąć wysoki wynik na maturze z chemii. Na lepsze korepetycje nigdy nie uczęszczałem i bardzo miło wspominam lekcje z Panem Piotrem.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

U żadnego korepetytora nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem do lekcji jak u Pana Piotra, który potrafi przekazać wiedzę w sposób logiczny, a także pokazuje jak rozwiązywać specyficzne zadania maturalne. Polecam każdemu, kto chce bardzo dobrze zdać maturę z chemii.

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

Serdecznie polecam zajęcia u Pana Piotra, gdyż wiem jak trudne jest znalezienie odpowiedniego korepetytora, który potrafiłby udzielić odpowiedzi na nurtujące pytania, wytłumaczyć niezrozumiałe pojęcia, ale i zainteresować przedmiotem. Właśnie dzięki Panu Piotrowi nauka chemii stała się dla mnie przyjemnością. Jest to przede wszystkim człowiek z pasją, który potrafi podzielić się swoją wiedzą z innymi. Moje pytania nigdy nie pozostały bez odpowiedzi, zadania były tłumaczone od najprostszych przykładów do najtrudniejszych, mnóstwo zadań maturalnych i „handoutów”. Dziękuję z całego serca za przygotowanie do matury i polecam zajęcia wszystkim maturzystom :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

Pan Piotr jest wspaniałym nauczycielem, który nie tylko potrafi przekazać wiedzę w łatwy i szybki sposób, ale dodatkowo pokazuje, że chemia jest wspaniałym przedmiotem. Idąc na pierwsze zajęcia przed 2 klasą liceum, moja wiedza z chemii była na niskim poziomie, nawet nie myślałam o zdawaniu matury z tego przedmiotu. Jednak po dwóch latach korepetycji u Pana Piotra postanowiłam zdawać egzamin z rozszerzonej chemii i zdałam ją na naprawdę dobrym poziomie.
Pan Piotr zawsze znajduje czas dla swoich uczniów, nawet w weekendy udziela korepetycji, gdy jest taka potrzeba. Dodatkowo nie poddaje się w tłumaczeniu uczniom trudnych zagadnień, które nam maturzystom sprawiają wiele problemów. Nie raz po lekcji w szkole przychodziłam załamana, że nic nie rozumiem z danej partii materiału, jednak zawsze Pan Piotr potrafił tak wytłumaczyć materiał na różne sposoby, że później zadania rozwiązywałam bardzo szybko. Dużą trudność sprawiały mi zadania obliczeniowe, jednak z Panem Piotrem przerobiłam tak dużo zadań, że na maturze rozwiązałam prawidłowo wszystkie zadania obliczeniowe, nawet te, które innym osobom z mojej klasy sprawiły wiele trudności.
Naprawdę polecam zajęcia u Pana Piotra, nie polubiłabym chemii, gdyby nie lekcje u Niego. Jeśli uważasz, że chemia to coś strasznego, uwierz mi, że po jednych zajęciach zmienisz zdanie.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Bardzo polecam lekcje u Pana Piotra, dzięki którym nauka chemii stała się łatwa i ciekawa. Zajęcia były prowadzone profesjonalnie w miłej atmosferze. Każde zagadnienie było wytłumaczone szczegółowo co jest niezbędne podczas nauki. Na zajęciach i w domu robiłam dużo zadań, które następnie sprawdzaliśmy z Panem Piotrem. Według mnie to bardzo dobre podejście do nauki, bo duża ilość zadań rozwija i ćwiczy umiejętność rozwiązywania zadań maturalnych. Dodatkowo na każdej lekcji korzystaliśmy z dużej liczby materiałów, książek i kserówek. Miło wspominam każdą lekcję i cieszę się, że miałam okazję uczyć się u Pana Piotra. Serdecznie polecam lekcje każdemu kto chce dobrze nauczyć się chemii.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Dzięki lekcjom z Panem Piotrem nauka chemii stała się moim ulubionym przedmiotem, choć kiedyś zdecydowanie jej nie lubiłam. Potrafi on przekazać wiedzę w bardzo czytelny sposób i sprawia, że nie wydaje się ona przerażająca. Na zajęciach dokładnie omawiamy teorię oraz rozwiązujemy różne zadania, dzięki którym zdobyta wiedza jest wykorzystywana. Pan Piotr zapewnia uczniowi wiele materiałów i jest doskonale przygotowany do przeprowadzanych lekcji. Dba o indywidualne potrzeby ucznia, by pomóc mu z obszarami, które sprawiają mu najwięcej problemu. Współpraca z nim to była prawdziwa przyjemność, a moje wyniki uległy znacznej poprawie :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Zajęcia u Pana Piotra- myślę że należącego do najlepszych dydaktyków chemii w Polsce, były czymś więcej niż tylko korepetycjami, sposób prowadzenia lekcji, materiały przygotowane przez Pana pokazują że lekcje u były na najwyższym z możliwych poziomów. Materiał przekazany był zawsze w sposób niezwykle jasny, ilość zadań przerobionych u Pana Piotra, daje pewność że na maturze NIC nie zaskoczy- sam tego doświadczyłem. Niezwykle ogromna wiedza, zapewnia że potrafił On rozwiązać naprawdę każde zadanie, a żadne moje pytanie nie zostało bez odpowiedzi. Równie ważne- jest On niezwykle serdeczną i życzliwą osobą, nigdy nie odmówił mi pomocy, jeśli do Niego zadzwoniłem. Pan Piotr to najlepszy korepetytor któremu jestem niezwykle wdzięczny i zapamiętam lekcje u Niego na zawsze. Jeszcze raz polecam, a Panu Piotrowi publicznie dziękuje :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Serdecznie polecam zajęcia u Pana Piotra, ponieważ są one zawsze perfekcyjnie przygotowane i prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Wiedza jest przekazywana w taki sposób, że sama wchodzi do głowy, a zadane zadania dodatkowo świetnie utrwalają wiedzę i dodają motywacji do nauki w domu. Ja dzięki tym zajęciom napisałam maturę rozszerzoną na 88%, z czego jestem bardzo zadalowona.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Pan Piotr to świetny człowiek i jeszcze lepszy nauczyciel. Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że tym razem dobrze trafiłam. Miałam wcześniej kilku korepetytorów ale żaden nie był nawet w połowie tak dobry jak Pan Piotr właśnie. Jest to nauczyciel wymagający, ale przy tym bardzo cierpliwy i wyrozumiały oraz zaangażowany w to co robi. Nie trudno zauważyć z jaką pasją przekazuje wiedzę swoim uczniom a to wzbudza ogromną chęć do nauki. Bardzo ważne jest także świetne podejście do ucznia, ponieważ do każdego podchodzi indywidualnie. Zawsze wszystko jasno i dokładnie wytłumaczy(nawet rzeczy, które są teoretycznie proste albo takie, które "powinnam już umieć"). Bardzo chętnie odpowiada na każde nurtujące pytanie, więc zawsze można o wszystko śmiało pytać. Pan Piotr poświęcił mi bardzo dużo "nadprogramowego" czasu, ponieważ czas lekcji upływał naprawdę szybko a ja niejednokrotnie prosiłam o wytłumaczenie czegoś jeszcze raz albo zadawałam sporą ilość pytań, które zawsze były tłumaczone dokładnie i obszernie żebym wszystko zrozumiała. Z własnego doświadczenia wiem, że u innych nauczycieli to tak nie wygląda, ponieważ czas lekcji jest "od do" i nie ma możliwości jego przedłużenia. Lekcje przebiegają w absolutnie bezstresowej i miłej atmosferze, co jest ważne w efektywnej nauce. Zawsze miałam problem z zadaniami obliczeniowymi, ponieważ nie wiedziałam "z której strony to ugryźć" i dopiero na tych zajęciach zrozumiałam jak takie zadania robić, na czym się skupiać oraz zostały mi pokazane pewne sposoby rozwiązania, dzięki czemu później nawet zadania trudne nie sprawiały większych problemów. Pana Piotra bardzo doceniam za to, że zawsze wiedział jak mnie zmotywować do działania, nawet wtedy gdy coś mi nie wychodziło i myślałam, że nie dam rady. Dzięki tej motywacji wiedziałam, że nie mogę odpuszczać :) Ponadto na lekcjach uczniowie dostają bardzo skrupulatnie i rzetelnie napisane notatki, które znacznie ułatwiają życie bo nie musimy tracić czasu na szukanie informacji w książkach lub internecie, tylko mamy wszystko co jest nam potrzebne "w jednym miejscu" a to pomaga w nauce. O Panu Piotrze i zajęciach z nim można by mówić jeszcze wiele dobrego, ale najważniejsze jest, że to nauczyciel z powołania. Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu bez dwóch zdań. Ja jestem bardzo wdzięczna za wszystko czego mnie Pan Piotr nauczył i za wszystkie rady, które mi dawał. Każdemu polecam rozpoczęcie współpracy, ponieważ jest to strzał w dziesiątkę :)) Z takim nauczycielem można osiągnąć wiele, więc naprawdę warto :)

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Wybór korepetytora podczas przygotowań przedmaturalnych było dla mnie niełatwym zadaniem, bo z doświadczenia własnego i moich znajomych wiem, że nie każdy oferujący takie usługi, nadaje się w pełni do udzielania prywatnych lekcji - a zwłaszcza do tak ważnego dla nas egzaminu dojrzałości.
Jednak w przypadku Pana Piotra było zupełnie inaczej. To co na pewno od razu "rzuciło się w oczy" to pełen profesjonalizm, punktualność, uczciwość, a przede wszystkim niezwykle indywidualne podejście do każdego ucznia. Nigdy nie miałam skróconych zajęć, a wręcz przeciwnie - były dłuższe niż planowane, mimo że płaciłam tylko za 1 godzinkę. Osobiście, bardzo bardzo to doceniam. Nie było także nigdy problemu z umówieniem się na dodatkowe zajęcia, bardzo łatwo można było się dogadać, Pan zawsze znalazł extra-czas:) Dodam jeszcze, że nigdy wcześniej nie spotkałam tak kompetentnego nauczyciela w swej dziedzinie jak Pan Piotr, któremu wystarczyło przeczytać dwa-trzy słowa treści losowego zadanka, a on sekundę później już wiedział, które to zadanie, z jakiego roku i z jakiej matury + oczywiście zawsze zostawało dokładnie omówione i wyjaśnione.
Po wynikach matury, na której udało mi się zdobyć 98%, nie mam żadnych wątpliwości, że to w ogromnej części zasługa właśnie Pana Piotra i za to przygotowanie jestem bardzo bardzo wdzięczna!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Pan Piotr jest najlepszym korepetytorem z jakim miałam do czynienia. Jego zajęcia zawsze były prowadzone w bardzo jasny i łatwy do zrozumienia sposób. Wszystko czego uczyłam się u Pana Piotra było później ćwiczone na konkretnych zadaniach maturalnych, co bardzo pomogło w utrwaleniu wiedzy. Na zajęcia te uczęszczałam przez 10 miesięcy i śmiało mogę stwierdzić, że na nich nauczyłam się więcej z chemii niż przez całe liceum. Pan Piotr udzielił mi również niezbędnych informacji odnośnie moich studiów, które są ściśle związane z chemią, za co bardzo dziękuję. Bardzo polecam te zajęcia każdemu maturzyście :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Na korepetycje do Pana Piotra uczęszczałam przez rok i z czystym sumieniem mogę stwierdzić,że jest to najlepszy nauczyciel chemii z jakim miałam styczność, a nie był to mój pierwszy korepetytor. Pan Piotr jest nauczycielem wymagającym, ale jednocześnie bardzo sumiennym i cierpliwym. Zdecydowanie polecam go wszystkim maturzystom.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Miałem przyjemność współpracować z Panem Piotrem przez rok i jestem w 100% zadowolony z zajęć które się odbywały w tym okresie.
Sposób tłumaczenia oraz handouty przygotowane przez niego były niezwykle łatwo, lecz profesjonalnie wytłumaczone. Dla każdego, kto myśli o wysokim wyniku na maturze z chemii - korepetycje u tego nauczyciela będą strzałem w dziesiątkę. Każde zagadnienie omawiane na zajęciach jest najpierw tłumaczone w dokładny sposób, a następnie ćwiczone na przykładzie zadań zarówno ze zbiorów zadań, jak i zadań maturalnych, co bardzo dobrze przygotowuje ucznia do egzaminu.
Najlepszy nauczyciel z jakim miałem do czynienia.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

Pan Piotr jest najlepszym korepetytorem z jakim kiedykolwiek miałam styczność. Do każdych zajęć jest rzetelnie przygotowany, daje również "handouty" w których znajdują się kluczowe informacje i zadania do matury (z każdego działu). Dla mnie było to bardzo istotne, ponieważ w podręcznikach szkolnych często jest wiele zbędnych informacji lub twierdzenia/definicje są zagmatwane. Handauty zaoszczędziły mi wiele czasu, który musiałabym poświęcić na przeszukiwanie internetu tudzież książek. Co najważniejsze Pan Piotr ma opracowane schematy do rozwiazywania zadań obliczeniowych, dzięki czemu w trakcie pisania matury już widząc pytanie wiedziałam w jaki sposób mam rozwiązać dane zadanie, więc nie denerwowałam się że nie starczy mi czasu na rozwikłanie wszystkich zagadnień. Ponad to Piotr uczy z pasją, widać że kocha to co robi i zaraża tym innych. Pomógł mi nie tylko w samym przygotowaniu do matury, lecz także przy odwołaniu do OKE za co jestem mu bardzo wdzięczna.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2017

Dzięki Panu Piotrowi jetem w stanie studiować to co chcę, jego lekcję były w 100% przyjemnością dla mnie a jakoś ich była nie porównywalna z chemią w szkole. Sam Pan Piotr uczy z pasją co rozbudza chęć do nauki chemii, dzięki czemu zdobylem 98% z chemii. Naprawdę polecam go do nauki do matury czy też do jej poprawki.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2017

Pan Piotr jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Zajęcia z nim po pierwsze nie były nudne, po drugie były bardzo konstruktywne. Korepetycje zaczęłam w lipcu (roku poprzedzającego maturę). Na egzaminie udało mi się zdobyć 85%, co umożliwia mi dostanie się na wymarzone studia. Bez pana Piotra bym tego nie osiągnęła. Jeśli zastanawiasz się, czy warto chodzić do Niego na zajęcia, to ja Ci mówię - warto!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Pan Piotr to nauczyciel z powołania. Wszystkie zagadnienia przedstawił zrozumiale.Trafiłam na zajęcia późno a mimo tak krótkiego czasu praktycznie od zera zbudował we mnie myślenie chemiczne niezbędne na maturze. Człowiek z wielką pasją i miłością do chemii którą zaraża. Najlepsze przygotowanie do matury!!!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Z Piotrem współpracowałem od sierpnia roku poprzedzającym mature, w tym czasie zdążyliśmy wnikliwie powtórzyć cały materiał i zdobyć obycie z zadaniami dzieki czemu nawet trudne zadania mozna było robić "z automatu" dzieki czemu udało mi sie zdobyć 97 procent na maturze. Piotr potrafi zmotywowac i zwrócić uwagę na ważne zagadnienia o ktorych większosc korepetytorów nie wspomina. Przy zaangażowaniu i systematyczności matura z chemii po lekcjach u Piotra nie bedzie niczym trudnym. Polecam!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Dzięki Piotrowi udało mi się przygotować do matury w 5 miesięcy praktycznie od podstaw i osiągnąć wynik 88 procent. Piotr potrafi przekazać niesamowicie dużo wiedzy podczas zaledwie godzinnej lekcji. Wyrozumiały, potrafiący zmotywować - Prawdziwy Nauczyciel!

avatar
Juliusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Chyba jeszcze nigdy nie byłem tak skłonny, żeby coś polecić, tak jak lekcje u Piotrka. Pomimo faktu, że zacząłem przygotowywać się na maturę z chemii dopiero od listopada, Piotr z planem i perfekcją udzielał mi korepetycji do samej matury :D Lekcje prowadził w bardzo przyjemnej atmosferze, rzetelnie przerabiał ze mną każdy temat, dostarczał własne zbiory zadań z poszczególnych działów i co tu dużo mówić, przygotował mnie do trudnej matury z dobrym efektem, moja wiedza z chemii i umiejętności rozwiązywania zadań zwiększyła się diametralnie i nie sądzę abym do tej pory uczęszczał na lekcje na podobnym poziomie i z taką przyjemnością. Gorąco polecam!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2016

Piotrek jest świetnym nauczycielem, pomógł mi powtórzyć podstawy i jasno wytłumaczył te trudniejsze zagadnienia. Ma dobre podejście do uczniów, potrafił też "gonić" do nauki i wymagać ode mnie systematyczności ( czego mi brakowało) i to właśnie był klucz do świetnie zdanej matury. Jest bardzo dobrze zorientowany w zadaniach które pojawiają sie w arkuszach, zbiorach. Zna też kryteria jakimi kierują się oceniający arkusze maturalne. Dzięki temu uczeń wie jak poprawnie czytać polecenia i dobrze formułować odpowiedzi. Po tych korkach matura to pestka :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2016

Kiedy we wrześniu przyszedłem do Piotrka na pierwszą lekcję, można powiedzieć, że byłem z chemii zupełnie "zielony" i nie umiałem prawie nic. Dzięki jego zaangażowaniu w zajęcia i motywowaniu mnie do ciężkiej pracy, znalazłem w sobie pasję do tego przedmiotu i udało mi się napisać maturę na 92%. Piotrek jest cierpliwym nauczycielem, który powtarza z uczniem kłopotliwe zagadnienia dotąd, aż ten je zrozumie. Wybiera najlepsze materiały z różnych książek i zbiorów zadań, aby uczeń mógł jak najlepiej przygotować się do matury. Jestem bardzo szczęśliwy, że miałem przyjemność współpracować z takim korepetytorem.

USŁUGI EDUKACYJNE - PIOTR SZEWC

Adam, bardzo dziękuję za super współpracę i miłe słowa :). Nie mogę zgodzić się z Twoim komentarzem, że byłeś początkowo "zielony" z chemii, bo jesteś osobą inteligentną, mega pracowitą, co w nauce chemii jest bardzo ważne, a przy tym bardzo ambitną. Pozdrawiam i życzę powodzenia na medycynie ;]

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2016

98% z chemii rozszerzonej, ten wynik mówi sam za siebie i zawdzięczam go właśnie Piotrowi. Świetnie prowadzone zajęcia, tylko najlepsze materiały z rożnych źródeł, indywidualne podejście i nauczanie głównie pod kątem matury powodowały, że lekcje były przyjemnością, a nie męczącym, nudnym i nieefektywnym obowiązkiem (zajęcia w szkole). Mógłbym pisać jeszcze wiele, ale radzę samemu przekonać się jak świetnym korepetytorem jest Piotrek i jeśli tylko będziecie wykonywać jego polecenia związane z nauką, możecie być pewni swojego sukcesu.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2016

Zdecydowanie polecam korepetycje u Piotra. Był on zawsze super przygotowany do zajęć, bardzo dobrze wytłumaczył mi trudniejsze zagadnienia. W bardzo krótkim czasie udało nam się powtórzyć cały materiał. Piotr jest wymagający, ale cierpliwy. W dużym stopniu przyczynił się do mojego bardzo wysokiego wyniku z matury z chemii.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2016

Bardzo polecam korepetycje u Piotra. Na lekcjach korzysta się z materiałów z różnych źródeł i zawsze panuje przyjazna atmosfera. Korepetytor jest profesjonalnie przygotowany do zajęć i dokładnie tłumaczy najtrudniejsze zagadnienia. Dzięki tym lekcjom mogłam przygotować się do matury lepiej niż się spodziewałam w około pół roku.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2016

Polecam każdemu kto chce jak najlepiej napisać maturę z chemii. Program zajęć jest bardzo dobrze rozplanowany, nauczyciel zawsze skrupulatnie przygotowany, zaangażowany, wymagający, ale też cierpliwy. Na lekcjach korzysta się z różnorodnych materiałów, zbiorów, handoutów, które są niezwykle pomocne i zawierają dużo zadań problematycznych. Podczas zajęć panuje zawsze miła atmosfera :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2015

Piotr to świetny korepetytor. Poświęcał wiele uwagi zagadnieniom, które sprawiały mi problemy, a przede wszystkim każdy przerabiany na korepetycjach temat został oparty o dziesiątki zadań wymagających różnego sposobu rozwiązania. U Piotra cenię sobie przede wszystkim skrupulatność, perfekcyjne wykorzystanie czasu spędzonego z uczniem oraz stawianie wymagań. Dzięki wielu zadaniom które rozwiązaliśmy na zajęciach, oraz które wykonywałem jako praca domowa, pod okiem Piotra bardzo dobrze przygotowałem się do matury z chemii, pomimo tego, że moje finalne przygotowanie trwało nieco ponad pół roku. Szczerze polecam :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2015

Zdecydowanie wymagający nauczyciel z szeroką wiedzą i bardzo dobrą umiejętnością tłumaczenia. Elastycznie ustala godziny zajęć, wg preferencji ucznia. Jak najbardziej polecam :).

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2015

Piotrek cierpliwie, jasno i zrozumiale tłumaczył mi wszystkie zadania obowiązujące do matury, zrozumiałam zagadnienia z którymi miałam problem. Jestem bardzo zadowolona, podczas lekcji dostałam mnóstwo kserówek, przerobiliśmy dokładnie kilka zbiorów zadań, mnóstwo arkuszy, co przełożyło się na wysoki wynik z matury. Dobrze wyłożona chemia okazuje się na prawdę fajnym i interesującym przedmiotem, można się o tym przekonać na tych korkach :)))

avatar
Estera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2015

Piotrek to bardzo dobry i sympatyczny nauczyciel. W prosty sposob potrafi przekazać najtrudniejsze zagadnienia. Przygotowane przez niego materiały pomagają w utrwaleniu wiedzy zdobytej na korepetycjach. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera. Polecam :)

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2015

Piotr to świetny nauczyciel, na prawde wie co robi. Jest na bierząco ze zmieniającymi sie wymaganiami maturalnymi, posiada super materiały. Daje z siebie 100% w przygotowywaniu swoich uczniów do matury. A jednocześnie na korkach panuje bardzo miła atmosfera, aż chce się przychodzić ;)

avatar
Baśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2015

Polecam korepetycje u Piotrka! Wymaga, ale przy tym świetnie tłumaczy, ma spore doświadczenie z różnymi osobami, co widać w sposobie nauki z nim. Ma genialnie przygotowane materiały, jest naprawdę zaangażowany w to co robi, a przy tym jest bardzo sympatycznym i otwartym człowiekiem :) Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą osiągnąć najwyższe wyniki z matury! Pozdrawiam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.