Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Chorzów
Piekary Śląskie
Bytom
Tarnowskie Góry
Radzionków
Siemianowice Śląskie
Świerklaniec
Będzin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 / 60 min

Bartek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na konwersacje po angielsku dla dorosłych , którzy na poważnie myślą o nauce tego języka. Tematyka i poziom dostosowany indywidualnie do zainteresowań, potrzeb i umiejętności - ustna matura , zagraniczny wyjazd służbowy, rozmowa kwalifikacyjna czy też rozgrzewka przed urlopem w innym kraju -  cena 60 minut / 60 złotych

 

Od września 2019 zapraszam również na specjalne  [*konwersacje fachowe połączone z intensywną nauką słownictwa dla osób pracujących lub planujących swoją karierę w obszarze IT. *]  - cena 80 zł/ 60 minut

Najczęstszym problemem wielu ludzi, którzy do mnie trafiają jest znacząca dysproporcja między słownictwem rozumianym a stosowanym w mowie - wynika to z faktu że z wiekiem oswajamy się językiem angielskim i rozumiemy go (pasywny zasób słownictwa) ale brak w naszym życiu sytuacji gdy możemy go zastosować. Moje zajęcia nastawione są głównie na poprawę umiejętności komunikacyjnych i rozbudowę słownictwa aktywnego. Zagadnienia gramatyczne poruszam na tyle ile trzeba, ale pozostawiam wyćwiczenie ich samodzielnie poza zajęciami (dysponuję setkami ćwiczeń ). 

W trakcie zajęć zapewniam niezbędne materiały i przyjacielską atmosferę z pełną dyskrecją odnośnie poruszanych tematów. 

Poza zajęciami pozostaję w kontakcie i służę pomocą czy to przy pisaniu maila czy formułowaniu kolejnej linijki swojego cv.

Na zajęcia zapraszam do siebie ( Piekary Śl, 5 min od Bazyliki). 

Szkołom językowym serdecznie dziękuje.

 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2011
Magister
Kursy i szkolenia
03.2014
IELTS certificate
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Marian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2016

Przyznaje to nie był łatwy rok dla syna bo podniósł mu Pan wysoko poprzeczkę, ale część językowa egzaminu gimnazjalnego wypadła najlepiej, dzięki !

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2016

Dzięki za lekcje, chciałam zdać maturę a dzięki Tobie nie tylko ją zdałam ale także osiągnęłam świetny wynik! Najbardziej bałam się speakingu i w tym mi najbardziej pomogłeś, wielkie dzięki! polecam!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2015

6 miesięcy - tyle wystarczy żeby opanować język i opuścić kraj ... Bartek pewnie Polska nie będzie Ci wdzięczna, ale ja jestem. Od września zapraszam do Birmingham :)!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2015

Polecam, w ciągu 6 miesięcy intensywnej znajomości zostałem wyciągnięty z językowej niemocy ;)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2014

POLECAM! Rewelacyjny korepetytor. Mój angielski był przeciętny, w liceum leciałem na dostatecznych i bałem się matury, a chciałem zdawać rozszerzenie. Pan Bartek tłumaczył wszystko w taki sposób, że zrozumiałem zagadnienia, których nie potrafiło mi wytłumaczyć szanowne grono nauczycielskie szkół państwowych. Wszystko przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze, bo pan Bartek sam był niedawno studentem i wie z czym mają problem młodzi ludzie w nauce języka obcego. Nauczyłem się wielu słówek, których używają Brytyjczycy w mowie potocznej, bo korepetytor przebywał przez jakiś czas w Szkocji. Opanowałem czasy (po tylu latach je zrozumiałem), phrasal verbs itd. Ale PRZEDE WSZYSTKIM nabrałem dużej swobody w mówieniu, a jak wiemy z tym Polacy mają zawsze największy problem. Wiem, że gdybym pojechał do Anglii czy USA, nie zapomniałbym języka w gębie, a moja wiedza nie jest już czysto teoretyczna. Nie muszę chyba dodawać, że rozszerzenie na maturze zdałem po mistrzowsku (85%). Dobry korepetytor plus włożona własna praca to pewny sukces. U mnie tak było. Jeszcze raz polecam, bo warto!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.