Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia20 - 80 / 60 min

Damian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/546 opinii

Opis ogłoszenia

Czy da się polubić i zrozumieć chemię? Oczywiście, że tak! Profesjonalne korepetycje z chemii w miłej i przyjaznej atmosferze prowadzone przez Doktora Chemii, który na co dzień prowadzi zajęcia laboratoryjne przygotowujące uczniów do egzaminu maturalnego oraz jest Nauczycielem jednego z wrocławskich LO. Potrafię tłumaczyć w jasny i przejrzysty sposób.
Zapisz się już teraz na Kurs maturalny 2019/2020 i nie stresuj się maturą

ZAJĘCIA GRUPOWE - KURS MATURALNY

  1. Jeżeli chcesz zapłacić mniej a jednocześnie wynieść z zajęć dużo pomyśl o tej opcji.
  2. Naszym atutem są małe grupy, max. 8 osobowe!!! Dzięki temu każdy uczeń poczuje się jak na zajęciach indywidualnych. 
  3. Kurs zaczyna się w październiku 2019  i trwa do końca kwietnia 2020  . Spotykamy się raz w tygodniu na 4 godziny lekcyjne - pierwsza godzinę poświęcamy na omówienie teoretycznych zagadnień, natomiast pozostały czas przeznaczamy na rozwiaywanie zadań maturalnych. 
  4. Zajęcia będą się odbywały w budynku Państwowej Akademii Nauk PAN ul. Gajowicka 95.

Cena za 26 spotkań + 2 próbne autorskie matury to 1600 zł. Istnieje mozliwość płatności w miesięcznych ratach (250 zł). Cały kurs trwa 110h lekcyjnych. 

CO OFERUJĘ

1. Przygotowanie do nowej matury z chemii na poziomie rozszerzonym. Gwarantuję dokładne przerobienie wszystkich zagadnień wymaganych przez CKE! Przygotowuję pod kątem nowych wymogów, uczę chemicznego myślenia, wiem jakiego typu zadania mogą się pojawić na egzaminie i zwracam na nie szczególną uwagę. Posiadam najświeższe podręczniki, zbiory zadań oraz modele wiązań i atomów. Do każdej lekcji przygotowuje listę zadań, z których część wykonujemy na zajęciach, pozostałe do pracy samodzielnej w domu. Wszystkie zadania sprawdzam poza Naszymi spotkaniami- w trakcie zajęć poświęcam Ci całą swoją uwagę!
2. Chemistry lessons may be held in English(to some extend) if you do not speak polish
3. Pomoc uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych z bieżącym materiałem. Mam także doświadczenie w pracy z uczniami z renomowanych wrocławskich szkół - m.in. V, VII, XIV LO itd
4. Praca z uczniami trudnymi, którzy znaleźli się w sytuacji podbramkowej
5. Pomagam także studentom(chemia nieorganiczna, metody spektroskopowe, obliczenia chemiczne) oraz osobom uczęszczającym do szkół wieczorowych
Do każdej lekcji zapewniam przygotowane konspekty i listy zadań. Stawiam przede wszystkim na systematyczną pracę, która przynosi świetne efekty. Uczniom zainteresowanym dłuższą współpracą udostępniam dodatkowe materiały(podręczniki, filmy z doświadczeniami etc.)
O MNIE

  1. Nauczyciel LO
  2. Doktor Chemii posiadający uprawnienia nauczycielskie, a przede wszystkim pasję.
  3. Posiadam bogate doświadczenie w zakresie nauczania. Od 10 lat udzielam korepetycji z chemii, przygotowuję uczniów do matury oraz egzaminów.
  4. Prowadzę zajęcia laboratoryjne z materiału obowiązującego na maturze rozszerzonej
  5. Jestem wymagający, ale również cierpliwy i potrafię tłumaczyć dane zagadnienie, tak długo aż zostanie zrozumiane. Staram się, aby na zajęciach panowała miła atmosfera pracy, gdyż to pomaga w pochłanianiu wiedzy :)

Jesteś zainteresowany(a), napisz maila lub zadzwoń! do zobaczenia!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Damian
Gajowicka 95
53-421 Wrocław
NIP: 8851588693

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2013
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Chemia
07.2013 - 05.2019
Uniwersytet Wrocławski
Doktor
Chemia
Kursy i szkolenia
10.2012
Praktyki pedagogiczne
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 46
avatar
Ewa i Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2020

Jeśli szukasz korepetycji z chemii, to nie znajdziesz lepszego specjalisty!

Pan Damian przygotowywał naszego syna, ucznia 8 klasy SP, do konkursu zDolny Ślązak z chemii. Dzięki jego profesjonalnie przeprowadzonym zajęciom laboratoryjnym, wskazówkom i poradom, syn bardzo dobrze poradził sobie w części praktycznej konkursu i został jego laureatem.

Janek szczególnie docenił to, że samodzielnie mógł wykonać doświadczenia i dzięki temu nabrał pewności w tym, co robi. Pan Damian dokładnie tłumaczył, jak powinien wyglądać prawidłowy zapis wyników. W opinii Janka, Pan Damian był przy tym bardzo miły i pomocny. Bardzo polecamy!!!

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Pan Damian przeprowadza lekcje w bardzo interesujący sposob, zawsze był dostępny, kiedy potrzebowaliśmy jego pomocy (chodziliśmy na korepetycje we dwie osoby). Przygotowywał super zadania, gdy było coś niejasnego to wytrwale tłumaczył. Udało nam się napisać maturę na 95% i 92% !

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Serdecznie polecam, dzięki p. Damianowi zaliczyłam chemię organiczną na 5!!!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Bardzo polecam. Dobre przygotowanie do matury z chemii. Zajęcia prowadzome w miłej atmosfetze. Wszystkie działy obszernie i zrozumiale wytłumaczone.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2018

Przesympatyczny nauczyciel z ogromna wiedza w zakresie chemii przekazujący wiedzę w bardzo efektywny sposób. Od teraz żadne zadanie nie jest mi straszne, choć wcześniej nie było to takie oczywiste. Bez obaw czekam na wyniki matury. Serdecznie polecam korepetycje z Panem Damianem każdemu! :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2018

Pan Damian jest nauczycielem bardzo cierpliwym i do każdego ucznia podchodzi indywidualne.
Polecam

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Świetnie przygotowany, dokładny i sympatyczny. Sama przyjemność ze wspólnej pracy. Gorąco polecam

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2017

Pan Damian wyjaśnia wszystkie zagadnienia w sposób prosty i dokładny, posiada wiele dodatkowych materiałów, zadań, doświadczeń. Jest bardzo cierpliwy, zawsze uśmiechnięty a na zajęciach panuje przyjemna atmosfera. Polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2017

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Damianem. Atmosfera zajec bardzo przyjemna. Wiedza nawet ta bardziej skomplikowana przekazywana jest w łatwy sposób. Pełen profesjonalizm!;)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2017

Pan Damian przekazuje chemię w najprostszy mozliwy sposób, serdecznie polecam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2017

Serdecznie polecam. Pan Damian w bardzo zrozumiały sposób potrafi wytłumaczyć chemię, nawet w ciężkich przypadkach:)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2017

Pan Damian jest jednym z lepszych korepetytorów jakich do tej pory spotkałam i tak pozostanie :) Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze,u Pana Damiana wszystko da się zrozumieć .Z całego serca polecam ;)

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2017

Zawsze mogłam liczyć na pomoc w zagadnieniach na poziomie studenckim. Otrzymywałam fachowe porady oraz wyczerpujące opracowania tematów. Nauczyciel cierpliwy, jest w stanie przerobić tyle zadań, ile potrzeba, żeby w pełni zrozumieć dany temat. Polecam.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2017

Na Damiana trafiłam przypadkiem, szukając pilnej pomocy z zakresu chemii na studiach i muszę przyznać że był to strzał w dziesiątkę. Zawsze pomocny i to nie tylko na zajęciach, ale też poza nimi.Polecam każdemu, kto ciągle nie może ogarnąć chemii. Teraz pozostało już tylko zaliczyć sesję, no i spotkać się w następnum semestrze. :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2017

Zajęcia prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, wszystko na spokojnie i dobrze wytłumaczone. Zawsze można liczyć na pomoc w postaci dodatkowych materiałów. Plusem jest także możliwość ciągłego kontaktu w razie jakichkolwiek problemów z zrozumieniem materiału. Dzięki pomocy Pana Damiana chemia jest do zrozumienia, super korepetytor polecam z czystym sumieniem.

avatar
Gustaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

Do Pana Damiana trafiłem w tym roku, gdy uczęszczałem do 2. klasy LO, byłem wtedy po okresie 3 letniej choroby i bałem się rozpoczęcia nauki na poziomie rozszerzonym z tak wielkimi zaległościami i faktycznie dopóki nie wziąłem korepetycji było słabo, zwykle zdawałem na 2 czasem na 3 przy dobrych wiatrach. Po paru lekcjach sytuacja diametralnie się zmieniła i zacząłem na spokojnie zaliczać wszystko na poziomie 4 i 5. Mimo, że korepetycje mam raz w tygodniu i to i tak nie zawsze, często także mam braki ze szkoły wynikające z nieobecności( jedno i drugie spowodowane słabą odpornością). Nie mówiąc o tym że zaległości nadrabiam raz dwa, to jeszcze z bardzo dobrym skutkiem.
Serdecznie polecam Pana Damiana, bo potrafi bardzo dobrze przekazać wiedzę przy okazji robiąc z chemii naprawdę ciekawą dziedzinę :)
Oczywiście z korepetycji będę korzystał i w 3. klasie, dzięki czemu nie martwie się zanadto o wynik matury z chemii bo jestem pewny, że będzie dobrze napisana:)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2016

Kiedy zajrzałam tutaj we wrześniu ubiegłego roku, nie chciało mi się wierzyć w to, co przeczytałam. Chemia zrozumiała? Zaliczona na wysoką ocenę? Może... ale z pewnością nie w moim przypadku :) Nigdy za nią jakoś nie przepadałam, a myśląc o studiach medycznych moja przyszłość musiała się z nią wiązać. Niestety, byłam w dość kiepskiej sytuacji, a do matury został niecały rok. Postanowiłam zaryzykować i odwiedzić pana Damiana. Drzwi otworzył mi uśmiechnięty od ucha do ucha człowiek, który zarażał pozytywną energią. Pierwszego spotkania bałam się bardzo, co z perspektywy czasu wydaje się być co najmniej zabawne :) Bowiem po nim już wiedziałam, że będę tam z przyjemnością zaglądać częściej pomimo tego, że mieszkam w innym mieście. Pan Damian tworzy na swoich zajęciach świetną atmosferę! Nigdy nie krytykował poziomu mojej wiedzy, zawsze tłumaczył na różne sposoby, ze spokojem, aż do skutku. Nie czułam presji, a motywację do działań. I motywowały też wyniki w szkole :) Chemia okazała się logiczna i naprawdę fajna. Na maturach próbnych pojawiał się co raz wyższy procent, a ja nabrałam pewności siebie. Ciężka praca rodzi piękne owoce. A potwierdziło również to moje nazwisko na liście przyjętych na mój wymarzony kierunek.
Polecałam wszystkim moim znajomym i polecam również i Tobie! Spróbuj, a przekonasz się, że warto :)
Jeszcze raz dziękuję za wszystko.
Monika

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Miła atmosfera, zagadnienia dokładnie wytłumaczone :) jeśli ktoś potrzebuje fachowej pomocy z chemii Pan Damian jest świetnym nauczycielem :)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2016

Bardzo dobrze przeprowadzone zajęcia, wszystko jasno wytłumaczone, w miłej atmosferze. Dużo bardzo pomocnych materiałów dodatkowych. Pan Damian pokazuje, że chemię jednak można lubić. Serdecznie polecam

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2016

Korepetycje na bardzo wysokim poziomie. Atmosfera przyjazna, wszelkie zagadnienia tłumaczone w prosty,zrozumiały sposób. Zdecydowanie polecam.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2016

Super korepetytor. Miły, kompetentny, cierpliwy. Chemia na 5.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2016

Kompetencja, indywidualne podejście, cierpliwość a to wszystko w bardzo miłej atmosferze. Bardzo polecam.

avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2016

Damian is a great teacher. He helped me a lot with preparations for my chemistry tests. His English is very good and he explains even difficult topics very well. I recommend him to everyone who, like myself, had a hard time with chemistry and even a harder time finding competent tutor who was also fluent in English

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2016

Pan Damian to świetny korepetytor, wszystko dobrze wytłumaczone przy miłej i bezstresowej atmosferze.

MASTERCHEM EDU DAMIAN PASIŃSKI

Dziękuje za miłe słowa i wspólną pracę! Życzę sukcesów:)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2015

Polecam, szybko i kompetentnie.

MASTERCHEM EDU DAMIAN PASIŃSKI

Dziękuję za współpracę!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Bardzo polecam pana Damiana- profesjonalne przygotowanie, dokładne powtórki, dużo przydatnych materiałów oraz miła atmosfera.

MASTERCHEM EDU DAMIAN PASIŃSKI

Dziękuję za pozytywną opinię:) Praca z Weroniką była przyjemnością, która zaowocowała indeksem na Wydziale lekarskim! Jeszcze raz gratuluję!

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2015

Polecam zajęcia prowadzone solidnie a zagadnienia tłumaczone bardzo przystępnie.

MASTERCHEM EDU DAMIAN PASIŃSKI

Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2015

Pan Damian bardzo mi pomogl nauczyc sie tematow z ktorymi mialam wielkie trudy. Wyraznie wszystko tlumaczyl nie tylko po polsku ale tez po angielsku co mi bardzo pomoglo. I do tego jest bardzo mila atmosfera w ktorej jest przyjemnie uczyc! Bardzo Polecam!

MASTERCHEM EDU DAMIAN PASIŃSKI

Dziękuje Hania za miłe słowa:) Nie ukrywam, że zajęcia częściowo prowadzone w języku angielski były dla mnie pewnym wyzwaniem ;) Życzę powodzenia w dalszej edukacji:)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2015

Pan Damian, to osoba rzetelna, kompetentna. Dzięki niemu zaliczyłam egzaminy bez trudu. Polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2015

Bardzo dobry nauczyciel, jasno i konkretnie wytłumaczone niezrozumiałe zagadnienia. Spokojna, miła, bezstresowa atmosfera. MOżna otrzymać dodatkowe materiały. Osoba godna polecenia!!!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2015

Profesjonalne podejście do tematu, miła atmosfera, rzetelność oraz dobrze wytłumaczone zagadnienia. Gorąco polecam !!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2015

Serdecznie polecam.Pan Damian bardzo dobrze tłumaczy i świetnie wyjaśnia zagadnienia, z którymi mamy problem, na zajęciach panuje miła atmosfera, ponadto jest to bardzo kulturalny i miły człowiek. Jeszcze raz polecam, bo naprawdę warto.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

Polecam, wszystko jasno wytłumaczone, dużo dodatkowych materiałów

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2014

poleca. Dobrze wytłumaczone zagadnienia

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2014

Polecam! - super tłumaczy i w prosty sposób, bezstresowa i miła atmosfera plus dużo przydatnych materiałów - egzamin z chemii zaliczony na 4,5 :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2014

Świetny nauczyciel. Udostępnia dużo przydatnych materiałów, przez co można łatwo gromadzić całą potrzebną wiedzę bez konieczności korzystania z dodatkowych pomocy naukowych. Zajecia prowadzone w przyjaznej atmosferze. Polecam każdemu kto chce wiedzieć więcej bądź czuje stres wobec chemii ;)

avatar
klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2014

Super tłumaczy, dostałam 5 z kolokwium, więc w 100% spełnił swoje zadanie.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2014

Świetny korepetytor , zna odpowiedź na każde pytanie i potrafi ją w zrozumiały sposób przekazać . Na zajęciach z Panem Damianem utwierdzałem się tylko w przekonaniu że matura z chemii nie jest taka trudna i miałem racje , co okazało się na egzaminie. Ponadto zajęcia prowadzone są w milej atmosferze , dużą zaleta jest to że lekcje moga odbywać się w różnych miejscach , w miarę elastyczny sposób . Gorąco polecam !

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2014

Dobrze tłumaczy także zagadnienia obowiązujące na studiach. Atmosfera nauki bardzo przyjemna. Chemia zdecydowanie da się lubić! ;) Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2013

Bardzo dobrze tlumaczy. Bez problemu jest w stanie wytlumaczyc wszystkie interesujace mnie zagadnienia. Od dawna mialam problem z chemia dzieki niemu zaczelam ja rozumiec. Polecam

avatar
Jana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2013

Super nauczyciel! :) Zanim przyszlam do Damiana mialam 3 innych korepetytorow i nadal nic nie umialam. Damian rozpoznal odrazu ze problem lezy w moim braku podstaw i zanim nauczyl mnie materialu ktory byl mi potrzebny, szybko nadrobil ze mna zaleglosci. Jest bardzo cierpliwy, mily i bardzo dobrze przygotowany do zajec! Widac ze chemia jest jego pasja. Szczerze polecam! :)

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2013

Korepetycje z Panem Damianem to czysta przyjemność. Miła atmosfera, bardzo dużo zadań na lekcji oraz do domu, wszystko tłumaczone bardzo zrozumiale i do skutku. Mój wynik z rozszerzonej matury to 92% i tylko dzięki temu, że chodziłam do Pana Damiana. Polecam w 100%

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2013

Optymistyczny i cierpliwy, nie poddaje się nawet w beznadziejnych przypadkach. Dobrze tłumaczy, obrazowo, w ciekawy sposób przedstawia różne zagadnienia, jeśli trzeba, tłumaczy po sto razy. Mobilizuje nie stresując. Czas spędzony na korepetycjach owocny i przyjemny, na tyle na ile przyjemna może być chemia oczywiście ;)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2013

Co prawda uczylismy się razem dość niedługo, ale spokojnie moge powiedzieć, ze ten korepetytor uczy sprawnie, szybko i zdecydowanie ma podejście. Jak nie lubisz chemii, to tu polubisz :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2013

Polecam tego korepetytora. Jest dokładny, cierpliwy... rzeczowo i konkretnie tłumaczy zagadnienia. Ambitnie podchodzi do zadań, które na pierwszy rzut oka wydają się bardzo trudne, nie zostawia pytań bez odpowiedzi... Polecam :)

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2013

Zdecydowanie polecam tego korepetytora, bardzo miły, rzeczowy, potrafi świetnie tłumaczyć, ponadto jest bardzo cierpliwy (rozumie, że nie każdy jest urodzonym chemikiem i nieraz kilka razy trzeba to samo wyjaśnić ), dzięki zajęciom udało mi się zdać sierpniową poprawkę! Polecam:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.