Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Online
Wrocław
Faktura VAT

Karolina P

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii
Dla użytkownika Karolina P

O mnie

Od 7 lat profesjonalnie zajmuję się nauczaniem polskiego jako obcego. Jestem absolwentką filologii polskiej przy Uniwersytecie Wrocławskim. Odbyłam również 200 godzin praktyki na Technische Universität w Dreźnie. Obecnie pracuję indywidualnie oraz dla szkół językowych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 07.2012
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Filologia polska - specjalizacja Nauczanie Polskiego Jako Obcego
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - 12.2011
Technische Universität w Dreźnie
01.2017 - aktualnie
KANAME szkoła językowa
08.2017 - aktualnie
LINK szkoła języka

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Александр Орехво
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Каролина - лучший преподаватель, который у меня был. Она внимательная, отзывчивая и веселая. Лекции очень эффективны и интересны. Благодаря ее методам работы и индивидуальному подходу, я повысил свой языковой уровень с А1 до В1 за 6 месяцев и сдал государственный экзамен В1 на 89%.
Очень рекомендую!

avatar
Sergio
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

I had various teachers to learn Polish and Karolina is the best I've had.
Classes are fun, with various exercises for vocabulary, grammar, reading, listening and speaking.
Karolina is energetic, committed and friendly, she is very knowledgeable of languages and even of history of language, which is very interesting for me.

avatar
Masha
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2016

Polecam! Karolina jest świetną nauczycielką i interesującą osobą. Pół roku temu przyszłam do niej, mając minimalną znajomość języka. Ale już na trzecich zajęciach zrezygnowałyśmy z angielskiego i przeszłyśmy na język polski. Dałyśmy radę dzięki temu, że Karolina może przystępnie wytłumaczyć jakiekolwiek słowo, nie nazywając go. Na każde moje pytania ona zawsze ma odpowiedź, którą może potwierdzić konkretną regulą lub faktem historycznym. Najwięcej naciskamy na potoczne mówienie, co jest bardzo ważne dla obcokrajowca. W ten sposób zaczęłyśmy omawiać wiadomości, politykę i inne trudniejsze tematy. Teraz mam lekcje pięć razy w tygodniu. Już mogę czytać książki z programu nauczania dla szkoły podstawowej i oglądać filmy po polsku. Moim zdaniem to stało możliwe, bo Karolina nie prowadzi zajęć wyłącznie na podstawie podręcznika. Ona ma swoją własną metodykę, pozwalająnc studentowi pokochać język, a nie tylko zapamiętać go. Lekcje zawsze odbywają się w przyjaznej atmosferze. Czasami nawet zasiadujemy się. Generalnie razem z Karoliną każdy cudzoziemiec w pewnym momencie poczuje się trochę Polakiem.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2015

Karolina jest bardzo sympatyczną osobą, która ogromnie pomogła mi w przygotowaniu do matury. Lekcje prowadzi bardzo ciekawie. Podeszła do mnie bardzo ndywidualnie, dopasowując odpowiednio sposób nauki. Dzięki temu w ciągu 5 miesięcy osiągnęlam zauważalne postępy. Moja nauczycielka w szkole była zaskoczona.

avatar
Martyna najlepszy uczen ;-)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2013

Bardzo mila atmosfera Karolina jest bardzo mila i kochana maturę zdałam na 80% .

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2012

Lekcje prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Dobre przygotowanie do matury - zdana na 80%. Bardzo polecam!

avatar
ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2012

Bez stresu można się wszystkiego dowiedzieć. Miła atmosfera, a przede wszystkim ogromna motywacja do pracy. Bardzo dobrze zorganizowane lekcje. Matura zdana na 80% :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2012

Polecam! Zajęcia motywują do pracy, czego efektem jest dobrze zdana matura :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2012

Polecam korepetytorkę :). Świetna nauczycielka, potrafi zmotywować i zachęcić do pracy. Efektem wspólnej pracy była dobrze zdana matura. Jestem bardzo zadowolony i polecam :).

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2011

KOREPETYTORKA GODNA POLECENIA :)
Bardzo dobrze przygotowała mnie do matury ustnej i pisemnej. Lekcje przebiegały w przyjaznej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona :)

avatar
Katsuhiko Shiota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2011

Original in that she makes her own material along with the book that the students would like to use. Can accommodate to your need such as your interest in literature or practical knowledge in Polish. Recommended

希望によって使用する本を自分で選ぶことが出来るほか、彼女自身で教材を作成するので、ありがちなポーランドのレッスンとは違った新鮮な学習をすることが出来ます。
又、生徒に興味に応じて教材を準備してくれるので飽きることなく勉強できます。

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2010

Korepetytorka godna polecenia. Dobry kontakt, praca maturalna solidnie napisana bez jakichkolwiek zarzutów. Wszystko szybko i tanio. Gorąco polecam ;D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.