Bogusław Krasowski

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
 
Online
Stalowa Wola
Faktura VAT

Bogusław Krasowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Bogusław Krasowski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2015

Pan Bogusław jest nauczycielem, który rzeczywiście potrafi nauczyć języka angielskiego-pisać, mówić i rozumieć. Lekcje odbywają się w bardzo miłej atmosferze, Pan Bogusław stosuje nowoczesne metody nauczania, a w swoim gabinecie posiada ogromne zasoby materiałów dydaktycznych. Sam jest człowiekiem bardzo sympatycznym i życzliwym, dlatego nauka u tego nauczyciela jest przyjemna i przynosi efekty. Polecam wszystkim.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.