Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nazywam się Bogdan Bovt. Jestem uczniem LO XIV we Wrocławiu. Już od siedmiu lat jeżdżę na łyżwach i gram w hokeja. Ten sport jest moją pasją, którą chciałbym przekazać również Tobie. 
Pomogłem wielu osobom zrobić pierwsze kroki na lodowisku, a niektórym polepszyć swoje umiejętności łyżwiarskie. Oferuję naukę dla wszystkich: dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Pomogę Tobie nauczyć się jazdy na łyżwach zaczynając od podstaw i kończąc na zaawansowanych elementach, które sprawią, że będziesz królem lodowiska. 
Do zobaczenia na lodzie!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek20:00 - 21:00
Sobota09:00 - 14:00
Niedziela13:00 - 19:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.