Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka110 / 60 min

Bogdan

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem matematyki i fizyki z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dydaktycznym, prowadzącym zajęcia indywidualne jak i w grupach dwu- oraz trzyosobowych. Pomagam w odrabianiu prac domowych, opanowaniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości. Prowadzę kompleksowe przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty obejmujące część matematyczną. Przygotowuję do egzaminu maturalnego z matematyki i fizyki na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym na bazie zestawów zadań opartych na standardach maturalnych. Skutecznie przygotowuje absolwentów aplikujących na kierunki techniczne, przyrodnicze i medyczne. Ponadto oferuję zajęcia dla studentów z zakresu fizyki oraz matematyki obejmujące przygotowanie do egzaminów oraz kolokwiów z uwzględnieniem problemów laboratoryjnych.
Prowadzę zarejestrowaną działalność gospodarczą i z racji tego moje godziny zajęć są elastyczne (8 – 23).Miejsce korepetycji: Warszawa Mokotów, przy stacji metra Służew.
Cena za godzinę:
u korepetytora :
szkoła podstawowa, liceum i technikum - 110 zł/60 min;
studenci - 150 zł/ 60min;
Online:
szkoła podstawowa, liceum i technikum - 110 zł/60 min; studenci - 150 zł/ 60min;

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 23:00
Wtorek08:00 - 23:00
Środa08:00 - 23:00
Czwartek08:00 - 23:00
Piątek08:00 - 23:00
Sobota08:00 - 23:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.