Bogdan Żurek Żurek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Łódź (Bałuty +6)
Faktura VAT

Bogdan Żurek Żurek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Bogdan Żurek Żurek

O mnie

Oferuję lekcje gry na gitarze klasycznej/akustycznej dla początkujących oraz elektrycznej dla początkujących i średnio zaawansowanych. Chcesz rozpocząć przygodę z gitarą zadzwoń aby umówić się na pierwszą lekcję . Jeśli Ci się spodoba podejmiemy wspólne wyzwanie wprowadzenia Cię w świat gitary.

Jeśli nie masz instrumentu nie ma problemu. Miejsce spotkań mam w pełni wyposażone w profesjonalny sprzęt – gitary, wzmacniacze, itd. ( Zapewniam również możliwość nagrywania na poszczególnych etapach Twoich osiągnięć ).

Z gitarą mam do czynienia od ponad czterdziestu lat. Mam za sobą przeszłość muzyka pop, country, weselnego i rockowego w czym siedzę do dzisiaj.

Informacja dla rodziców: w związku z moim doświadczeniem potrafię rozróżnić kiedy to rodzice wysyłają dziecko na naukę – niespełnione marzenia, kiedy dziecko ma zachciewajkę, bo Kuba czy Kasia z klasy też grają, a kiedy dziecko czy dorosły chce grać dlatego, że chce bo tak czuje, bo chęci i własny zapał ma.

Cena za pełną godzinę 60 zł.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2020

Początkowo próbowałem uczyć się gry na gitarze z filmów z youtube ale to nie wychodziło. Dopiero Bogdan pokazał mi jak prawidłowo trenować, wskazał właściwą technikę oraz szczegóły, które robią ogromną różnicę podczas grania na gitarze.
Lekcje są czystą przyjemnością, a podejście i zaangażowanie Bogdana bardzo ułatwia i przyśpiesza naukę. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić takiego nauczyciela.

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2020

Pan Bogdan to bardzo pozytywna osoba. Ma duże doświadczenie oraz wiedzę którą chętnie dzieli się z uczniami. Zawsze można liczyć na jego pomoc, docenia postępy i motywuje do dalszej pracy. Lekcje u Pana Bogdana są pełne inspiracji i nie można się na nich nudzić! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2018

Długo szukałam osoby,która podjęłaby się uczenia mojego 5 letniego syna gry na gitarze.Na początku tej drogi albo nikt nie chciał( za małe dziecko,nie zna liter,nie wytrzyma na zajęciach itp argumenty) albo jak juz się trafił to kompletnie nie miał podejścia do dzieci.
I tak znalazłam Bogdana:)) który ma w sobie osobistą fascynację muzyką i potrafi zarażać swoja pasją wszystkich oraz rewelacyjny kontakt z dzieckiem.Trafnie zasugerował nam zmianę instrumentu z gitary klasycznej na elektryczną i to był strzał w "10" Bogdan stosuje różnorodne środki ekspresji muzycznej co powoduje ,że u dziecka nie mam momentu znużenia przy powtarzaniu wprawek.Daje ogromne wsparcie ,pozwala na improwizację co pozwala na indywidualne odkrywanie muzyki przez dziecko.
Jest takim "barometrem", który potrafi właściwie ocenić i robi wszystko,aby każdy nawet taki "maluch" mógł rozwijać swoje zdolności.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2018

Pan Bogdan to świetny nauczyciel, wyrozumiały , do każdego podchodzi w sposób indywidualny. W łatwy sposób przekazuje wiedzę i ma świetny kontakt z dzieciakami . Potrafi zmotywować je do pracy. Widać, że to co robi , to robi z pasją.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

Każdemu początkujacemu gitarzyście poleciłabym lekcje u pana Bogdana. Można być spokojnym o to, że zdobędzie sie solidne techniczne podstawy i żadnych złych nawyków, co umożliwia i zdecydowanie ułatwia dalszy rozwój :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2017

Bogdan to człowiek którego pasją jest muzyka, a miłością do gitary potrafi zarazić każdego. Potrafi w łatwy sposób przekazać swoją wiedzę dotyczącą grania na gitarze swoim uczniom. Posiada profesjonalny sprzęt do grania taki jak wzmacniacze, efekty, gitary, a zajęcia odbywają się w można by powiedzieć stworzonym przez niego mały studio nagraniowym. Lekcje z Bogdanem polecam każdemu kto tak jak ja ( mimo wieku 40 lat) chce poznać dokładnie ten piękny instrument jakim jest gitara i nauczyć się na nim grać.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2017

Witam wszystkich poszukujących dobrego nauczyciela gry na gitarze!
Nie wiem, czy jest się czym chwalić, ale jestem po 40-tce i od roku uczę się gry na gitarze. Do Bogdana trafiłem 3 miesiące temu i szok - podejście do zagadnień gitarowych, cierpliwość, sprzęt, warunki, a przede wszystkim wiedza i umiejętności - żałuję, że tak późno :-(
Niech was wiek nie ogranicza!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2016

Pan Bogdan jest wyrozumiałym i cierpliwym nauczycielem. Stosuje różne metody nauki aby zmotywować ucznia do ćwiczeń. Wg mnie najważniejsze jest to, że muzyka jest jego największą pasją. "To widać, słychać i czuć " chce się zacytować znaną piosenkę:) Polecam jeśli chcą Państwo rozwijać talent swojego dziecka i sprawić aby pokochało muzykę.

avatar
Witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2016

Pasjonat muzyki, muzyka to Jego życie a wiedzę praktyczną i teoretyczną doskonale przekazuje młodemu uczniowi. Mój syn jest zachwycony panem Bogdanem. Grają już w duecie co jeszcze bardziej zachęca syna do nauki gry. Jest niezwykle cierpliwym nauczycielem. Polecam wszystkim chcącym nauczyć się grać.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Pan Bogdan to wspaniały nauczyciel i profesjonalista ! Ma doskonały kontakt z dziećmi , które różnymi metodami potrafi zmotywować do ćwiczeń. Widać, że muzyka to jego pasja , którą umie zarazić innych. Moja córka zawsze z niecierpliwością czeka na lekcje z panem Bogdanem , co uważam za najlepszą rekomendację :)

BAXTER

Pozostaje mi tylko podziękować

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.