Bożena Supernak

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Opole (Śródmieście)
Faktura VAT

O mnie

Uczę z pasją i zaangażowaniem. Nawiązuję szybko dobry kontakt z uczestnikami zajęć i z przyjemnością je prowadzę. Chętnie podejmuję wyzwania i uczę się nowych rzeczy. Żadna branża w nauce języka niemieckiego nie jest mi straszna;) Jeśli nie znam, to chętnie poznam nowe fachowe słownictwo. Serdecznie zapraszam!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2014 - aktualnie
Royal School Szkoła Języków Obcych
Z Royal School współpracuję prowadząc zajęcia grupowe i indywidualne w opolskich firmach na różnym stopniu zaawansowania, przygotowując do egzaminów językowych i pracy w Niemczech.
09.2017 - aktualnie
Centrum Języków Obcych i Edukacji Poliglotus
Od dwóch lat prowadzę dla Centrum Języków Obcych Poliglotus zajęcia indywidualne i grupowe przysposabiające do wykorzystania języka niemieckiego w działalności zawodowej.
09.2018 - aktualnie
Lukrativ Centrum Edukacji
Dla firmy Lukrativ prowadzę zajęcia w firmach, w których wymagana jest znajomość języka niemieckiego.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Dzięki zajęciom z p. Bożeną uwierzyłam, że mogę się nauczyć tego trudnego języka. Lekcje są ciekawe i różnorodne, zawsze świetnie przygotowane, a pani Bożena jest przesympatyczną osobą, która potrafi świetnie zmotywować. Cieszę się na kolejne zajęcia!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.