Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Milicz
Wrocław
Krośnice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 - 80 / 60 min

Michał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Korepetycji udzielam na terenie Wrocławia i online

Znaczna większość moich uczniów (i ich rodziców) jest zadowolona z wyników w nauce, które znacznie się poprawiły. Każdy zdał maturę z matematyki na satysfakcjonującym poziomie. Na lekcjach dużo ćwiczymy, stawiam na samodzielną pracę ucznia. Prezentuję przydatne sztuczki matematyczne, które przyspieszają wykonywanie zadań i obliczeń, jak również zmniejszają ryzyko wystąpienia błędów podczas kartkówek, sprawdzianów.

Na zajęciach podpowiem, jak radzić sobie ze stresem i jak zyskać trochę więcej pewności siebie ;)

NALEŻY PAMIĘTAĆ, że efekty nie przyjdą szybko (np. po 2 lekcjach, 2 tygodnie przed maturą). Przede wszystkim uczeń musi poświęcić dużo czasu, który przeznaczy na solidną i przyjemną pracę ze mną (jak również samodzielną poza zajęciami)

Trochę o mnie:
Od najmłodszych lat jestem pasjonatem matematyki, informatyki i algorytmiki. Wygrywałem i zajmowałem wysokie miejsca w konkursach matematycznych i logicznych. W liceum uzyskałem tytuł Finalisty Olimpiady Informatycznej, co roku otrzymuje go około 100 osób z całej Polski. W poprzednim roku zdałem maturę podstawową na 100% i rozszerzoną na 86% (oczywiście z matmy). Aktualnie jestem studentem Informatyki Stosowanej (inż.) na Politechnice Wrocławskiej.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2023 - aktualnie
Politechnika Wrocławska
Inżynier
Informatyka stosowana
Kursy i szkolenia
04.2022
Finalista XXIX Olimpiady Informatycznej
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Klaudiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2024

Matura z matematyki zdana na 80%.Bardzo profesjonalne podejście do osoby.Zajęcia odbywały się systematycznie .Bardzo polecam

avatar
Lila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2024

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie. Lekcje zawsze dobrze przygotowane materiał wytłumaczony zrozumiale POLECAM.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.