Nikodem Bielecki

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin (pomorzany +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, mam na imię Nikodem, jestem studentem III roku stomatologii PUM i chętnie pomogę Państwa dziecku w nauce i odrabianiu prac domowych w szkole podstawowej.
Praca z dziećmi to dla mnie przyjemność. Przekazuję wiedzę w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Sam wiem, jak ciężko jest przełamać niechęć do nauki, ale jestem w stanie pokazać, że może być to łatwe i przyjemne. Bazując na swoim doświadczeniu, Przedstawiam różne metody przyswajania wiedzy i wykorzystywania jej w praktyce, odciąży to rodziców, a dziecku urozmaici mozolne godziny nauki. Gwarantuję indywidualne podejście do każdego ucznia :)
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu pod numer telefonu 530 092 986.
Do zobaczenia!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - aktualnie
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
Stomatologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.