Marzena - SpokenEnglish

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Siedlce
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jako doświadczona, wieloletnia nauczycielka  proponuję profesjonalną, obecnie najefektywniejszą metodę nauki i doskonalenia umiejętności sprawnego używania języka angielskiego -  tj słuchania ze zrozumieniem i mówienia we wszystkich możliwych sytuacjach i do wszystkich możliwych celów.
Proponuję naukę i doskonalenie języka wyłącznie przez mówienie (bez potrzeby prowadzenia zeszytu i - niemalże - bez prac domowych ) - to najskuteczniejsza i przede wszystkim najszybsza forma przyswajania języka.
Wystarczy skupienie i maksymalna koncentracja ucznia na lekcji - no, i- oczywiście - chęć do rozmowy ;)
U mnie - już od 1-szej lekcji i na każdej kolejnej uczeń mówi w 100% po angielsku
Poziom językowy reprezentowany przez ucznia (rozpoczynającego naukę tą metodą) nie jest istotny - jest ona elastyczna i - naprawdę - dla każdego.
Co ważne nabywanie umiejętności prawidłowego mówienia następuje ok 4 razy szybciej niż podczas tradycyjnej nauki w szkole.
Od kilkunastu lat (17) udzielam również indywidualnych - lecz tradycyjnych w formie - lekcji angielskiego, przygotowuję uczniów do matury… itp. - ale ta metoda przewyższa swoją skutecznością i szybkością - inne metody i jest najbardziej pożądana przez uczniów w każdym wieku --- 
a dla dorosłych - jest wręcz idealna i… jedyna!

  • Zainteresowanych tą formą przyswajania języka - proszę o kontekt telefoniczny ze mną - w sprawach organizacyjnych. ( jeżeli nie mogę rozmawiać oddzwaniam na każdy nieodebrany przeze mnie telefon)

Lekcje tą metodą prowadzę zdalnie = online= (video-rozmowa przez Skype’a. To wygoda przede wszystkim dla ucznia - to oszczędność jego czasu i pieniędzy na dojazdy na lekcje. Jest to forma w 100% bezpieczna - w dobie pandemii. A efekty (z racji nauki przez mówienie) są naprawdę te same co przy bezpośrednim kontakcie.
Jeżeli komuś baardzo zależy na bezpośrednim kontakcie - zapraszam na lekcje stacjonarne - Siedlce ul. Partyzantów.

cena lekcji indywidualnej (45 min) = 50 zł
dwuosobowej - do uzgodnienia,
pozdrawiam - zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.