Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 / 60 min

Konrad

Opis ogłoszenia

Hej,

Chetnie udziele korepetycji z niemieckiego na kazdym poziomie. Pomoge podszkolic twoj niemiecki, wytlumacze temat gramatyczny, czy przygotuje do matury lub innego egzaminu, lub wyjazdu.

Jestem magistrem filologii germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim (studia dzienne).

Wielokrotnie przebywałem w Niemczech, spędzajac tam wakacje, czy będac na wyjazdach służbowych. Udzielam korepetycji od 13 lat, wielokrotnie prowadzilem kursy jezykowe w szkolach jezykowych. Zapewniam indywidualne podejście, różnego rodzaju materiały na ktorych mozemy pracowac, miłą atmosferę, bezproblemowość. 
Na co dzien pracuje po niemiecku.

Daj znac jesli masz pytania. Lekcji udzielam online, ale rowniez u mnie w mieszkaniu na srodmiescie. Moge tez dojechac do ucznia.

Pozdrawiam

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 10.2012
Uniwersytet Wroclawski
Magister
Filologia Germanska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.