Barbara Jakubowska

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji dla studentów kierunków chemicznych i biologicznych. Jestem studentką III roku studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Towaroznawstwo.  Od 5 lat udzielam dorywczo korepetycji z na podstawie wiedzy zdobytej na studiach oraz w trakcie nauki licealnej. Do zaoferowania oprócz własnej wiedzy mam ręcznie robione notatki oraz zadania z własnych zbiorów tworzonych przez lata. Oferuję recznie robione notatki zawierające biochemie w pigułce, tłumaczę wszystkie zagadnieia związane z tym tematem opierając sięna podręcznikach. Na zajęciach skupiamy się na problematycznym zagadnieniu, analizując je na podstawie zadań egzaminacyjnych i notatek. Zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - aktualnie
Uniwersytet Ekonomiczny
Inżynier
Towaroznawstwo
Kursy i szkolenia
07.2017
FCE
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.