Agata Wowczyniuk

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online
Piła
Poznań
Trzcianka
Złotów
Chodzież
Wałcz
Oborniki

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2019

Zawsze uważałam, że nauczyciele, którzy pasjonują się tym, czego uczą innych, są niesamowici. Pani Agata jest właśnie taką osobą. Nie tylko posiada niesamowitą wiedzę na temat języka i kultury Japonii, ale także wciąga innych w odkrywanie tajemnic kraju kwitnącej wiśni. Rzetelna i dobrze zorganizowana, zawsze tłumaczy do momentu, gdy wszystko wydaje się jasne, a do tego udostępnia mnóstwo różnych profesjonalnych Materiałów do nauki. Dzięki niej udało mi się zdać poziom N5 egzaminu JLPT.
Podczas każdej kolejnej lekcji dzięki jej zaangażowaniu i ciekawostkom, które opowiada, zakochuję się coraz bardziej w Japonii.
Bardzo się cieszę, że udało mi się znaleść takiego właśnie nauczyciela. Lepszego naprawdę trudno sobie wyobrazić.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Piszę tę opinię z ogromną przyjemnością ponieważ o Pani Agacie można napisać same pozytywy :) Pani Agata jest bardzo miłą, serdeczna i bardzo wyrozumiałą osobą. Potrafi błyskawicznie złapać kontakt i relacje z Panią Agata są bardzo miłe. Dzięki temu moja córka bardzo lubi lekcja z Panią Agatą i chętnie odrabia prace domowe, bez przypominania. Jako nauczyciel Pani Agata jest bardzo rzetelna, kompetentna, profesjonalna. Potrafi tak uczyć ze moja córka bardzo szybko złapała wszystko i chętnie uczy się sama. Lekcje nie są sztampowe. Pani Agata dzieli się różnymi opowieściami ponieważ długo była w Japonii wiec ma świetna praktykę. Pani Agata przygotowuje dzieciom ciekawe materiały do nauki. Umie dopasować poziom do ucznia. Robi ćwiczenia, czytanki, testy. Wystawia ocenę na koniec. Przekazuje rzetelne informacje rodzicom. Bardzo polecam Panią Agatę. :) świetny nauczyciel :)

avatar
Ina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Pani Agata jest godną zaufania nauczycielką języka japońskiego. Świetny kontakt, ciekawe materiały prosto z Japonii, niedostępne w Polsce, rzetelność i zaangażowanie. Córka zdała dzięki niej międzynarodowy egzamin z języka japońskiego na poziomie N4. Bardzo polecam.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2018

Profesjonalne, świetnie prowadzone zajęcia. Polecam wszystkim, którzy szukają inspirujących, ciekawych i rzetelnie prowadzonych korepetycji.

avatar
Aneta T.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2018

Pani Agata jest osoba bardzo kompetentna i potraf doskonale tlumaczyc skomplikowane zagadnienia. Jest tez osoba bardzo sympatyczna co sprawia ze zajecia z nia uplywaja w milej atmosferze. Pracja z nia to byla przyjemnosc. Duzo sie nauczylam. Serdecznie polecam wspolprace z Pana Agata.
Aneta T.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2018

Parę lat temu poznałam panią Agatę nauczycielkę języka japońskiego. Znajomość nasza zaczęła się bardzo prozaicznie, ponieważ szukałam w internecie osoby, która pomogłaby mi w nauce tego języka. Po paru lekcjach stwierdziłam, że bardzo odpowiada mi taki sposób nauczania. Nauczycielka zgodnie z założonym tematem zawęża się do atrybutów pedagoga. Nauczyciel ten wyzwala, determinuje zachowania wychowanka i inspiruje do działania. Cenię sobie u pani Agaty poszanowanie uczniów, uwzględnienie ich możliwości, wytwarzanie miłej i przyjemnej atmosfery oraz równowagę emocjonalną. Szczególnie ważną cechą jest sprawiedliwość, ważna zwłaszcza przy ocenianiu. Takiego autorytetu uważnie się słucha. Aby dokonać subiektywnej oceny, wystarczył mi wyjazd do Japonii, gdzie przebywałam w towarzystwie pani Agaty. Uważam, że mało jest wśród nauczycieli takich pasjonatów. Bardzo polecam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2017

Pani Agata jest osoba kompetentną, która nawet najbardziej opornym uczniom przybliży w skuteczny sposób najtrudniejszy materiał z języka japońskiego. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze. W razie problemów można się również zwracać do niej poza zajęciami. Jestem bardzo zadowolona ze wspólnej współpracy i mogę z całą stanowczością polecić panią Agatę, jako nauczyciela dla kogoś, kto chce się uczyć języka japońskiego!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2017

Polecam!!! Córka 12 lat zachwycona Panią Agatą. Na początku niezbyt wierzyłam w powodzenie nauki na odległość. Teraz wiem jak bardzo się myliłam . Takie lekcje niczym się nie różnią od zwykłych .Wręcz dla mojej córki ciekawsze P.Agata dodatkowo przekazuje nowinki z tego interesującego kraju. Zajęcia prowadzone profesjonalnie , ciekawie z uśmiechem, a przede wszystkim skutecznie. Jako rodzic jestem zadowolona na bieżąco otrzymuję informacje o postępach w nauce. Za opinię mojej córki wystarczy jej wyczekiwanie na każdą lekcję. 

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.