Agata Wowczyniuk

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Warszawa

Agata Wowczyniuk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/520 opinii
Dla użytkownika Agata Wowczyniuk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 20
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2023

Pani Agata jest świetną lektorką. Uczy naszą 9letnią córkę od roku. Nasza córka uwielbia japoński właśnie dzięki Pani Agacie. Lekcje są prowadzone w przyjemny i zrozumiały dla dziecka sposób, córka dowiaduje się wielu ciekawych rzeczy na temat Japonii. Jesteśmy bardzo wdzięczni za jej zaangażowanie i świetne podejście do dzieci. Gorąco polecam Panią Agatę, bo jest bardzo profesjonalna i przesympatyczna.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2023

Mój japoński był totalnym chaosem, którego Agata postanowiła się razem ze mną podjąć. Nasza współpraca to dla mnie naprawdę niesamowita przygoda. Agata na każdej lekcji pokazuje mi, że umiem więcej niż mi się wydaje. Absolutnie profesjonalne podejście i po każdej lekcji czuję, że umiem więcej i jestem pewniejsza siebie.Agata zawsze zaopatrza mnie w ciekawe materiały dopasowane do moich potrzeb, w zadania domowe, zdrową motywację i mnóstwo ciekawostek. Mam nawet za sobą pierwsze (przypadkowe!) rozmowy z Japończykami, a wcześniej moja blokada była tak duża, że ledwo byłam w stanie powiedzieć cokolwiek na lekcji ze wstydu nad swoim marnym japońskim (a przynajmniej tak mi się wydawało : )). Przysięgam, że to najlepsza nauczycielka, jaką kiedykolwiek miałam.

avatar
Mar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2023

Bardzo, ale to bardzo polecam zajecia z Agata! :) Agata jest urocza i wysmienicie mowi po japonsku. Jest przy tym wspaniala nauczycielka i potrafi w prosty i przystepny sposob wyjasnic najbardziej skomplikowane japonskie konstrukcje gramatyczne. Jej wysmienite przygotowanie merytoryczne oraz wyjatkowy urok osobisty, sprawiaja ze zajecia z tak trudnego jezyka jakim jest japonski staja sie prawdziwa przyjemnoscia :)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2022

Pani Agata jest sympatyczną, cierpliwą i pełną zaangażowania nauczycielką. Na każdej lekcji można dowiedzieć się czegoś nowego na temat języka, kultury, tradycji oraz życia w Japonii. Dodatkowym atutem jest elastyczność, wyrozumiałość oraz gotowość do zmiany materiału albo częstszych powtórek :) Dzięki indywidualnemu podejściu, multum ciekawych materiałów oraz zaraźliwemu entuzjazmowi nauka jest samą przyjemnością. Serdecznie polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2022

Pani Agata to osoba bardzo sympatyczna z pasją, pełna profesjonalizmu i zaangażowania. Nie jest dla niej najważniejszy czas, a chęć nauki z naszej strony. Posiada ogromną wiedzę o samej Japonii. Oprócz samego języka poznaję wiele ciekawostek na temat tego kraju. Jej lekcje zawsze wnoszą coś nowego. Często dowiaduję się o czymś, czego w książkach przeczytać się nie da. Ciepło, serdeczność, poczucie humoru sprawiają, że miałem szczęście spotkać tak absolutnie wyjątkowego Nauczyciela!!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2022

Od dłuższego czasu interesowałem się Japonią, tamtejszą kulturą, anime, mangą, JDM itp. Nauka języków przychodziła mi łatwo więc postanowiłem, że i z Japońskim spróbuję. Pani Agata ma bardzo dobrze rozłożony plan lekcji, łatwo jest wejść w proces nauki i większość zagadnień jest bardzo dobrze wytłumaczona i pozostawia mnie bez dodatkowych pytań. Po długim czasie nauki nie mam zamiaru jej kończyć i serdecznie polecam lekcje u pani Agaty każdemu kto choć trochę interesuje się Japonią. :D

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2021

Pani Agata to nauczyciel z pasja ,zrozumieniem i mega cierpliwością. Jeśli 12 latek po całym tygodniu czeka na lekcje japońskiego a nawet chce je mieć w wakacje czy ferie to na pewno musi mieć Dobrego nauczyciela.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2021

Bardzo dziękuję za udzielone konsultacje. Jestem zadowolona. Pani Agata wyczerpująco odpowiedziała na moje pytania i wyjaśniła niejasności jakie miałam w związku z różnymi zagadnieniami. Polecam. :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2021

Pani Agata jest nauczycielem godnym polecenia a nauka języka japońskiego z nią jest wielką przygodą. Pani Agata nie tylko uczy mówić i pisać po japońsku ale też w bardzo ciekawy sposób przybliża kulturę tego kraju. Jest nauczycielem wymagającym ale i wyrozumiałym, potrafi zaskoczyć pytaniem. Serdecznie polecam naukę japońskiego z Panią Agatą. Widać że robi to z wielką pasją.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Nauka japońskiego to było zawsze moje niespełnione marzenie. W związku z większą ilością czasu i pandemią postanowiłem w końcu je spełnić. Na stronie e-korepetycje trafiłem na Panią Agatę. Ciekawy opis i świetne opinie sprawiły, że w końcu postanowiłem działać a nie tylko marzyć. Po kilku miesiącach nauki mogę się wypowiedzieć o Pani Agacie jedynie w superlatywach - świetne przygotowanie do zajęć, cierpliwość, pogodne usposobienie i wdrażanie w lekcje ciekawych historii prosto z Japonii sprawia, że nie żałuję ani minuty spędzonej na lekcjach japońskiego. Motywowanie uczniów w chwilach zwątpienia i zrozumienie dla osób pracujących, którym czasem brakuje czasu żeby porządnie przygotować się do lekcji. Gotowość do szybkiej zmiany materiału i powtórek (przepraszam za ich częstotliwość ;)) to kolejny atut. Wiedza Pani Agaty o języku, kulturze Japonii, świętach, jedzeniu, tradycji jest przeogromna. W każdych zajęciach widać pasję i pełną dedykację dla tego czym Pani Agata się zajmuję. Zatem ze swojej strony daję Pani Agacie "5" i zachęcam wszystkich do rozpoczęcia nie tylko nauki języka japońskiego, ale swojej przygody z tą mega ciekawą kulturą za sprawą lekcji z Panią Agatą.

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2020

Jestem bardzo wdzięczna Pani Agacie za pomoc w przygotowaniu się na studia. Niesamowita wiedza i zaangażowanie Pani Agaty przyniosły wspaniałe rezultaty i jestem przygotowana na zajęcia w stopniu znacznie wyższym niż reszta studentów. Pani Agata zapewnia sporo materiałów do nauki, autorskie zdania do tłumaczenia - na pewno nie można się nudzić! Ciekawostki z życia w Japonii, anegdotki językowe sprawiają, że zajęcia są jeszcze ciekawsze. Bez względu na poziom języka lub wiek, każdemu mogę polecić zajęcia u Pani Agaty - indywidualne podejście do ucznia i prawdziwa pasja sprawiają, że na zajęcia uczęszcza się z przyjemnością i pewnością, że dużo z nich wyniesiemy. Na pewno wrócę jak będę potrzebowała pomocy z jakimś materiałem na studiach. :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2019

Nigdy nie spodziewałem się, że zaczne naukę japońskiego w tak wspaniały sposób, jak z Panią Agatą. Jest to osoba, po której od razu widać oczytanie, pasję i wielkie zainteresowanie językiem i kulturą Japonii, stąd też ogromne zaangażowanie na zajęciach. Łatwo z nią nawiązać miłe i serdeczne relacje, na lekcjach więc pracuje się w bardzo przyjemnej atmosferze. Po prostu uwielbiam słuchać o przyziemnych sprawach, jej doświadczeniach i ciekawostkach na temat Japonii. Pani Agata jest profesjonalnie przygotowana do każdych zajęć, przykłada dużą wagę do tego, by uczeń dobrze zrozumiał omawiany materiał i przekazuje całą wiedzę w łatwy sposób. Bardzo duży plus za jej zadawane autorskie zdania do przetłumaczenia :D
Nie wyobrażam sobie lepszych zajęć, niż z Panią Agatą. Dzięki niej, mam o wiele więcej chęci do kontynuowania nauki i poszerzania swojej wiedzy na temat fascynującej Japonii :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2019

Zawsze uważałam, że nauczyciele, którzy pasjonują się tym, czego uczą innych, są niesamowici. Pani Agata jest właśnie taką osobą. Nie tylko posiada niesamowitą wiedzę na temat języka i kultury Japonii, ale także wciąga innych w odkrywanie tajemnic kraju kwitnącej wiśni. Rzetelna i dobrze zorganizowana, zawsze tłumaczy do momentu, gdy wszystko wydaje się jasne, a do tego udostępnia mnóstwo różnych profesjonalnych Materiałów do nauki. Dzięki niej udało mi się zdać poziom N5 egzaminu JLPT.
Podczas każdej kolejnej lekcji dzięki jej zaangażowaniu i ciekawostkom, które opowiada, zakochuję się coraz bardziej w Japonii.
Bardzo się cieszę, że udało mi się znaleść takiego właśnie nauczyciela. Lepszego naprawdę trudno sobie wyobrazić.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Piszę tę opinię z ogromną przyjemnością ponieważ o Pani Agacie można napisać same pozytywy :) Pani Agata jest bardzo miłą, serdeczna i bardzo wyrozumiałą osobą. Potrafi błyskawicznie złapać kontakt i relacje z Panią Agata są bardzo miłe. Dzięki temu moja córka bardzo lubi lekcja z Panią Agatą i chętnie odrabia prace domowe, bez przypominania. Jako nauczyciel Pani Agata jest bardzo rzetelna, kompetentna, profesjonalna. Potrafi tak uczyć ze moja córka bardzo szybko złapała wszystko i chętnie uczy się sama. Lekcje nie są sztampowe. Pani Agata dzieli się różnymi opowieściami ponieważ długo była w Japonii wiec ma świetna praktykę. Pani Agata przygotowuje dzieciom ciekawe materiały do nauki. Umie dopasować poziom do ucznia. Robi ćwiczenia, czytanki, testy. Wystawia ocenę na koniec. Przekazuje rzetelne informacje rodzicom. Bardzo polecam Panią Agatę. :) świetny nauczyciel :)

avatar
Ina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Pani Agata jest godną zaufania nauczycielką języka japońskiego. Świetny kontakt, ciekawe materiały prosto z Japonii, niedostępne w Polsce, rzetelność i zaangażowanie. Córka zdała dzięki niej międzynarodowy egzamin z języka japońskiego na poziomie N4. Bardzo polecam.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2018

Profesjonalne, świetnie prowadzone zajęcia. Polecam wszystkim, którzy szukają inspirujących, ciekawych i rzetelnie prowadzonych korepetycji.

avatar
Aneta T.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2018

Pani Agata jest osoba bardzo kompetentna i potraf doskonale tlumaczyc skomplikowane zagadnienia. Jest tez osoba bardzo sympatyczna co sprawia ze zajecia z nia uplywaja w milej atmosferze. Pracja z nia to byla przyjemnosc. Duzo sie nauczylam. Serdecznie polecam wspolprace z Pana Agata.
Aneta T.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2018

Parę lat temu poznałam panią Agatę nauczycielkę języka japońskiego. Znajomość nasza zaczęła się bardzo prozaicznie, ponieważ szukałam w internecie osoby, która pomogłaby mi w nauce tego języka. Po paru lekcjach stwierdziłam, że bardzo odpowiada mi taki sposób nauczania. Nauczycielka zgodnie z założonym tematem zawęża się do atrybutów pedagoga. Nauczyciel ten wyzwala, determinuje zachowania wychowanka i inspiruje do działania. Cenię sobie u pani Agaty poszanowanie uczniów, uwzględnienie ich możliwości, wytwarzanie miłej i przyjemnej atmosfery oraz równowagę emocjonalną. Szczególnie ważną cechą jest sprawiedliwość, ważna zwłaszcza przy ocenianiu. Takiego autorytetu uważnie się słucha. Aby dokonać subiektywnej oceny, wystarczył mi wyjazd do Japonii, gdzie przebywałam w towarzystwie pani Agaty. Uważam, że mało jest wśród nauczycieli takich pasjonatów. Bardzo polecam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2017

Pani Agata jest osoba kompetentną, która nawet najbardziej opornym uczniom przybliży w skuteczny sposób najtrudniejszy materiał z języka japońskiego. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze. W razie problemów można się również zwracać do niej poza zajęciami. Jestem bardzo zadowolona ze wspólnej współpracy i mogę z całą stanowczością polecić panią Agatę, jako nauczyciela dla kogoś, kto chce się uczyć języka japońskiego!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2017

Polecam!!! Córka 12 lat zachwycona Panią Agatą. Na początku niezbyt wierzyłam w powodzenie nauki na odległość. Teraz wiem jak bardzo się myliłam . Takie lekcje niczym się nie różnią od zwykłych .Wręcz dla mojej córki ciekawsze P.Agata dodatkowo przekazuje nowinki z tego interesującego kraju. Zajęcia prowadzone profesjonalnie , ciekawie z uśmiechem, a przede wszystkim skutecznie. Jako rodzic jestem zadowolona na bieżąco otrzymuję informacje o postępach w nauce. Za opinię mojej córki wystarczy jej wyczekiwanie na każdą lekcję. 

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.