Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Poznań (Piątkowo)

Małgorzata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/59 opinii
Dla użytkownika Małgorzata

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Wieslawa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2021

Dziękuję bardzo pani Malgorzacie za udzielanie lekcji angielskiego. Zajęcia są interesujące i zawsze oczekuje na następne. Znikła bariera i sprawia mi przyjemność porozumiewanie się na wyjazdach zagranicznych. Nauczyciela polecam wszystkim którzy chcieliby się uczyc:)

avatar
Elzbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Lekcje u p Małgosi to naprawdę przyjemność uczenia się języka angielskiego cierpliwa, kompetentna i swietnie prowadzi lekcje.
Polecam!!!!!!

Małgorzata

Dziękuje Pani Elżbieto:)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2015

Polecam! Tak jak oczekiwałam jest dużo mówienia, a na tym mi najbardziej zależało. Pani Małgosia ma sporo pomysłów i widać, że lubi uczyć. Po 8 miesiącach widzę u siebie duże postępy, ale pouczyć się trochę trzeba było.

avatar
Bogna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2015

Lekcje u Pani Małgosi odbywają się w miłej atmosferze. Nauczycielka naprawdę świetna, wyrozumiała i zawsze dobrze przygotowana do lekcji. Mogę powiedzieć, ze to nauczyciel z pasją. Wreszcie osmielilam się rozmawiać po angielsku, bo wcześniej była u mnie ogromna blokada i stres. Czuje się zachęcona do nauki i chętnie korzystam, chociaż na pewno jest czego się uczyć i jest to dla mnie pewien wysiłek. Jednak polecam każdemu, kto chciałby coraz poprawniej komunikować się w obcym języku. Miałam wcześniej paru już nauczycieli, ale tym razem trafiłam w 10 ! Dlatego gorąco polecam.
Bogna

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2015

Serdecznie polecam

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2015

Lekcje u Pani Małgosi to sama przyjemność. Różnorodne materiały, zabawne lektury oraz sympatyczna atmosfera podczas zajęć sprawia, że chce się uczyć języka angielskiego.
Jeśli ktoś szuka skutecznego i zorgaznizowanego nauczyciela to gorąco polecam właśnie Panią Małgosię.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2015

Bardzo dobra nauczycielka. Rzetelna, uporządkowana, zorganizowana i zawsze przygotowana do lekcji. Pani Małgorzata emanuje spokojem, co bardzo pomaga w skupieniu i zapamiętywaniu nowego materiału. Krótkie teksty do nauki na pamięć są tak dobrane, że szybko można je przyswoić. Zapadają na długo w pamięci. Próżno szukać lepszego nauczyciela.

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
4 marca 2015

Uwazam, ze lekcje na ktore uczeszczam daja mi duza satysfakcje, poniewaz zdecydowanie poprawilem umiejetnosc poslugiwania sie jezykiem angielskim, udoskonalilem umiejetnosc pisania, mowienia oraz zasady gramatyczne niezbedne do wyjazdu za granice. Mila atmosfera i polecam wszystkim.

avatar
Wera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
27 lutego 2015

Niestety nie jestem zadowolona z przebiegu zajęć z Panią Małgorzatą. Metoda oparta na uczeniu się na pamięć całych zdań, dialogów oraz sentencji nie przypadła mi do gustu. Brak kreatywności podczas zajęć, jeden utarty szlak, stosowany do wszystkich. Niestety nie polecam. Miałam wrażenie, że Pani jest nastawiona tylko i wyłącznie na robienie pieniędzy a nie na naukę.

Małgorzata

Pozwolę sobie odnieść się do Pani opinii zamieszczonej tutaj, w której opisała Pani swoje wrażenia. Żaden nauczyciel ogłaszający się na tym portalu nie oferuje nauki i nie przeznacza swojego czasu dla ucznia za darmo. A co może Pani powiedzieć o nauczaniu przeze mnie innych osób? Wszak obowiązuje indywidualne podejście do każdego ucznia na miarę jego możliwości. Faktem jest, że była Pani bardzo zamkniętą osobą, nie wyrażającą żadnych sugestii na bieżąco i bezpośrednio do mnie. A szkoda :( , nie byłaby Pani zawiedziona. Ale oczywiście ma Pani prawo do wyrażenia własnego zdania.
Naturalne jest i wskazane, aby dobrać sobie jak najbardziej odpowiedniego nauczyciela, według własnych preferencji, być w dobrym z nim kontakcie i zadowolonym, czego Pani życzę na przyszłość, a sobie tylko wdzięcznych i usatysfakcjonowanych uczniów.
Pomimo Pani opinii, cieszy mnie fakt, że tak jest i że inni moi uczniowie są bardzo zadowoleni i mogę to od nich usłyszeć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.