Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online

O mnie

Student kierunku magisterskiego na wydziale Biologii studiujący całkowicie w języku angielskim. Swoimi metodami nauczania udało mi się uzyskać średnią 4,7/5 na dyplomie licencjusza. W nauce stawiam na indywidualne podejście do ucznia, pokazuję ciekawe sposoby uczenia się oraz staram się zaspokoić jego ciekawość. Jestem w stanie pracować za równo wyjaśniając skomplikowane zagadnienia biologiczne, jak i nastawić się na przygotowanie do matury ustnej z Angielskiego. Posiadam zdany na 100% (5) egzamin certyfikacyjny na poziomie C1. E-korepetycje dają dużo większe możliwości co do dostępnych terminów, nie stwarzają zagrożenia epidemiologicznego i są równie skuteczne co te fizyczne. Jedyne co będzie potrzebne to laptop lub komputer, mikrofon i słuchawki oraz podręcznik i dużo chęci do poszerzania swojej wiedzy :) Zapraszam serdecznie!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 06.2020
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Licencjat
Biotechnologia
09.2020 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Magister
Biotechnology
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.