Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 - 60 / 60 min

Paulina

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na zajęcia z chemii, prowadzone przez doświadczonych korepetytorów - absolwentów Politechniki Rzeszowskiej, które odbywają się w przyjaznej atmosferze i z indywidualnym podejściem do każdego ucznia.

Zajęcia pozwolą na usystematyzowanie wiedzy i wyćwiczenie sposobów rozwiązywania zadań co pozwoli Ci na świetne przygotowanie się do egzaminu maturalnego z chemii.

Jeśli masz problem ze zrozumieniem bieżącego materiału przerabianego w szkole to na naszych zajęciach przekażemy Ci materiały teoretyczne, ale również w sposób zrozumiały i z dużą cierpliwością wytłumaczymy wszystkie niejasności (tyle razy ile będzie trzeba). 

Po więcej informacji zapraszamy pod podany numer telefonu - jeśli nie będziemy mogli odebrać to proszę o zostawienie wiadomości SMS, a na pewno oddzwonimy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.