Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Rzeszów
Biologia50 / 60 min

Małgorzata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Doktor nauk biologicznych, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu na uczelni wyższej oraz w liceum, chętnie udzieli korepetycji z biologii. Gwarantuję miłą atmosferę i bardzo szybkie postępy w nauce.

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2016

Całym sercem polecam Panią Małgorzatę. Profesjonalne podejście do ucznia. Korepetytorka pokaże Ci jak się uczyć biologi i jak logicznie łączyć fakty. Przyjazna atmosfera, skuteczne metody nauczania, stawianie głównej wagi na rozumienie materiału, a nie jego bezsensowne zapamiętywanie; to główne zalety lekcji u Pani Doktor. Sukces gwarantowany

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.