Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Puławy
Rzeszów

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Katarzyna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Polecam, bardzo przyjemna atmosfera na zajęciach i ci najważniejsze można z nich dużo wynieść.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Kasią. Posiada świetne podejście do ucznia. Bardzo dobrze tłumaczy trudne tematy. Zadaje prace domową dla usystematyzowanie wiedzy. Zawsze ma cierpliwość do ucznia. Interesuje się jego postępami i cieszy z wszystkich sukcesów. Dzięki niej da się pokochać biologię i chemię. Matura zdana na 92% z biologii i 80% z chemii, więc myślę , że dostanę się na wymarzone studia. Bardzo, Bardzo Dziękuję :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2021

Jestem zadowolona z zajęć, widzę ile mi dają. Dzięki lekcjom z Panią Kasią jestem w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem maturalnym. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera i nigdy nie boję się zapytać o pomoc. Zdecydowanie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.