Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Kalisz (blisko kazdego LO :-))
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia50 / 60 min

Kinga

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Nauczycielka biologii (pracuje w liceum, magister biologii z przygotowaniem pedagogicznym) z blisko 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu, przygotuje w ramach prywatnych korepetycji, poprowadzi indywidualne, skuteczne i bezstresowe przygotowanie na studia medyczne, weterynaryjne, psychologiczne itp.

Najlepszy wynik mojego ucznia to 90% z biologii.

W tym roku (2019) kolejne sukcesy- uczniowie z pierwszej listy zostali przyjęci na kierunek  lekarski (medycyna) oraz na farmacje (również pierwsza lista).

Ukończyłam Uniwersytet im.Adama Mickiewicza w Poznaniu, a więc ośrodek wiodący w kraju w zakresie nauk biologicznych. 
Prowadzę indywidualne zajęcia dla młodzieży wiążącej swoją przyszłość z medycyną, biologią lub kierunkami pokrewnymi. Aktualnie wielu moich uczniów studiuje na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, Uniwersytecie Jagielońskim (studiują medycynę, farmacje, psychologie) oraz studiują na innych wiodących uczelniach.

Zajęcia prowadzone na podstawie wymagań Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie i wymagają dużego zaangażowania ze strony uczniów.

Uczeń otrzymuje bezpłatne materiały dodatkowe-nie ma potrzeby zakupu dodatkowych książek, testów itp. materiałów, uczeń rozwiązuje 2000-3000 zadań !!!
Zajęcia prowadzone w bezstresowej atmosferze.
Każdy uczeń traktowany jest indywidualnie i przygotowuje się według indywidualnego programu. W razie potrzeby pozostaje w stałym kontakcie z rodzicami ucznia.
Zapisy telefoniczne
Tel.782438721

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Plan wyrobiony 83% Bylo warto z Panią pracować te 10mc!

avatar
Uczennica, matura 2015
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2015

Z całego serca dziękuję Pani za cały wkład w moje przygotowanie do tegorocznej matury!
Dodam, że ta Pani interesuje się uczniami nie tylko przed maturą ale i później można liczyć na dobre słowo i pomoc.
Pozdrawiam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2014

Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, sympatycznie, bez stresu, natomiast z bardzo dobrym skutkiem i z poczuciem humoru! Po zajęciach zadania maturalne z biologii nie stanowią już problemu. Serdecznie polecam! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2014

Polecam, ocenia na bardzo dobrą ocenę. Napisałam maturę i jestem naprwde zadowolona. Szacuje że otrzymam więcej niż 80% a więc wystarczająco na farmacje. Zajęcia są super prowadzone, na zajęcia chodziałam od wrzesnia 2013, czyli cały rok szkolny. Pozdawiam moja ulubioną Nauczycielkę :-)

Kinga

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.