Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Chodzież
Szamocin
Budzyń
Wrocław
Poznań
Oborniki
Piła
Trzcianka

Sara

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/517 opinii
Dla użytkownika Sara

O mnie

Pracownik naukowy w Państwowej Akademii Nauk. Stażystka w Instytucie Maxa Plancka w Berlinie. Absolwentka biotechnologii, doktorantka nauk biologicznych oraz srudentka kierunku lekarskiego. Od najmłodszych lat miłośniczka biologii i chemii. Laureatka konkursu naukowego FameLab. Popularyzatorka nauki wśród młodzieży szkolnej i studentów. Zarażam pasją do biologii i chemii nawet najwiekszych jej przeciwników. Od 6 lat przygotowuję ucznió do egzaminów szkolnych, uniwersyteckich i olimpiad przedmiotowych. A na zajęciach wyznaję zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Pani Sara jest przesympatyczną osobą, posiada wszechstronną wiedzę, którą potrafi przekazać na wiele ciekawych sposobów, stosuje różne techniki ułatwiające zapamiętywanie, podpowiada jak się efektywniej uczyć. Dzięki Sarze doszlifowałam rozwiązywanie redoksów ;D.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2019

Pani Sara bardzo dokładnie tłumaczy wszystkie zadanka, uczy myślenia, zrozumienia tematu. Odpowiada szczegółowo i bardzo obrazowo na wszystkie pytania. Po wytłumaczeniu wszystko staje się jasne i logiczne. Polecam w 100%

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Pani Sara jest cierpliwa i bardzo dobrze, obrazowo wszystko tłumaczy. Trudne tematy tłymaczy „od ręki” na życiowych przykłaadach. Przerabia cały materiał cke do matury bardzo solidnie i czułam się świetnie przygotowana podchodząc do matury. Teraz mogę już śmiało wystawić bajlepszą opinię, ponieważ dostałam się na stomatologię co dowodzi jak dobrym Pani Sara jest korepetytorem. Poza lekcjami u Pani nie uczęszczałam na żadne inne dodatkowe zajęcia. Dziękuję i pozdrawiam ;)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Pani Sara jest korepetytorką z ogromną wiedzą i powołaniem. Już na pierwszych zajęciach otrzymałam jasne wskazówki jak się uczyć oraz plan nauki na cały czas jaki został do marury- 1 rok. Już sam fakt, że do Pani Sary trzeba zapisywać się już w maju, żeby mieć pewne miejsce świadczy o tym, że jest wspaniałą nauczycielką. Otrzymałam mnóstwo materiałów oraz zadań jakich nigdzie i dziej nie spotkałam. Na dodatek Pani jest na bieżąco z wymogami maturalnymi i przekazuje wszystkie wskazówki maturalne o jakich nigdy wcześniej nie słyszałam bo nikt o tym nie mówił a mi bardzo pomogły w napisaniu rewelacyjnie matur. Dziękuję Pani za przygotowanie i pasję do biologii oraz chemii jaką mi Pani zaszczepiła. Pozdrawiam z kierubku lekarskiego, na który dzięki Pani się dostałam!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2019

Pani Sara wie co robi, świetnie tłumaczy materiał i co najważniejsze uczy rozwiązywać zadania i odpowiadać na nie w odpowiedni sposób, a to jest klucz do sukcesu na maturze z biologii. Na korepetycje uczęszczałem 2 lata i żadne zajęcia nie były straconym czasem. Gorąco polecam jeśli ktoś marzy o dostaniu się na uczelnie medyczne. Pozdrawiam z I roku leku :)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2019

Na lekcje chemii i biologii uczęszczałam do Pani Sary ponad 2 lata temu. Pomogła zrealizować mi marzenie dostania się na kierunek lekarski. Jest nauczycielem nietylko niezwykle kompetentnym, doświadczonym, zawsze poinformowanym nt. aktualnych wymogów ale też wspaniałym, motywującym i inspirującym człowiekiem. Do dziś pamiętam przykłady pomagające zapamiętać i zrozumieć zagadnienia. Choć mnie po drodze dopadały wątpliwości a czasem i niemoc, Pani Sara nigdy nie zwątpiła i działała konsekwentnie wg. ustalonego z góry planu u deadlinów :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2019

Z całego serduszka polecam zajęcia z panią Sarą:) Każda lekcja jest prowadzona w miłej atmosferze a materiał jest przedstawiany w sposób zrozumiały dla ucznia. Pani Sara przygotowuje duże ilości zadań maturalnych oraz ćwiczeń do każdego omawianego tematu. Bardzo profesjonalne przygotowanie do matury. Pomimo tego, że zaczęłam chodzić na korepetycje dość późno i do matury zostało mało czasu to dostałam sie na wymarzone studia:)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2019

Polecam z całego serca, zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, bez stresu. Dużo zadań i ćwiczeń, dzięki którym bez problemu poradziłam sobie z chemią w szkole jak i na maturze.
Sara ma potężną wiedzę, którą potrafi przekazać w prosty i zrozumiały sposób, dostosowany do potrzeb ucznia.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2019

Bardzo polecam! Tutaj były zdania zadania i jeszcze raz rozwiązywanie zadań :) Każda wątpliwość z teorii była od razu genialnie wytłumaczona, dużo fajnych przydatnych "ticków" czy skojarzeń podanych przez Sarę pomogło mi polubić i zrozumieć chemię :) Świetna atmosfera, polecam bardzo :)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2019

Świetna korepetytorka, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i w zrozumiały sposób, nie ma opcji żeby czegoś nie zrozumieć :) Wszystko objaśnione na przykładach co ułatwia przyswojenie wiedzy. Masa zadań, które umożliwiają utrwalenie wiedzy i wykorzystanie jej w praktyce. Cała praca przebiega bardzo sprawnie, co też nie jest bez znaczenia. Polecam.

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, tematy sa przekazywane w sposob zrozumialy i dokładny, wszystkie zagadnienia są ćwiczone na przykładach. Dodatkowo po kazdej lekcji otrzymujemy dużo zadań do rozwiązania, które to na następnej lekcji są omawiane. Polecam, te korepetycje to świetne przygotowanie do matury! :D

Sara

Dziękuję i życzę powodzenia na studiach!:)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2017

W klasie maturalnej odbyłam prawdopodobnie najkrótszy i najbardziej intensywny kurs z biologii przygotowujący do egzaminu maturalnego. I... udało mi się dostać na wymarzony kierunek - PSYCHOLOGIĘ na jednym z najlepszych uniwersytetów w Polsce. Wiem, że nie byłoby to możliwe, gdyby nie pomoc cierpliwej nauczycielki, jaką jest pani Sara.
Korepetytorka posiada niesamowitą umiejętność tłumaczenia zawiłych kwestii na prostych przykładach, które są dodatkowo łatwe do zapamiętania. Uwielbiałam także to, jak pani Sara potrafiła zainteresować omawianym tematem (wciąż podziwiam wirusy c: hihihi).
Podsumowując zajęcia prowadzone przez panią Sarę odbywały się na najwyższym poziomie. Korepetytorka byla zawsze przygotwana - posiadała prezentacę multimedialną, a także stosy zadań typowo maturalnych! Część z nich była przerabiana na zajęciach, natomiast reszta była zadawana do domu. W razie jakichkolwiek niejasności, należało o nich powiedzieć na następnych korepetycjach. Dzięki takiemu systemowi, nie tworzyła się żadna luka w wiedzy ucznia.

Całą sobą polecam panią Sarę.

Sara

Dziękuję Ewo! Wykonałaś kawał wspaniałej pracy, bardzo się cieszę, że mogłam Ci pomóc w spełnieniu Twojego marzenia o psychologii :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Sara przygotowywala mnie do matury z chemii przez zaledwie 7 miesiecy, a nauczylam mnie wiecej niz liceum przez 3 lata. Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z Sara :) Przemila atmosfera, profesjonalne podejscie do kazdego tematu. Sara jest przesympatyczna osoba, zawsze zorganizowana i przygotowana do zajec. Lekcje sa konkretne na temat duzo cwiczen na zadaniach i prac domowych ;D . Lekcje sa bardzo interesujace i przyjemne, zawsze wytlumaczone na 100%. Sara poswieca na wytlumaczenie tyle czasu ile potrzeba, nie spieszy z tematem i jest bardzo cierpliwa i spokojna. Zawsze wyczerpuje temat i zadaje podchwytliwe pytania by sprawdzic czy mamy to obcykane ;)) Zajecia to sama przyjemnosc, a nic tak nie cieszy jak przyjemna i bezstresowana nauka!. Z calego serca polecam zajecia u Sary!

Sara

Dziękuję Justynko! Praca z Tobą to była czysta przyjemność :)

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Miła atmosfera. Wszystko wytłumaczone bardzo dobrze . Polecam

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2016

Świetna korepetytorka, polecam współpracę! :))

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2016

Zajecia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze. Wiadomości przekazywane w sposób zrozumiały. Dodatkowo po każdych zajęciach otrzymywałem dużo materiałów do nauki. Jestem bardzo zadowolony, udało mi się poprawić wyniki maturalne:) polecam:)

Sara

Dziękuję i gratuluję :)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2016

Bardzo polecam korepetycje! Zajęcia w miłej atmosferze, wszystko wytłumaczone od A do Z.

Sara

Dziękuję i cieszę się z Twojego sukcesu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.