Łukasz Bieszke

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Rumia
Sopot
Reda
Wejherowo
Puck
Władysławowo
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem doktorem lingwistyki z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu na wszystkich poziomach. Od jedenastu lat jestem aktywnym nauczycielem - obecnie w społecznej szkole podstawowej; wcześniej w LO oraz technikum. Od dwunastu lat prowadzę prowadzę prywatne zajęcia indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania - zarówno dla grup jak i indywidualne pod kątem egzaminów Cambridge, IELTS, TOEFL, matury zarówno podstawowej, rozszerzonej jak i dwujęzycznej, egzaminów po szkole podstawowej, gimnazjum oraz innych sprawdzianów. Jako doktor lingwistyki mam za sobą wystąpienia między innymi na uniwersytetach w Oxfordzie, Manchesterze i Bournemouth.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 09.2016
Uniwersytet Gdański
Nauczyciel stażysta
Językoznawstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2021

Pan Łukasz przygotowywał mnie do matury rozszerzonej. Z tego co sprawdzałam w zamkniętych mam tylko jeden błąd. Jestem bardzo zadowolona.

avatar
Adam Bieszk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2018

Pan Łukasz uczy mnie języka polskiego, jest wspaniałym nauczycielem, zawsze mi pomaga. Jest dla mnie jak ojciec.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2016

Miałem zajęcia z Panem Łukaszem w trakcie roku maturalnego. Prawde mówiąc, na początku modliłem się tylko o to żeby zdać bo nie jestem jakoś wybitny z naszego języka, ale lekcje były na tyle ciekawe i pouczające że skończyłem z 60% z matury ustnej i 79% z pisemnej. Jest to w pełni zasługa Pana Łukasza który poświęcił mi troche swojego czasu, za co dziękuję!
Polecam!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2016

Uczę się z panem Łukaszem już od kilku lat (długo - ale nie dlatego, że jestem słabym uczniem czy też Łukasz jest złym nauczycielem :)) po prostu atmosfera jest doskonała, nauczyłem się dość płynnie mówić, a teraz potrzebuję konwersacji do utrzymania formy. Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.