Ostatnia aktywność:
26 dni temu
Białystok

Opis ogłoszenia

Wykładowca akademicki języka francuskiego , uczestniczka programu LLD Erasmus, pracownik firmy o międzynarodowym charakterze i z wyboru optymistka udzieli korepetycji z języka francuskiego. Jeżeli kiedykolwek marzyłeś o nauce tego języka, lub przeciwnie masz z nim trudności- zgłoś się do mnie a nauka od tej pory przyjdzie Ci z łatwością.

ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Agathe
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2016

Pani Asia jest świetną korepetytorką dzięki niej polubiłam francuski.

Joanna Ch

Miło mi to słyszeć!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.